nasiona marihuany

[AF][LED][0.64m2] 2 x Royal Jack Automatic, 1 x Critical + Auto

  • Autor wątku Usunięty 75795
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 75795

Guest
Witam
Niektórzy mogą mnie kojarzyć. Wracam kilku bardziej lub mniej udanych próbach. Nie zamierzam się jednak poddawać i oto jestem wraz z nową fotorelacją. Nie przedłużając.
Box : 80x80x180cm Royal Room
Wentylacja : wyciągający 243m3/h, mieszający 20w
Oświetlenie : Mars Hydro II 400
Podłoże : Plagron Batmix (donice 11l)
Roślinki : Royal Jack Automatic od RQS, Critical + Auto od Dinafem
Trening : LST
Nawozy : planuję przeprowadzić grow bez użycia nawozów, ale jeśli pojawią się deficyty będę lać plagron terra
Dzisiaj minęło 14 dni od wykiełkowania jednego RJA i 13 dni od wykiełkowania pozostałych dwóch roślin.
Temperatura waha się między 18-25*C a wilgotność utrzymuję na poziomie 60-65%
W boxie ustawiłem prowizoryczne bimbrowniki z drożdży i cukru.
Mile widziane uwagi i porady!



Widzimy się po pierwszym treningu :^)
 

Valinothar

Member
Rejestracja
Sty 25, 2020
Postów
22
Buchów
0
No to lecimy, będę śledził jako, że również przymierzam się do projektu z automatycznymi genami.
Kiedyś (moja pierwsza w życiu roślina) zagościła u mnie pestka Jack Herrera w automacie, i z jednej rośliny wyszło mi całe 3.5g, zraziłem się podówczas do automatów, ale może najwyższa pora, aby przełamać słabości i uprzedzenia :D

Pozdrawiam
V.
 
U

Usunięty 75795

Guest
Szybki update
zrobiłem jeden porządny bimbrownik z 5l baniaka i 0,5l butelki żeby nie ***ało samogonem w boxie.
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Nie mój ogródek, ale po mojemu 3 automaty na takim namiocie to istne podcinanie sobie skrzydeł...
Masz predyspozycje do porządnego grow z porządnym genami, A marnujesz je na rzecz jakiś marnych automatów.
Jak chcesz jakieś fajne pestki, To z chęcią Ci wyśle żebyś mógł porządne rośliny wyhodować na tym namiocie- żeby było na co popatrzeć.
Pozdro.
 
U

Usunięty 75795

Guest
---------- Post Zaktualizowany 20:55 ---------- Data pierwszego postu 20:52 ----------

[/COLOR]
Nie mój ogródek, ale po mojemu 3 automaty na takim namiocie to istne podcinanie sobie skrzydeł...
Masz predyspozycje do porządnego grow z porządnym genami, A marnujesz je na rzecz jakiś marnych automatów.
Jak chcesz jakieś fajne pestki, To z chęcią Ci wyśle żebyś mógł porządne rośliny wyhodować na tym namiocie- żeby było na co popatrzeć.
Pozdro.

No akurat teraz mam ograniczoną ilość czasu, bo do kwietnia mam czas i stąd te automaty, a w czerwcu przeprowadzam się już "na swoje" Tam będę miał komórkę 2x2m, po przystosowaniu zamierzam tam już zacząć tak konkretnie i wtedy porządnymi genami nie pogardzę. Jak coś to będę się odzywać ;)
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
W niespełna 3 miesiące ciężko będzie żeby jakikolwiek automat doszedł.
Poza tym sezonowe odmiany z reguły uprawia się w podobnym czasie co automaty i często też bywa Tak, że te automaty po miesiącu uprawy nawet się nie określą co w przypadku sezonówek masz pod swoją kontrolą. Więc nie wiem skąd Twoja decyzja i wciąż podtrzymuję swoje stanowisko.
Mimo To, życzę powodzenia.
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Dlaczego myślisz że się nie wyrobi ? Ja uważam że z lst ok 90 sativy,indiki z lst tak 80 dni,bez treningu może indika będzie gotowa w 60 dni chociaż różnie z tym bywa ale ja tylko amnesię xxl trzymałem ciut ponad 90 dni i była trenowana. Teraz robię sativę i hybrydę bez treningu dla testu więc jak coś to zapraszam do swojej fr,nie żebym chciał ci udowodnić bo sam nie wiem jak się wyrobić ale jak chcesz zobaczyć to obczajaj. Ogólnie na oucie ludzie zbierają 2x automaty a z sezonami czasem jest problem żeby doszedł do końca w ogóle więc uważam że automaty są dużo szybsze i kolega dobrze zrobił jak ma ograniczony czas.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Moje ostatnie autosy sciete w 78 dniu, wszystkie trenowane lst. Susz wyszedl dobry i duzo jak na auto w in.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Wyrobic sie moze wyrobi w te 3 miechy, sle 3 szt na 0,64 to zdecydowanie za malo, ja bym 9 wrzucil
[MENTION=91264]TALIB[/MENTION] z tym przelaczeniem sezonowki nie do konca masz pelna kontrole, bo kazda roslina swoje na wegu musi pociagnac - przelaczysz za wczesnie to bedzie dluzej indukowac... ale masz racje, ze daloby sie skonczyc grow z sezonami w 3 miechy. Szybkie indice, dwa tygodnie wega, dwa indukcji, 60 dni kwitnienia i po zawodach.
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Jako ciekawostkę powiem że widziałem kiedyś sezon puszczony od razu 12/12 bo to jakiś mały box był i poszło na to ponad 100 dni ale nie pamiętam jaka to odmiana była.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Honza w mojej pierwszej fotorelacji to jak dobrze pamietam w 86 dni sciete 6 roslin i w 92 dni ostatnie dwie. I tam bylo 8 roznych strainow, Masz racje da sie jak dobierze dobre geny.
 
U

Usunięty 75795

Guest
SZYBKI UP
Roślinki dostały dzisiaj przy podlewaniu papu (7,5ml Plagron Terra Grow na 2l odstanej kranówy, ph zbite do 6,5) i oprysk z Asahi SL oraz Foliar Sprayu od B.A.C.



 
U

Usunięty 75795

Guest
No panowie... przypał jest. Wczoraj sąsiad zapukał do moich drzwi i powiedział, że wie co się tutaj dzieje i zadzwoni na policję. Zesrałem się i szybko wszystko sprzątnąłem. No i faktycznie - Dzisiaj rano odwiedziła mnie policja. I uwaga... Sąsiad oskarżył mnie o prowadzenie domu publicznego (? xD) No cóż... fotorelka do wyrzucenia. Widzimy się w czerwcu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół