nasiona marihuany

Coronavirus (2019-nCoV)

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
Moze w drodze morskiej nie przezyje ale lotnicza juz raczej tak

a to ze im spie****ił to na 100%
i teraz jak tu sie przyznac ze robilismy broń chemiczną
 
L

Lord of Old School

Guest
przydało by się aby ten wirus dotarł w pewną lokalizacje w pl,ale tylko tam..
 
Ostatnia edycja:

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
12
obejrzałem nieprzyjemną kompilacje na yt. ludzie padali w kilka chwil jak w filmie jakimś. #coronavirus
 
L

Lord of Old School

Guest
obejrzałem nieprzyjemną kompilacje na yt. ludzie padali w kilka chwil jak w filmie jakimś. #coronavirus

Za parę lat zrobią o tym film ,w kinach będzie leciał

---------- Post Zaktualizowany 11:09 ---------- Data pierwszego postu 11:07 ----------

Moim zdaniem testowali jakąś nową broń biologiczną i jakimś cudem ten wirus wydostał się z ośrodka.....
Ps. Ale to tylko moje zdanie ,każdy ma swoje inne...
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
[/COLOR]Moim zdaniem testowali jakąś nową broń biologiczną i jakimś cudem ten wirus wydostał się z ośrodka.....
Ps. Ale to tylko moje zdanie ,każdy ma swoje inne...

Wątpię żeby wydostał się z laboratorium przypadkiem,nie wierzę w przypadki :)

Wszystkie wirusy,epidemie i inne dobrodziejstwa które nam aplikują są robione w jakimś celu. Głównie chodzi o to żeby biznes farmaceutyczny cały czas się kręcił plus wciskanie ludziom szczepionek które nie rzadko mają jeszcze gorszy skład od samych wirusów :) a przy okazji interesy poszczególnych korporacji. Można mnożyć takie przykłady jak:

Bolerioza - typowa broń biologiczna podobno zrzucana była w latach 80tych z samolotów. Ma to sens spytajcie dziadków czyli bali się kiedyś chodzić po lasach i słyszeli o czymś takim jak bolerioza?
Ptasia Grypa - zaczęło się od 2 łabędzi martwych i nie znaleziono żadnego innego martwego ptaka ale ogłoszono epidemię i chyba wybijano ludziom kury o ile pamiętam.
Świńska grypa - również zaczęło się od martwych zwierząt tzn dzików,leśnicy i myśliwi mówili,że zrzucano je na terenie Polski z samolotów. Trochę dziwne ale jak wytłumaczyć,że te dziki w plusowych temp były zamrożone a niektóre wisiały na drzewach :) Ogłoszono epidemię wiadomka no i wybijano rolnikom świnie co się dzieje do dziś. W tym czasie zwożono ju mięsko z innych krajów.

Gdzieś czytałem jak wypowiadał się człowiek który budował ten szpital w chinach to podobno nie jest to żaden szpital jak nam mówią w mediach a więzienie a co do samego wirusa większość zarażonych zmarło w wieku starszym po powikłaniach.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,504
Odznaki
10
Świńska grypa - również zaczęło się od martwych zwierząt tzn dzików,leśnicy i myśliwi mówili,że zrzucano je na terenie Polski z samolotów. Trochę dziwne ale jak wytłumaczyć,że te dziki w plusowych temp były zamrożone a niektóre wisiały na drzewach :) Ogłoszono epidemię wiadomka no i wybijano rolnikom świnie co się dzieje do dziś. W tym czasie zwożono ju mięsko z innych krajów.
W sensie, że dziki zrzucano z samolotów czy wirusa? Jeśli w nocy było na minusie to i w dzień ciało może się nie ogrzać wystarczająco. O dzikach wiszących na drzewach to nie słyszałem. Może po prostu myśliwi lub weterynarze powiesili na drzewie w celu wypatroszenia i ewentualnego przebadania próbek.
Coronawirus przedstawia bardzo dobre zastosowanie bojowe. Zarażony rozprzestrzenia chorobę jeszcze przed pojawieniem się objawów u niego. W ten sposób można sparaliżować całe zaplecze przeciwnika, a w szeregach wojska zasiać paranoje i lęk. Może to było sprawdzenie w praktyce jak działa. Chiny nie respektują praw człowieka swoich obywateli więc może to jest celowy test. Bardziej mnie ciekawi dlaczego większość epidemii zaczyna się w Chinach oraz o ilu epidemiach nie wiemy bo zostały szybko zatuszowane przez Chińskie władze.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
No dzik,latające świnie :) głośno o tym było,oczywiście media to zdementowały ale co innego twierdzili myśliwi,rolnicy i pobliscy mieszkańcy. Dzik jak zdycha to raczej jak każde zwierze w ustronnych miejscach a nie powali się na środku pola,było ich więcej,zamarznie sobie chociaż nie ma minusowych temp albo postanowi umrzeć na drzewie,no coś tu nie gra :) Wpisz w google dzik na drzewie.

Tu masz komentarz jednego z mieszkańców:

W tym samym województwie, czyli w moim lubelskim dosłownie kilka km. od mojego rodzinnego domu znaleziono całe mnóstwo martwych dzikow, ale UWAGA! Jeszcze zamarznietych. Zostały znalezione przez drwali którzy mieli przystąpić do wycinki drzew. Jeszcze tego samego dnia, przez nasze wsie przejechał w tamtym kierunku konwoje wojskowe. W moich stronach, absolutnie wszyscy wiedzą, że to umyślne zrzuty martwych dzikow z zaszczepiony wirusem.
 

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
Moze w drodze morskiej nie przezyje ale lotnicza juz raczej tak a to ze im spie****ił to na 100% i teraz jak tu sie przyznac ze robilismy broń chemiczną
Chemiczną to wcześniej w Wietnamie - Rainbow Agents zwłaszcza Agent Orange od Monsanto. Koronawirus to broń biologiczna. Chiny z tego co czytałem planowały w tych dniach rozpocząć prace nad chińskim GMO. Ale nie może być chińskiego GMO bo przecież tylko jedna firma sobie samozwańczo przyznała prawa do kombinowania w DNA znana wcześniej właśnie z Wietnamu. Więc jako jedyny prawomocny właściciel roślin Monsanto uznało, że skoro Chiny nie chcą kupić ich opatentowanych nasion to projektu chińskiego GMO nie będzie ;) Taka drobna teoria spiskowa. Spiskowcy niby twierdzą, że ma być jakaś depopulacja więc taka epidemia w kraju najbardziej przeludnionym, do tego chcącym zrobić swoje GMO z punktu widzenia jedynie słusznej firmy to idealna okazja, żeby zostać jedynymi na rynku producentami GM.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
292
FB_IMG_1583163081694.jpg


Pozdrawiam Fiotr Prączewski.
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Natura co jakiś czas robi reset i to pewnie jest jeden z nich, ludzie podchodzą do tego z ignorancją myśląc że nad wszystkim mają kontrolę, a tak nie było nie jest i nie będzie, obecnie żyjemy dłużej z powodów higieny i dostępu do leków, lecz natura tylko czeka by nas zgładzić.
Inne teorie spiskowe to tylko wymysły szajbusów z internetu co wymyślają bajki by zaistnieć na pięć minut, fale przejdzie jak fala grypy zabije kogo ma zabić a potem zostanie z nami na zawsze i będzie nas nękać co jakiś czas jak inne tego typu wirusy, grypa jest tak samo zdradliwa jak ten obecny wirus.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół