nasiona marihuany

Oświetlenie

Wyszukiwarka Forumowa:

Dragstar8

Member
Rejestracja
Lut 7, 2020
Postów
10
Buchów
0
Tak wiem zapoznałem się już kalkulatorem ale zawsze warto poradzić się bardziej doświadczonych growerow dzięki za odpowiedź i jeśli masz może jakieś lepsze propozycje to chętnie skorzystam z porady
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
Tak wiem zapoznałem się już kalkulatorem ale zawsze warto poradzić się bardziej doświadczonych growerow dzięki za odpowiedź i jeśli masz może jakieś lepsze propozycje to chętnie skorzystam z porady


Może spróbój lakieś tanie ledy "chińskie" mniej wat biorą więcej lumenów mają

https://allegro.pl/oferta/mocna-zarowka-led-e27-grow-200led-do-uprawy-roslin-8910643759
takie pierwsze lepsze wziąłem
na tej to nawet dwie roślinki ci pójdą
 

Dragstar8

Member
Rejestracja
Lut 7, 2020
Postów
10
Buchów
0
Tak oglądałem ale czy ma ktoś doświadczenie z tymi ledami czytałem dużo wątków i nie znalazłem odpowiedzi różne opinie na temat tych ledow czy ktoś uprawiał już na tym masz jakieś doświadczenie? Chciałem przeznaczy około 100zl na oświetlenie co o tym sądzicie? Jakie macie pomysły?
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
Specyfikacja tej żarówki to czysta magia
moc 20 W , pobór 7W ogolnie 60 lm z wata a strumien swietlny 50000 lm , kto to k...a wymyśla nawet z nią nie kombinuj chyba że do uzupełnienia barw
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Poszukaj sobie na Aliexpress tam dostaniesz fajne oświetlenie led. Twój nakład finansowy w zupełności starczy na dobry chiński LED.
#Aliexpress 58,30 zł 43%OFF | Lampy do uprawy oświetlenie led do uprawy 25W 45W AC85-265V pełne spektrum oświetlenie roślin Fitolampy dla roślin kwiaty sadzonka uprawa
https://a.aliexpress.com/_TwV4U
Polecam ten z tej aukcji jest dosyć fajny
 

Dragstar8

Member
Rejestracja
Lut 7, 2020
Postów
10
Buchów
0
Dzięki za odpowiedź ale to nadal aliexpres i chińskie zabawki czy korzystaliście z takich jakie doświadczenie? może w następnym sadzeniu wezmę je pod uwagę a na teraz czy przy wyżej wymienionych żarówkach jak na mój plant i metraz Gboxa mogę spać spokojnie?
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
dalbym przynajmniej 3 i zmontowal odblysnik , wada takich żarówek jest slaba penetracja świetlna wiec lepiej dac wiecej niz potem sie wqrwiać
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0

1000 lm i 15W , jest wiele wydajniejszych i tańszych wariantów choćby philpisy których używam
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
zwykle żarówki led phiplips 1550 lm dostepne tez w kazdej biedrze na sztuki , jade juz 3 raz na żarówkach tego typu i jestem zadowolony. W porzednim grow mialem prawie 1g z wata wiec jak na taki sprzet to wydaje mi sie to dobrym wynikiem
 

Dragstar8

Member
Rejestracja
Lut 7, 2020
Postów
10
Buchów
0
Dzięki zakupie x3 albo te osram albo philipsy jutro wybieram się na zakupy dzięki za komentarze i życzę udanych plonów i dobrego relaxu
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Takie coś bym rozważył jeszcze

Panel CREE CXA2520 GROW LED 35w


oraz jak chcesz kolorowo ale mniej mocy o 10W

Panel Grow LED 25W, 21x3W High power LED


wklej w szukajkę, są od ledam, obydwa ci się zmieszczą i będzie mniejszy pobór i możesz poczuć troszku profeski :sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół