nasiona marihuany

Udowodnienie Handlu

Wyszukiwarka Forumowa:

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
Witam

mam takie pytanie , jak Policja jest wstanie udowodnic nam handel? czy w sytuacji gdy wpadna nam na chate i nie znajda nic co wskazywalo by na handel ani suszu , uprawy , wagi , sit
ale ktos np powiedzial ze kupil odemnie np 1kg mimo ze to nie prawda to są wstanie mnie skazac? czy to nie jest slowo przeciwko slowu?

a w sytuacji gdy 2 osoby powiedza ze kupowaly albo 3 osoby ? mozna sie z tego wybronic? same ich zeznania wystarcza zeby zostac ukaranym? badz poleciec na sanki?
czy np handel nie ręka w ręke (tzn gosciu sie dowiaduje gdzie jest zakopane ) tez udowodnic moga ?

Pozdro :sou:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,140
Buchów
7,887
Odznaki
5
Mogą, mogą i mogą. Wystarczy popatrzeć na sprawę Bonusa RPK, jeden roz***us i brak innych dowodów wystarczyło żeby Bonus poszedł gibać.
 

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
W jego przypadku był to mały swiadek koronny czyli 60. dodatkowo było przeprowadzone rozpoznanie czy to na pewno ten i inne rzeczy byly brane pod uwage
natomiast ja tutaj mówie o zwyklych ludziach nie o skruszonych gangsterach
swoją droga szkoda chlopa bo przepadek mienia na kwote chyba 300k? i 5 lat odsiadki
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Mogą, mogą i mogą. Wystarczy popatrzeć na sprawę Bonusa RPK, jeden roz***us i brak innych dowodów wystarczyło żeby Bonus poszedł gibać.

Tyle że ten Bonus miał już kartotekę jak stąd do Londynu, a wtedy psiarnia inaczej na takiego typa patrzy.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,963
Buchów
969
Odznaki
3
Witam

mam takie pytanie , jak Policja jest wstanie udowodnic nam handel? czy w sytuacji gdy wpadna nam na chate i nie znajda nic co wskazywalo by na handel ani suszu , uprawy , wagi , sit
ale ktos np powiedzial ze kupil odemnie np 1kg mimo ze to nie prawda to są wstanie mnie skazac? czy to nie jest slowo przeciwko slowu?

a w sytuacji gdy 2 osoby powiedza ze kupowaly albo 3 osoby ? mozna sie z tego wybronic? same ich zeznania wystarcza zeby zostac ukaranym? badz poleciec na sanki?
czy np handel nie ręka w ręke (tzn gosciu sie dowiaduje gdzie jest zakopane ) tez udowodnic moga ?

Pozdro :sou:

Kto bez powodu idzie na psy i powie że brał od Ciebie kilo? Napisałeś to tak jakby jakiś Janek z Marianem poszli sami się pod***ać na komendę że kupili od Ciebie po kilogramie :)

Kocie: psiarnia sobie może patrzeć jak chce - oni mu nie dali wyroku.
 

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
Mowa tutaj o sytuacji w której np twoich 2 wrogów ustalili wspolna wersje ze w razie przypalu mowimy ze mamy od niego
druga sprawa jak by tak bylo to by kazdego mozna bylo pomowic czyli np ktos jest nasza konkurencja na rynku legalnych interesow i 2-3 osoby mowia ze mialy od niego w celu zaprzestania prowadzenia dzialalnosci gospodarczej albo innych motyw bo go nie lubia poprostu i chca u***ac
[MENTION=78723]Eustachy[/MENTION] Matka znajomego z 15 lat temu jak jeszcze mial nascie lat , Katoliczka oczywiscie codziennie do kosciola latala , przy spowiedzi spytala ksiedza czy to co ma syn w pokoju to legalne , susz i rosliny , ksiadz jej odpowiedzial ze to "Czarna Smierc" ze to trzeba spytac policji czy to wolno na pewno miec , i glupia poszla spytac , a jego zawineli w kajdankach wyszedl dopiero po 3 miesiacach i dostal jakis wyrok "bo ona chciala dla niego dobrze tlumaczyla ze bys sie wykonczyl :freak:" tak sie konczy prowadzenie sledztwa na wlasna reke
60% spoleczenstwa to IDIOCI a 20% to umiarkowani Debile dlatego jak czytam newsy to nawet mnie to nie dziwi

Takze jak sie bronic w takiej sytuacji?? mial juz ktos podobny przypadek? jak uniknac przepadku mienia ?
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
jak uniknac przepadku mienia ?

Miec odpowiednie dochody na papierze.
Jak sie bronic ? Odpowiednio dobierac ludzi do swojego otoczenia... a poza tym byc czystym -w kartotece, w domu, w telefonie, komunikatorach.

Generalnie wszystko zalezy od siedziego.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
Samo pomówienie wystarczy. Jeśli ktoś chce pomawiać inną osobę to raczej powinien podawać szczegóły spotkań,daty,miejsca i ciężko tak na poczekaniu tyle nawymyślać żeby fakty się zgadzały a jeśli mają jakiś kontakt to nie trzymaj się z takimi ludźmi,całkowicie zrywaj kontakty jakby ich nie było. Nie możesz mieć numerów od nich w swoim tel itd.

Po za tym tacy ludzie sami siebie najbardziej narażają bo zawsze już zostaną konfidentami.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
W naszym po***anym kraju jest cos takiego jak pomownie i na 3 miechy moga wsadzić kazdego nie wazne czy uprawiał czy nie
O tym decyduje prorok i tyle w teamcie.

Co ciekawe w USA psiarnia nie moze nawet zatrzymac Twoje auta jesli jedziesz zgodnie z przepisami lub nie ma podejrzenia ze pojazd prowadzi przestepca. A u nas wyrykowe kontrole i trzepanie auto dresów to norma
 
P

PolnaMiedza

Guest
Nie obracanie się w szemrany towarzystwie zazwyczaj wystarcza. Poza tym jak wspomniał zielonamasa, musisz być przejrzysty jak łza. Zero możliwość bycia wziętym pod lupę. Albo działasz w tym środowisku ze świadomością następstwem swoich czynów i robisz wszystko tak żebyś był przykładem obywatela, albo robisz jakieś kiepskie ruchy i masz przypał. Nawiązując do historii ze spowiedzią, umnie w najbliższym gronie rodzinnym wszyscy wiedzą co robię, mama, babcia, dziadek, rodzeństwo. Nie jest to temat poruszany przy obiedzie,(jaszczurnabombie pozdrawiam) ale wiem, że wyrazie czego nikt mi nieświadomie nie zaszkodzi.
 

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
W naszym po***anym kraju jest cos takiego jak pomownie i na 3 miechy moga wsadzić kazdego nie wazne czy uprawiał czy nie
O tym decyduje prorok i tyle w teamcie.

Co ciekawe w USA psiarnia nie moze nawet zatrzymac Twoje auta jesli jedziesz zgodnie z przepisami lub nie ma podejrzenia ze pojazd prowadzi przestepca. A u nas wyrykowe kontrole i trzepanie auto dresów to norma

Wez pod uwage fakt ze jesli jestes rzeczywiscie niewinny i przesiedziales sanki to dostajesz odszkodowanie w chinach czlowieku nie zyjemy
Przyklad Ryszard Bogucki dostal odszkodowanie ponad 250k za to ze trzymali go na sledczaku w celi N a rzadzal 9 miliionow

apropo trzepania dresow , jak sie woza stara roz***ana bmw i dodatkowo siedzi 4 luji w dresach kazdy w kapturze to nic dziwnego...
Jak sie ubierasz powaznie to cie normalnie traktuja...
No wlasnie o tym decyduje prorok , jak masz nasrane w kartotece i wszedzie gdzie tylko mozliwe i istnieje podejrzenie ze rzeczywiscie mogles sie dopuscic jakiegos czynu to tak lecisz na sanki na 3 miesiace
ale z drugiej strony nie ma az tak zle masz TV , playstation albo xbox , nawet sporo atrakcji ping-pong itp :freak:
 
P

PolnaMiedza

Guest
Jak by się źle los nie potoczyły, trzeba zachować przyziemne myślenie. Z perspektywy życia to będzie tylko epizod. Wiem, że łatwo się mówi, nasrane w papierach ipt. Itd, ale znów, z perspektywy życia to będzie mały okruszek chleba a i wyrok wkoncu będzie przedwniony. Jeśli ten temat jest juz poruszany lepiej iść tą drogą myślenia, bo jedynie co może nas uratować w sytuacji wyżej opisanej to optymistyczne spojrzenie w przyszłości.
 

Devillkiss

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2020
Postów
85
Buchów
1
No wlasnie o tym decyduje prorok , jak masz nasrane w kartotece i wszedzie gdzie tylko mozliwe i istnieje podejrzenie ze rzeczywiscie mogles sie dopuscic jakiegos czynu to tak lecisz na sanki na 3 miesiace
ale z drugiej strony nie ma az tak zle masz TV , playstation albo xbox , nawet sporo atrakcji ping-pong itp :freak:

Na jakim sledczaku masz Xboxa PlayStation? Chyba za dużo filmów

Mnie kiedyś za gnoja trafili z uwaga... 0.16g ? oczywiście młody i głupi to wyrok na klatę ale z perspektywy czasu tak sobie myślę że to nawet na moją korzyść
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Sprawa mojego dobrego zioma, trzy lata temu. Krucho u niego z kasą było, wziął ode mnie dwie setki kwiatków, żeby sobie pogonić w detalu i zarobić na potrzeby. Poszło mu to w większej połowie i się zaczęły problemy, bo raz tam kogoś chwycili z piątką, raz innego z dwójką - takie pierdoły ale wszyscy się rozpruli skąd brali. Ziomal dostał cynę od sąsiadki, że pały u niego pod drzwiami były, pokleił fakty i posprzątał wszystko. Następnego dnia z rana go zawinęli, przeszukania, przesłuchania i cała ta śmietanka. Nic nie znaleźli, ziomal zagrał zaskoczonego na komendzie. Z uwagi, że mieszkał powiedzmy w pomorskim, a meldunek miał w Beskidzie to prokurator uznał, że 3 miesiące będzie spoko, żeby pozbierać dowody i uniknąć mataczenia w śledztwie. Jedyne co mieli to zeznania tych gości, nic więcej nie znaleźli. Zrobiliśmy ziomalowi zrzutę na papugę i właściwie papuga szybko go wyciągnął, domniemanie niewinności itp. Sprawa została umorzona. Nadgorliwość Policji z odwiedzinami, bo gdyby nie ich wizyta, info od sąsiadki, tylko posznupali by za nim to spokojnie by go mieli na gorącym. Do brzegu - dopóki nie ma twardych dowodów, rozmów, smsów, kontrabandy na chacie to jest słowo przeciwko słowu i przeciętny papuga powinien być w stanie taką sprawę przycisnąć do ziemi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół