nasiona marihuany

[AF][250HPS][0,36m2] Auto Amnesia haze, Auto Ultimate

Wyszukiwarka Forumowa:

yaro56

Member
Rejestracja
Lip 17, 2013
Postów
23
Buchów
0
Elo mordeczki
Mam zamiar zebrać dużo jarania, więc zasiadajcie, oglądajcie, komentujcie, pomagajcie, doradzajcie, dużo jarajcie i bądźcie radzi

Box: 60x60
Lampa: 250 HPS
Fotoperiod: 24h
Wilgotność około 55%
Temperatura: 24 stopnie celsjusza
Filtr węglowy plus wyciąg 107m3, wlot pasywny
Medium: Terra Pro 40%, kokos 60% plus dodatek dolomitu i perlitu
Donice: 8l
Nawozy: BioGrow cały trypack
Woda źródlana z marketu (PH obniżam cytrynką do 6.0-6.5 zależy jak mi się chlapnie)

Pierwsze dni:







Po dwóch tygodniach przeszły trening LST, po treningu zapodałem im BioGrow 0,5ml/l. Po 1,25l na donicę gotowej mikstury, po dwóch dniach kolejny trening i podlanie, tym razem BioGrow 1ml/l plus kropla hesi vit i po 1,25l na donicę gotowej mikstury

kolejny dzień po podlaniu, a tu taki widok





Co tu kurła tak żółto? Macie jakieś pomysły?
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Medium zrobiłeś głównie na kokosie, dla tego te niedobory. Musisz intensywniej nawozić.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Jaki dałeś tam kokos? buforowany był? plukales go przed zmieszaniem z ziemią?

Osobiście bym to wy***ał i zasądził w porządnej mieszance. Trochę dostały po dupie, a start u automatów powinien być podręcznikowy, błędy często odbijają się na plonie. A te Twoje Trochę biednie wyglądają. Ale to ja, może Tobie odbija jak zaczniesz porządniej nawozić, aczkolwiek coś mi tu śmierdzi problemem z pH. Mierzyłeś pH wypływu?
 

yaro56

Member
Rejestracja
Lip 17, 2013
Postów
23
Buchów
0
Kokos jest od plagona, nie wiem, czy jest buforowany. Nie miałem pojęcia, że kokosa trzeba płukać... PH wypływu nie mierzyłem ponieważ to co im tam do tej pory lałem ani razu nie przesiąkło do podstawki. Myślisz, że powinienem przelać donicę i spr PH? Dzisiaj pierwsze co zrobiłem to dałem im 2ml/l BioGrow, ponad litr na donicę, a podstawka dalej sucha
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
A ja bym powiedzial, ze przelane i to srogo. Ile one maja dni? Ponad litr co dwa dni to troche za duzo, a na nawozy wg mnie za wczesnie. Zrobilbym jak mowi zul, wyj***c i od nowa. Zamiast lac ch*j wi ile wody, lepiej wziac spryskiwacz w lape i zwilzac od gory. Terra pro to odpowiednik lightmixa? Jezeli tak to spokojnie do 3 tygodni wystarczy jedzenia.
 

yaro56

Member
Rejestracja
Lip 17, 2013
Postów
23
Buchów
0
Elo mordeczki
Panienki dostały w ciągu czterech dni 2x po 4ml/l BioGrow. To już 24 dzień i zastanawiam się czy ich nie wypieprzyć i nie lecieć od nowa... co sądzicie? Dadzą radę dać z siebie cos dobrego?




 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Skoro to auto, to ja bym od nowa zaczął...
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja bym je wywalił, nic ciekawego już z nich nie będzie. A następnym razem posadź w samej ziemi, bez coco.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
i pomyśl nad sezonami, jesteś miesiąc w plecy z auto, jak by to był sezon skorygowałbyś warunki i jazda dalej a tak to od nowa trzeba zaczynać.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Słabo wyglądają, jak by były poblokowane/problem z pH, łodyżki fioletowe.
 

yaro56

Member
Rejestracja
Lip 17, 2013
Postów
23
Buchów
0
Dzień 26... no i teraz nie wiem, czy w celach edukacyjnych zobaczyć co z tego będzie, jeśli w ogóle będzie, bo wyglądają, że mają chęci czy może je faktycznie wypieprzyć. Jestem w kropce, w sumie nie spieszy mi się, więc mógłbym im dać dodatkowy miesiąc na dojście, bo przecież chyba nie zdechną ot tak, nie produkując owoców. Trochę mi ich szkoda :)

i pomyśl nad sezonami, jesteś miesiąc w plecy z auto, jak by to był sezon skorygowałbyś warunki i jazda dalej a tak to od nowa trzeba zaczynać.

Sezonów nie mogę polecieć bo, temp po zgaszeniu lampy spada szybko o 15-17 stopni. Box stoi w chłodnym miejscu. Nasunęło mi się od razu pytanie- czy jakbym kupił coś w rodzaju podgrzewacza do terrarium, czy mogłoby ogrzać tą powierzchnie na tyle, żeby było dobrze?







 
Ostatnia edycja:

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Widać po górze rośliny, że odbijają i polepszyło im się- trzymaj je dalej. Wyrwij wszystkie te żółte liscie i leć dalej.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Moim zdaniem ostro przelewasz i stad twoje problemy, daj przeschnac i dopiero podlewaj. Do***ales sporo coco, ktory wolno schnie jak roslina nie pije, a nie pije, bo korzenie gnija. Wy***iesz czy nie, zwroc na to uwage
 

yaro56

Member
Rejestracja
Lip 17, 2013
Postów
23
Buchów
0
Elo, dzień 29/30 nie pamiętam :)

Panie dostały 4ml/l BioGrow i 4ml/l BioBloom plus 1ml/l TopMax dwa dni temu. Zobaczymy co z tego będzie, nawozić trzeba intensywnie





 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół