nasiona marihuany

Jaranie długoletnie

  • Autor wątku Usunięty 78119
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 78119

Guest
Siema jaram 10 lat bez przerwy.

Od kiedy miałem refluks teraz po zapaleniu mam dziwna faze czuje jakby na ciele jakby mi rece dretwialy itd.

Czuje sie jakby lekko zle na ciele mam takie dziwne odczucia i nie jest to faza przyjemna po jaraniu.

Miał może tak ktoś z Was lub waszych znajomych ?
Wczesniej przez 10 lat czulem sie dobrze teraz mam jakies dziwne odczucie w klacie/ w brzuchu. Nie jest to bol a po 2h odchodzi.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Idz do kardiologa
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,077
Buchów
5,495
Odznaki
3
Styki Ci popalilo. Ja też tak czasem mam, szybciej wali mi serce i łapie schizy.
 
L

Lord of Old School

Guest
Ziomuś masz objawy typowe jak przy nerwicy i DD,miałem to samo a nawet w ch*j więcej mam,ale już dużo mniej się tym przejmuje ,zajmij się czymś innym,nie myśl o tym po paleniu tak jak i przed paleniem a w dużym stopniu poprawi się twój komfort życia,miej na to wy***ane ,wiem że ciężko ale po czasie już dużo lepiej się będziesz czuł a i mniej pal ,zrób sobie detox na jakiś czas....
 
U

Usunięty 78119

Guest
Tez masz np. takie jazdy , że masz wrazenie , że za mocno sie zaczales upalac?
Kiedys palilem 3 bongosy i bylo git teraz spale 1 i czuje sie mocno najarany na bani dziwny wkret ciało mi jakby dobrze nie pracuje w srodku.
Mam uczucie takie z***ane u kardiologa bylem 2 razy robilem EKG i niby wporzo.

Caly czas jednak mam z***ane uczucie bez bucha jest 30 razy slabiej zapie****e jakiegos mocnego bucha i przez godzinke jakies dziwne uczucia w srodku ciala na rekach pustka w klacie nie jet to typowy bol ze cos mnie boli.

Jak widze Wy tez takie rzeczy macie.

Detox - kiedys jaralem 15 bongosw dziennie teraz spale 3 i po kazdym dziwne uczucie ku**a jego mac co za przypal .

Robiliscie cos z tym ? Jacys lekarze czy cos ? Czy tylko juz psychiatra mi zostal :D ?
 
L

Lord of Old School

Guest
psychiatra to dobre rozwiązanie :D,da ci leki antydepresyjne i p dłuższym czasie brania 4 około tygodni ci przejdzie ,ale jak odstawisz to wróci ,wszystko zależy od psychiki człowieka :D
miałem wszystkie te objawy i nadal mam ale mam wy***ane ,wiem że się czasem nieda bo można wkręte nie złą przyj***ć że się umiera itd ..
ogranicz alko i trawe do np raz na 3 tygodnie w weekend i powinno sie polepszyć,i daj anać za jakiś czas jak tam?:D
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Ja jak wlasnie robie detox i sie po nim zjaram to zawsze mam bad tripa. Żałuje ze sie najaralem ale na nastepny dzien juz mam wy***ane heh.
Ludzka psychika to bardzo złożona machina. Bardzo ciężko ja rozpracowac...
 
U

Usunięty 78119

Guest
psychiatra to dobre rozwiązanie :D,da ci leki antydepresyjne i p dłuższym czasie brania 4 około tygodni ci przejdzie ,ale jak odstawisz to wróci ,wszystko zależy od psychiki człowieka :D
miałem wszystkie te objawy i nadal mam ale mam wy***ane ,wiem że się czasem nieda bo można wkręte nie złą przyj***ć że się umiera itd ..
ogranicz alko i trawe do np raz na 3 tygodnie w weekend i powinno sie polepszyć,i daj anać za jakiś czas jak tam?:D


Ja ***ie nie wierze , że ktoś ma to samo...

Masz takie dziwne uczucie na rękach na klatce piersiowiej jakby miało zaraz coś się stać centralnie jakaś w piz*u utrata przytomności czy coś takiego ?

Nie stresuje się dużo ku**a jedynie jak ten refluks miałem to zwariowalem teraz jak zapale mam wrazenie , że mam coś na klatce piersiowej , masz podobne akcje ?
 
L

Lord of Old School

Guest
Ja ***ie nie wierze , że ktoś ma to samo...

Masz takie dziwne uczucie na rękach na klatce piersiowiej jakby miało zaraz coś się stać centralnie jakaś w piz*u utrata przytomności czy coś takiego ?

Nie stresuje się dużo ku**a jedynie jak ten refluks miałem to zwariowalem teraz jak zapale mam wrazenie , że mam coś na klatce piersiowej , masz podobne akcje ?

Miałem i mam nieraz tak jak by lęk umiejscowiony w klatce piersiowej i jak by prąd przez ręce przechodził i czasami nogi ale już mniej odczuwam ,przestałem się już w 40% schizować:D
 
U

Usunięty 78119

Guest
Nawet niedawno robiłem gastroskopie i koleś powiedział , że jest okej.

Teraz jak przypie****e a pale niestety codziennie po kilka razy dziennie.
Małe dawki zjechałem z 15 bongosów do 4 dziennie i to pale małe czyste buchy.

ku**a naprawdę może być tak , że to siedzi w mojej głowie po zapaleniu 1,5h ?

Ja pie***le masakra.

---------- Post Zaktualizowany 16:16 ---------- Data pierwszego postu 16:14 ----------

Do tego lekko przyspieszona akcja serca .

Dziwna jakby za mocna bania na ilość , którą wypaliłem.

Uczucie jakby ku**a nie wiem dretwienia w brzuchu/klatce to może być mój z***any łeb?
Tak mocno mogło mnie po***ac ?

Wypalilem naprawdę dużo przez 8 lat paliłem po 10 bongosów dziennie albo i lepiej i nic mi nie było.
Refluks->Małe buchy->Mocny kop dziwne uczucia teraz.

---------- Post Zaktualizowany 16:25 ---------- Data pierwszego postu 16:16 ----------

Miałeś też , że serce dziwnie biło ?

W głowie trochę za mocną banie ? Jakby faza przeszkadzała Ci , a bez fazy było nie czułeś tego gówna ?


---------- Post Zaktualizowany 16:26 ---------- Data pierwszego postu 16:25 ----------

Miałem i mam nieraz tak jak by lęk umiejscowiony w klatce piersiowej i jak by prąd przez ręce przechodził i czasami nogi ale już mniej odczuwam ,przestałem się już w 40% schizować:D

To co u góry miałem miałeś :) ?

Pytam ku**a bo nie wyobrazam sobie zycia bez palenia chodze po lekarzach nic nie wykazuje a na bani mam taką afere przez to , że głowa mała.
 
L

Lord of Old School

Guest
Nawet niedawno robiłem gastroskopie i koleś powiedział , że jest okej.

Teraz jak przypie****e a pale niestety codziennie po kilka razy dziennie.
Małe dawki zjechałem z 15 bongosów do 4 dziennie i to pale małe czyste buchy.

ku**a naprawdę może być tak , że to siedzi w mojej głowie po zapaleniu 1,5h ?

Ja pie***le masakra.

---------- Post Zaktualizowany 16:16 ---------- Data pierwszego postu 16:14 ----------

Do tego lekko przyspieszona akcja serca .

Dziwna jakby za mocna bania na ilość , którą wypaliłem.

Uczucie jakby ku**a nie wiem dretwienia w brzuchu/klatce to może być mój z***any łeb?
Tak mocno mogło mnie po***ac ?

Wypalilem naprawdę dużo przez 8 lat paliłem po 10 bongosów dziennie albo i lepiej i nic mi nie było.
Refluks->Małe buchy->Mocny kop dziwne uczucia teraz.

---------- Post Zaktualizowany 16:25 ---------- Data pierwszego postu 16:16 ----------

Miałeś też , że serce dziwnie biło ?

W głowie trochę za mocną banie ? Jakby faza przeszkadzała Ci , a bez fazy było nie czułeś tego gówna ?


---------- Post Zaktualizowany 16:26 ---------- Data pierwszego postu 16:25 ----------



To co u góry miałem miałeś :) ?

Pytam ku**a bo nie wyobrazam sobie zycia bez palenia chodze po lekarzach nic nie wykazuje a na bani mam taką afere przez to , że głowa mała.

zrób detox 1 miesiąć_bez niczego. ,tak miałem takie jadzdy...
 
Ostatnia edycja:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,077
Buchów
5,495
Odznaki
3
Byku, miałem dokładnie to samo. Też byłem u kardiologa itd. Wszystkie wyniki w porządku. U mnie te lewe fazy tak się nasilily, że ze strachu z dnia na dzień przestałem palić.
Wróciłem do jarania dopiero po kilku miesiącach i teraz pale tylko w dni wolne od pracy i to też nie zawsze. Kiedyś podobnie jak Ty myślałem że nie da się żyć bez tego, przepalalem 5 g w dwa dni...
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,291
Odznaki
2
Idę zajarać za Was wszystkich-a co za zdrowie...wasze i moje.
ps.do autora-tylko spokój...
 
U

Usunięty 78119

Guest
zrób detox 1 miesiąć_bez niczego. ,tak miałem takie jadzdy...

Byku, miałem dokładnie to samo. Też byłem u kardiologa itd. Wszystkie wyniki w porządku. U mnie te lewe fazy tak się nasilily, że ze strachu z dnia na dzień przestałem palić.
Wróciłem do jarania dopiero po kilku miesiącach i teraz pale tylko w dni wolne od pracy i to też nie zawsze. Kiedyś podobnie jak Ty myślałem że nie da się żyć bez tego, przepalalem 5 g w dwa dni...

Idę zajarać za Was wszystkich-a co za zdrowie...wasze i moje.
ps.do autora-tylko spokój...

Ja pierdziele.Szok.

nqwet ograniczylem sie do malych buszków a i tak mi jakoś serducho dziwnie bije , na głowie ucisk lekki , płuca jakby mnie bolały w pewien sposób.
Suchość za mocna jakby była po najaraniu ku**a mać szkoda gadać.
Dzieki chlopaki za info , że to może coś takiego być.

Jest to dla mnie osobista tragedia nie pale papiersowo , nie pije alko , nie biiore innych dragów (raz na pół roku pigułki ,ale to sie nie liczy hehe )

Nie zajarac ch***wo , ale moze zrobie troche detoksu jak dam rade i tak zjezdzajac z 15 bongosow na 4 mam wrazenie ze robie detoks.

Musialo mnie niezle popie****ic skoro mam jakies dziwne rzeczy na tle nerwowym.

Dzieki za odpowiediz i wszystkim Wam zycze , zeby zdrówka i przyjemnych buszków !

A też mieliście problem jakby na płucach cos siedzialo po buchu ?

---------- Post Zaktualizowany 13:25 ---------- Data pierwszego postu 13:20 ----------

Takie z***ane uczucoie na klacie jakbym za***al duzo wiecej niz 1 buszka :) ?

---------- Post Zaktualizowany 13:26 ---------- Data pierwszego postu 13:25 ----------

Przy okazji sorry , że tak wypytuje Was , ale jest bardzo ciekawy...
Grono lekarzy , z którymi rozmawiałem nic ciekawego mi nie powiedziało sk***ysyny... tylko hajsu nabrali
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,077
Buchów
5,495
Odznaki
3
Ja to miałem takie fazy jakbym miał stan przedzawałowy, drętwiała mi cała lewa strona i serce waliło tak mocno, że je słyszałem.
Płuca też mnie nak***iały, lapałem przez to jeszcze większe schizy...

To nerwica... To wszystko siedzi w głowie niestety. Musisz mocno ograniczyć palenie, a już na pewno przestać walić bonga, bo mocne niedotlenienie występuje przy tym i schizy się nasilają, serce zaczyna pracować nierówno jakbyś miał arytmie, Ty to czujesz i jeszcze bardziej się nakręcasz... Zacznij stopniowo ograniczać, pal lolki, bierz dwa, trzy buchy i odstawiaj. Od razu musisz się czymś zająć, nie może być tak, że siedzisz i czekasz aż zacznie Ci się wkręcać chu**wa faza.

Przyjdzie taki moment, że będziesz palił okazyjnie i dopiero zobaczysz różnice, Twój komfort życia bardzo wzrośnie i będziesz się z tego śmiał. ;)

BTW. Wyobraź sobie co ja miałem gdy najadłem się ciastek...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół