nasiona marihuany

Coronavirus (2019-nCoV)

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
Z

z\G/esio

Guest
Zobaczcie i posłuchajcie jak tu mądrala prawi :jprd: (krótki film)

 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
[MENTION=53539]z\G/esio[/MENTION] - gość akurat bardzo dobrze prawi.
Pomijam jego opinie o marihuanie i ton w jakim prowadzona jest wypowiedź, ale meritum tego co mówi jest słuszne.
 

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
Chłopaki pytanie egzystencjonalne z innej beczki, jak myślicie, czy ta cała sytuacja epidemiologiczna da dobrym chłopakom więcej 'luzu'?
i mean bagiety są zajęte kontrolowaniem kwarantanny, spacerowiczów zero - no poprostu spokój i cisza, idealne warunki dla kumatego rolnika. Zapraszam do dyskusji

STAY HOME AND
:don:
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale to jest nie normalne, ktoś się po wszystkim dobierze Chinolom do dupy.

Co najgorsze teoria że młodzi nie chorują własnie się rozmyła jak plama moczu na majtkach, wychodzi na to że starsi tylko i wyłącznie wcześniej byli atakowani tym virusem bo byli słabsi fizycznie, młodzi się trzymali bo byli zdrowsi, ale to już się skończyło i młodzi nie wytrzymali tępa, teraz większosć zachorowań to osoby poniżej 30 lat, panowie trzymamy sie ramy i nie chorujemy, Bóg, szaman, gałązki wierzby w kto co wierzy niech ręce składa ;).
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
[/COLOR]Sieć 5G będzie po to że jak wpie****a chip to będą mogli cię unieruchomic tyle w temacie

Dokładnie,przygotowaniem do tego było czipowanie psów żeby przyzwyczaić ludzi a przekazy były już od dawna w takim filmie jak np Wyścig z Czasem z 2011r.
Ale ogólnie chciałbym się mylić :)
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Chłopaki pytanie egzystencjonalne z innej beczki, jak myślicie, czy ta cała sytuacja epidemiologiczna da dobrym chłopakom więcej 'luzu'?
i mean bagiety są zajęte kontrolowaniem kwarantanny, spacerowiczów zero - no poprostu spokój i cisza, idealne warunki dla kumatego rolnika. Zapraszam do dyskusji

STAY HOME AND
:don:

Są plusy i minusy tego. Ja coraz więcej minusów widzę tego co się dzieje. Jest dużo ludzi w lasach i kręcą się w bardziej dzikich terenach bo z miast uciekają żeby tylko się przejść z dala od innych. Jeśli nie zostaniesz zarażony to pół biedy. Ale jak z jakiegoś powodu dostaniesz kwarantanne i będzie straszna susza to wykosić może cały outdoor, w lepszym wypadku zbierzesz dużo mniej niż chciałeś. Kilka tygodni w plecy może udupić. Nie widzę nic fajnego, każdy patrzy na siebie spod byka. Mam nadzieje że się uspokoi to przynajmniej do przełomu maj/czerwiec. Chociaż z tego co widzę to też nie wiadomo. I oby bardziej nie zaostrzyli prawa że nie można wychodzić gdziekolwiek oprócz pracy i do sklepu. Wtedy ludzie zaczną już ze zmęczenia całą sytuacją dzwonić na siebie gdy kogoś zobaczą jak się kręci <joint>

Tak to widzę, ale nie musi się tak stać oczywiście :freak2:
 
U

Usunięty 58869

Guest
dobra nowina polecam kupić zioło lukrecję albo mieszankę tego zioła są dostępne w sklepach ziołoleczniczych...
info z wiki:
Zastosowanie
Lukrecja:
Glicyryzyna, czyli jeden ze składników aktywnych roślin z tego rodzaju, sprzyja gromadzeniu wody w organizmie. Dlatego lukrecja gładka była stosowana już przez rzymskich żołnierzy do zmniejszania pragnienia. Roślina wykorzystywana była wszechstronnie jako lecznicza[4]. Współcześnie stwierdzono, że glicyryzyna hamuje replikację koronawirusów[7] i HIV[8].
Polecam obejrzeć!
 

Ancolek

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
59
Buchów
0
Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale to jest nie normalne, ktoś się po wszystkim dobierze Chinolom do dupy.

Co najgorsze teoria że młodzi nie chorują własnie się rozmyła jak plama moczu na majtkach, wychodzi na to że starsi tylko i wyłącznie wcześniej byli atakowani tym virusem bo byli słabsi fizycznie, młodzi się trzymali bo byli zdrowsi, ale to już się skończyło i młodzi nie wytrzymali tępa, teraz większosć zachorowań to osoby poniżej 30 lat, panowie trzymamy sie ramy i nie chorujemy, Bóg, szaman, gałązki wierzby w kto co wierzy niech ręce składa ;).

Po tym wszystkim zostaną tylko Chiny które umocnią sie jeszcze bardziej w najbliższych latach. ...Nikt nie będzie miał siły im dokopać.
Chińska Republika Ludowa ma:
- "nieograniczone" zasoby ludzkie i kapitałowe.
- dysponują wiedzą know how którą udoskonalali kopiując zachód który sam im ją udostepniał z powodu pazerności wielkich korporacji.
- mają zaplecze techniczne, maszynowe.
- jest to komunistyczne państwo które ma karne społeczeństwo i może przeprowadzać projekty liczone na całe dekady nie jak demokratyczny zachód i politycy myślący max 4 lata do przodu głównie o swoich stołkach.
 
Ostatnia edycja:

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Po tym wszystkim zostaną tylko Chiny które umocnią sie jeszcze bardziej w najbliższych latach. ...Nikt nie będzie miał siły im dokopać.
Chińska Republika Ludowa ma:
- "nieograniczone" zasoby ludzkie i kapitałowe.
- dysponują wiedzą know how którą udoskonalali kopiując zachód który sam im ją udostepniał z powodu pazerności wielkich korporacji.
- mają zaplecze techniczne, maszynowe.
- jest to komunistyczne państwo które ma karne społeczeństwo i może przeprowadzać projekty liczone na całe dekady nie jak demokratyczny zachód i politycy myślący max 4 lata do przodu głównie o swoich stołkach.

Tak jest, ale nie o to mi chodziło.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
- jest to komunistyczne państwo

Proszę nie wprowadzać użytkowników w błąd i rozpowszechniać swoją niewiedzę. Ustrój pollityczny Chin to socjalizm.
[MENTION=78723]Eustachy[/MENTION], przepraszam za offtop w Twoim temacie.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Spoko [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] wybaczę Ci tym razem :dela:

A Wy jak tam haszyszowcy? Pracujecie/w domu siedzicie? Ja się cieszę że pracować mogę, nawet nadgodziny biorę i robię po 12h godzin dziennie, trzeba walczyć o ekonomię ;)!
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Ja się zamieniłem z Żoną i ona siedzi w pracy, a ja na opiekuńczym :craz: Przynajmniej gnaty mi odpoczną, bo ostatnio z rwą kulszową się biłem. O naszą ekonomię to dbam w sposób, że piję browar co wieczór hehe
 

Ancolek

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
59
Buchów
0
Proszę nie wprowadzać użytkowników w błąd i rozpowszechniać swoją niewiedzę. Ustrój pollityczny Chin to socjalizm.

..a tym socjalistycznym państwem kto kieruje??? Komunistyczna Partia Chin. ;)

Wśród znajomych ponure nastroje. Wiele osób już straciło etaty. Następne wypłaty będą już bez premi.
Znajomemu już w tym misiącu szef chiał zapłacić laptopem, bo przeinwestował i stracił płynność...
Niektórym szefostwo karze iść na ściemniane chorobowe aby firma nie musiała płacić.

Edit mod: reszta posta usunięta - zachowaj proszę, swoje rozmyślania o polityce dla siebie bo na forum o tym nie rozmawiamy
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
..a tym socjalistycznym państwem kto kieruje??? Komunistyczna Partia Chin. ;)

Wśród znajomych ponure nastroje. Wiele osób już straciło etaty. Następne wypłaty będą już bez premi.
Znajomemu już w tym misiącu szef chiał zapłacić laptopem, bo przeinwestował i stracił płynność...
Niektórym szefostwo karze iść na ściemniane chorobowe aby firma nie musiała płacić.

Co ma nazwa partii do ustroju który istnieje tylko w teorii i jest niemożliwy do wprowadzenia w praktyce?

No cóż, firmy miały jakiś tam bufor czasowy, żeby się dostosować do obecnej sytuacji, te bardziej elastyczne sobie radzą. Tak funkcjonuje świat - słabi odpadają, silni biegną dalej. (patrz hemp.pl)

ozonatory.jpg
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół