nasiona marihuany

Adaptogeny i naturalne substancje nootropowe

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Sty 25, 2020
Postów
20
Buchów
0
Witam wszystkich. Zakladam ten wątek z chęci podzielenia sie z wami wiedzą na temat tzw. dopingu mozgu. Temet dosc popularny ostatnio, propagowany wsrod osob pracujących umyslowo a takze aktywnych fizycznie. Jesli ktos jest zainteresowany preparatami ktore moge polecić, i ktore faktycznie dzialaja, dawajcie znac w tym wątku a rozwiniemy temat. Pozdro
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Opowiadaj....sam stosowałem :
NZT Ultimate
Phenibut
Genius Joy
Genius Mushrooms
Happy Bee
może coś nowego mi o tym powiesz..:)
 
Rejestracja
Sty 25, 2020
Postów
20
Buchów
0
Jasne. Jako ze ostatnio wzialem sie za siebie a konkretnie postawilem na zdrowszy tryb zycia i treningi na silowni, obilem sie o kilku trenerow personalnych starannie wyselekcjonowanych pod kątem ich wiedzy i wynikow z klientami. Otrzymalem odplatnie troche wiedzy tajemnej i przyznam ze wszystko bez kitu dziala, nie sa to roznice na granicy placebo a konkretna poprawa samopoczucia i wyrazna poprawa funkcjonowania mozgu, ktory defacto swoje w zyciu przyjal przez okres burzliwej mlodosci :D i poniekad odczuwalem skaze tych niecnych wystepkow objawiajaca sie slaba pamiecia, rozkojarzeniem, brakiem skupienia i zmeczeniem (wybaczcie moja pisownie ubogą w polskie znaki, zbyt dlugo przebywam za granica i odwyklem od pisania :D) Z czystym sumieniem moge polecic stack adaptogenow ktore ja stosuje. Dzialaja one synergicznie dlatego efekt jest najbardziej odczuwalny gdy zażywamy wszystko razem:

Rhodiola Rosea Root Extract
NALT (n-acetyl-l-tyrosine)
Huperzine-A
Alpha GPC

---------- Post Zaktualizowany 02:30 ---------- Data pierwszego postu 02:17 ----------

Najwidoczniejsze efekty to poprawa pamieci i skupienie, bycie w "tu i teraz"
Dodatkowo jest jeszcze jeden środek ale to juz typowy nootropik, w Polsce od niedawna dostepny jedynie na recepte, w UK dla przykladu nadal dostepny w powszechnej sprzedazy, dajacy mega efekt jezeli chodzi o wzrost produktywnosci, checi do dzialania i "jasności umysłu" o nazwie PIRACETAM
Zarzucam go jesli naprawde mam duzo do zrobienia a zwyczajnie mi sie nie chce :D wtedy wszystko przychodzi duzo latwiej i w ciagu ostatnich 3 dni np zrobilem wiecej rzeczy z listy "do zrobienia" niz w przeciagu ostatnich dwoch miesiecy zanim zaczalem to testowac
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół