nasiona marihuany

Dziwne drzewo i nawóz

Wyszukiwarka Forumowa:

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
Witam wybrałem się dziś na spota trochę ogarnąć teren, i znalazłem drzewo od dołu pomarańczowe i teraz pytanie czy to jakaś choroba czy może oznaczenie do wycinki? Wcześniej mijałem trochę oznaczonych drzew ale zwykle była tylko maznięta kreska i tyle a tu proszę :
IMG_20200207_114400~1.jpg

nie widać zdjęcia.. https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/82612/IMG_20200207_114400~1.jpg

i druga kwestia znalazłem dość świeżo zdechłego lisa czy mogę go w***ać w kopce, coś to da?
 

mentos777

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2014
Postów
262
Buchów
9
Witaj, drzewem sie nie przejmuj to nie przez czlowieka jest to chyba jakis porost czy cos takiego. Co do lisa tez bym Sb darował, wypchaj i postaw na kominku ;).
 

CzarnuchCat

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2016
Postów
236
Buchów
190
Moim zdaniem to nie jest pomalowane drzewo tylko jakieś porosty na nim rosną, więc bez obaw.
A co do lisa... był tu taki Dimitrij co dawał jakieś mięcho w medium I twierdził że dużo to daje, ale fotach jego chwastów tego nie było widać :lol3:
Ja bym nie dawał. Prędzej zwabi to jakieś dziki I rozpie****a te kopce, pozdro! :lisc:
 

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
Rzeczywiście wypadło mi z głowy słowo porosty... Szukałem w google choroby drzew i nie znalazłem sorry za zbędny temat
 

bananowysong

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
50
Buchów
0
Ha! Znalazłem w wiki, to nie porost tylko glon i nazywa się Trentepolia. I jest taki rudy bo ma w sobie karoteny jak marchewka.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Tak jak CzarnuchCat napisał. Padlina na bank przyciągnie dziki, które przeorają Ci kopce w poszukiwaniu padliny. Ten rdzawy osad na drzewie to też wg. mnie sprawka natury, jakiś porost, glon, sinica itp.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
i druga kwestia znalazłem dość świeżo zdechłego lisa czy mogę go w***ać w kopce, coś to da?


Wspaniały pomysł. Tak, było wiele wątków o nawożeniu padliną :wed:
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Zakop lisa, ale nie pod kopcami tylko gdzies obok. Gleboko. Oznacz miejsce, wroc za kilka lat i wykop, bedziesz mial piekny szkielet ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół