nasiona marihuany

Box 1m2 hps 400w temp

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ani jednego grubego topa nie ma więc nie ma co spleśnieć :p
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Dopiero puchną to fakt nie ma plesniec :zab:
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Z temperaturą przy włączonej lampie nie będzie problemu, HPS 400w musi nieźle walić ogniem, jak panel LED 110w mi porządnie 60x60x140 zagrzewał przy testach.

Tylko tak jak pisano powyżej, wyłączenie tej lampy = spadek temperatury i problem.
Ocieplenie namiotu to dobry pomysł i rada, ale może nie wystarczyć z uwagi na wentylatory, których lepiej nie wyłączać, a jak już wyłączać to zmniejszać na ten czas wilgoć, więc osuszacz musi iść w ruch.

Ciemność i wilgoć to idealne warunki dla pleśni, moim zdaniem lepiej i pewniej zostawić wentylacje w działaniu, a dogrzać go grzejnikiem do tego przeznaczonym np. Greenhouse Heater 240w wystarczy Ci tam w zupełności przy takiej niskiej temperaturze otoczenia namiotu + sterownik. Ja mam 45w na mój namiot i daje rade.
Farelka jest bardziej prądożerna (tym bardziej włączana i wyłączana co chwile), nie przystosowana do wilgoci, niebezpieczna przy zalaniu, zajmuje więcej miejsca, dmucha ciepłem zamiast je emitować i w sumie też droższa z tego co się orientuje.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół