nasiona marihuany

Biohumus

Wyszukiwarka Forumowa:

avocadoluj

New member
Rejestracja
Sty 27, 2020
Postów
2
Buchów
0
Witam , mam krótkie pytanie , mianowicie czy Biohumus DO PELARGONII spełni swoje zadanie przy emdżej?
 

Valinothar

Member
Rejestracja
Sty 25, 2020
Postów
22
Buchów
0
Cześć,

Zależy od tego, czego oczekujesz od nawozu. Jeżeli chcesz kupić butelkę i cieszyć się nią przez cały okres życia rośliny to odradzam biohumusa. Jeżeli jednak jesteś leniwy i ograniczasz się jedynie do odwiedzenia najbliższego sklepu ogrodniczego oraz chcesz utrzymać roślinę w dobrej kondycji przez krótki czas to owszem taki nawóz Ci wystarczy. Jakkolwiek uważam, że biohumus jest już przeżytkiem.

Możesz skorzystać np., z dwóch wyjść:

1. Zainwestować około 50 zł i zakupić rekomendowany do konopi nawóz powiedzmy od Canny (chociaż ostatnio to siki) lub Plagrona (polecam na bazie alg) i mieć wszystko pod kontrolą.
2. Lub zrobić własną mieszankę ziemi na bazie azofoski, siarczanu magnezu, dolomitu i czegoś na pulchność (perlit, granulat ceramiczny, wermikulit). Wówczas również będziesz miał sprawę załatwioną niemal na całą uprawę.

Ps. Biohumus i Planton K to przeżytki, które jedynie mógłbym polecić do budżetowej uprawy outdoor.

Pozdrawiam :)
V.
 
L

Lord of Old School

Guest
Witam , mam krótkie pytanie , mianowicie czy Biohumus DO PELARGONII spełni swoje zadanie przy emdżej?

Do kwitnięcia ,Słaby coś tam pomoże ale mało,ja polecam ten , nie drogi i dobry https://www.ceneo.pl/11215053 ;)
EDIT..
PS. tylko z dawkowaniem uważaj bo może przypalić korzenie :D,z początku 1/3 ,-,1/2-,a później normalnie dawkować.
 
Ostatnia edycja:
L

Lord of Old School

Guest
Cześć,

Zależy od tego, czego oczekujesz od nawozu. Jeżeli chcesz kupić butelkę i cieszyć się nią przez cały okres życia rośliny to odradzam biohumusa. Jeżeli jednak jesteś leniwy i ograniczasz się jedynie do odwiedzenia najbliższego sklepu ogrodniczego oraz chcesz utrzymać roślinę w dobrej kondycji przez krótki czas to owszem taki nawóz Ci wystarczy. Jakkolwiek uważam, że biohumus jest już przeżytkiem.

Możesz skorzystać np., z dwóch wyjść:

1. Zainwestować około 50 zł i zakupić rekomendowany do konopi nawóz powiedzmy od Canny (chociaż ostatnio to siki) lub Plagrona (polecam na bazie alg) i mieć wszystko pod kontrolą.
2. Lub zrobić własną mieszankę ziemi na bazie azofoski, siarczanu magnezu, dolomitu i czegoś na pulchność (perlit, granulat ceramiczny, wermikulit). Wówczas również będziesz miał sprawę załatwioną niemal na całą uprawę.


Ps. Biohumus i Planton K to przeżytki, które jedynie mógłbym polecić do budżetowej uprawy outdoor.

Pozdrawiam :)
V.

Wyjść jest w ch*j,nie tylko 2 ,a nawozów jest od za***ania w różnym przedziale finansowym(co komu pasuje),nie tylko z canny i palagrona są dobre nawozy....:gand: [MENTION=93657]Valinothar[/MENTION]
Ps.jeżeli ziomeczek pyta o nawóz biohumus to raczej chyba nie myśli o profesjonalnej uprawie to chyba logiczne cnie
:kres::confused::confused:
 

Valinothar

Member
Rejestracja
Sty 25, 2020
Postów
22
Buchów
0
Tak, wyjść jest może i więcej, lecz to jest forum, a ja wyraziłem swoją opinię do czego mam prawo :)
Poza tym, nie jestem specjalistą, lecz wiem jak skonstruować bardziej wartościowy wpis, niż jedynie wyśmiewczy. :)
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Poza tym, nie jestem specjalistą, lecz wiem jak skonstruować bardziej wartościowy wpis, niż jedynie wyśmiewczy. :)

Bardziej rozwinięty tak, bardziej wartościowy niekoniecznie...

To w jaki sposób marginalizujesz biohumus, czyli rozcieńczony w wodzie wermikompost, sugeruje że nie masz zielonego pojęcia o czy piszesz.
 

Valinothar

Member
Rejestracja
Sty 25, 2020
Postów
22
Buchów
0
Przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze raz te dwa zdania:

Jeżeli jednak jesteś leniwy i ograniczasz się jedynie do odwiedzenia najbliższego sklepu ogrodniczego oraz chcesz utrzymać roślinę w dobrej kondycji przez krótki czas to owszem taki nawóz Ci wystarczy.


Ps. Biohumus i Planton K to przeżytki, które jedynie mógłbym polecić do budżetowej uprawy outdoor.

Biohumus jest nawozem jak wiele innych, są od niego gorsze są i lepsze. Stosowałem go kiedy zaczynałem swoją przygodę, lecz szybko przestawiłem się na inne. Nie napisałem jednoznacznie, że Biohumus jest nawozem złym, zauważyłem jedynie, że są lepsze rozwiązania, z których ja skorzystałem kiedyś. :)
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Synek, ty mnie czytania nie ucz, zastanów się jednak co piszesz zanim naciśniesz "wyślij"
To brzmi jak jakiś generyczny bełkot, który powiedziałby rekruter świadków jehowy.

Biohumus jest nawozem jak wiele innych, są od niego gorsze są i lepsze. Stosowałem go kiedy zaczynałem swoją przygodę, lecz szybko przestawiłem się na inne. Nie napisałem jednoznacznie, że Biohumus jest nawozem złym, zauważyłem jedynie, że są lepsze rozwiązania, z których ja skorzystałem kiedyś. :)

A to, to jest prawdziwa perełka: ""chcesz utrzymać roślinę w dobrej kondycji przez krótki czas"" :jprd:

Jedyne co mogę powiedzieć to, geraldzik czy to ty??
 
L

Lord of Old School

Guest
Synek, ty mnie czytania nie ucz, zastanów się jednak co piszesz zanim naciśniesz "wyślij"
To brzmi jak jakiś generyczny bełkot, który powiedziałby rekruter świadków jehowy.



A to, to jest prawdziwa perełka: ""chcesz utrzymać roślinę w dobrej kondycji przez krótki czas"" :jprd:

Jedyne co mogę powiedzieć to, geraldzik czy to ty??

Polemizował bym czy to nie jest przypadkiem rolnikdopalacz:D
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Panowie Skończcie się peszyć jak jedyne koguty na podwórku tylko napiszcie jakie macie doświadczenie z ta delikatno odżywko. U mnie idzie kilka baniakow i efekty zawsze są jak talalla. I polecam lac cały flo ile się da z woda jak sucho. :headbanger::headbanger::headbanger::headbanger: Pan z kapeluszem i z fajko nigdy mnie nie zawiódł.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół