nasiona marihuany

[CFL 70W][0.09m2] NoName - 1st time

Wyszukiwarka Forumowa:

gertezm

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
27
Buchów
0
Update, wczoraj pykło 90 dni życia; jest to również ~5 tyg flo:


Pobrałem sampla żeby wiedzieć na czym stoję ponieważ na zoomie 60x zauważyłem że trichomy są już mocno mleczne.. także ***ałem jednego topka, po nocy wiszenia i suszenia teraz kuruje sie z ryżem (w ciemnym miejscu)


Dam znać po testach czy to już czas, czy jednak faktycznie poczekam na brązowe trichomy, pis!
BTW: drugi projekt już w realizacji od paru tygodni.. sporo się nauczyłem i tym razem zadbam o to aby nie było problemów z przyswajaniem papu itp.. dokupiłem również oświetlenie (w sumie ok 14k lumenów) i nie tylko to.. wnioski wyciągnięte, więc stay tuned!



No więc jak tam leci? Jak susz? Jakiś smoke report? I ile wyciągnąłeś?
 

AverageJoe

Member
Rejestracja
Lut 5, 2020
Postów
22
Buchów
0
Roślinka została ścięta 25 maja, wyszło ~15g suchego sztosik tematu + ok 1g suchego zerwane wcześniej
Juz 1wszego maja ścięta po szybkim suszeniu klepała niemiłosiernie, ale taka mega nachalna stymulacja, wręcz paranoja - i tu by się kończyło na samych negatywach, ale po takim mocnym wejściu, mocno upie****ało, reszta dnia z głowy.. kto co lubi :D

Względem pierwszego maja topy super popuchły i całe szczyty urosły ok. 2x w górę.. ściąłem przy mleczno-bursztynowych trichomach, trochę juz poszło, trochę się kuruje, postaram się wrzucić foto jakiegoś boba na dniach, bo narazie nie mam możliwości.

Faza po tym czasie spokorniała, wchodzi przyjemniej, ale nadal mocno, po prostu jest teraz przyjemna(ang. enjoyable)!
Mam wrażenie że wejście jest o wiele dłuższe, wolniejsze, i nie ma takiego "zjazdu" jak to sprzed praktycznie miesiąca :)
Ma się poczucie otulenia kocykiem heh, brak stresu, chęć na wykonywanie prostych zajawek - na prawdę w działaniu super, wiele znajomych palących co dzień zdziwieni mocą hehe, mówią, że nawet za mocne na palenie codziennie :D
Full sezon super wyszedł, pierwszy krzak, wynik dla mnie mega zadowalający, noname więc nie wiem co to do końca, ale coś mega oszronionego i mega klepiącego <lol2>

Krzak dojrzewał pod 3x LED 24W [72W 7000lm] + na flo 2x Phillips Tornado (32w x2)
Dokupiłem potem BioBizz TryPack i lałem Bloom+TopMax, czyli full organic.
~16g suchego

Sory za brak zdjęć, postaram się edytować i uaktualnić post jak będę na miejscu..
Aktualnie interesuję się trzema automatami, niedługo założę wątek!
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Idź w sezonówki chłopak. Nie pożałujesz :D
 

AverageJoe

Member
Rejestracja
Lut 5, 2020
Postów
22
Buchów
0
Grubo po czasie, ale uznałem że dodam fotkę stanu rzeczy jakoś tydzień przed ścinką, moim zdaniem i tak zbyt wczesną, ale już mega apetycznie wyglądało..

mmm2.jpg

mmm1.jpg

20200501_123532.jpg
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół