nasiona marihuany

[AF][250HPS][0,36m2] Auto Amnesia haze, Auto Ultimate

Wyszukiwarka Forumowa:

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
usuń te liście żółte ,uważaj z nawozami, nie przelewaj i coś z tego będzie nie ma tragedii
 

yaro56

Member
Rejestracja
Lip 17, 2013
Postów
23
Buchów
0
Cały czas są strasznie głodne, co max trzy dni podlewam nawozami, ani razu nie użyłem samej wody.
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Moim zdaniem widać że nie schnie w donicy :) Jaka temperatura max? Mieszający jakiś porzadny jest ?
Zablokowały się i nie chcą żryć papu :) Dużo osób poleca naprzemienne podlewanie karmą i samą wodą :)

Ile L lejesz na głowe ?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

yaro56

Member
Rejestracja
Lip 17, 2013
Postów
23
Buchów
0
4 ml bio grow nie za duzo ?

Może się wydawać, że za dużo ale one naprawdę tego potrzebuą, faza kwitnienia już się zaczyna więc z BioGrow nie będe przeginał myslę, że 2ml/l w zupełności wystarczy


usuń te liście żółte ,uważaj z nawozami, nie przelewaj i coś z tego będzie nie ma tragedii

Liści raczej nie będę usuwał żeby ich dodatkowo nie stresować bo i tak sporo już przeszy :) chyba, że ktoś mnie przekona jakimś racjonalnym argumentem :)

Moim zdaniem widać że nie schnie w donicy :) Jaka temperatura max? Mieszający jakiś porzadny jest ?
Zablokowały się i nie chcą żryć papu :) Dużo osób poleca naprzemienne podlewanie karmą i samą wodą :)

Ile L lejesz na głowe ?

Na zdjęciach faktycznie widać, że mokro bo fotki strzelam zaraz po podlaniu. Szczerze- po dwóch dniach od podlania, po zanurzeniu palucha w donicy czuć, że wilgotno ale na pewno nie mokro. Temp utrzymuje się w granicach 24-26 stopni. Wilgotność po podlaniu to nawet 60%, później spada powoli do około 50%. Mieszaka mam komputerowego 12 centów średnicy, myślę, ze jak na taką powierzchnię boxa to wystarczy. Jak do tej pory tylko raz po podlaniu woda przesiąkła do podstawki, zmierzyłem Ph i wyszło 6.6 więc chyba nie ma tragedii :)
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Wrzuć większego mieszaka na klipsie niech rozprowadza to powietrze, bo problem może leżeć w słabej cyrkulacjii powietrza przez co mają problem ze zbyt wilgotnym podłożem. Na grubość palca to może być mało ale przy dnie jest owiele wilgotniej przez co korzenie nie wyrabiają.

Te donice serio mają 8l ? Bo wyglądają na większe niż 11l kwadraciaki :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół