nasiona marihuany

Coronavirus (2019-nCoV)

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Wrzuć źródło tej informacji proszę.

Nie będę wklejał linku. Tekst poniżej.

Departament Rybołówstwa informuje, że w związku z zagrożeniem spowodowanym nowym koronawirusem (SARS-CoV-2), który wywołuje ostrą chorobę zakaźną układu oddechowego o wysokiej śmiertelności (COVID-19), działając na podstawie przepisów ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2019 r. poz. 1239 j.t. z późn. zm.), w trosce o obywateli, na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej wprowadzono stan epidemii, z którym wiąże się szereg zakazów i obostrzeń dotyczących codziennej aktywności Polaków. Z uwagi na dynamiczną sytuację, w celu zaznajomienia się z aktualnie obowiązującymi ograniczeniami warto śledzić komunikaty publikowane na stronach rządowych, w szczególności Ministerstwa Zdrowia, a także aktualne prawodawstwo. Aktualnie obowiązują przepisy rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r., poz. 566) wraz ze zmianami wprowadzonymi rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 1 kwietnia 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r., poz. 577). Niniejsze rozporządzenie zasadniczo zaostrzyło wcześniej obowiązujące zakazy wprowadzone przez Ministra Zdrowia, jednocześnie utrzymując na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej do dnia 11 kwietnia 2020 r. zakaz przemieszczania się osób, z pewnymi wyjątkami określonymi w § 5. Do wyjątków tych - NIE - należy uprawianie amatorskiego połowu ryb. W związku z powyższym jednoznacznie należy stwierdzić, iż uprawianie wędkarstwa na mocy przytoczonych przepisów jest aktualnie - ZABRONIONE-. Zakaz ten dotyczy zarówno grup, jak i pojedynczych osób i wynika nie tylko z troski o zdrowie i życie samych wędkarzy, ale również z troski o zdrowie i życie wszystkich mieszkańców Polski i jest związane z bardzo wysoką zaraźliwością wirusa wywołującego chorobę COVID-19. Odpowiedzialne i świadome osoby z pewnością podejdą do zakazu ze zrozumieniem. Zgodnie z informacjami znajdującymi się w dyspozycji Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, w przypadku łamania zakazu pozostania w domach, w tym wyjazdu na ryby i przebywanie nad wodą , służby mundurowe będą reagowały stanowczo, traktując takie wyprawy jako złamanie obowiązującego prawa.
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Wszyscy śpiewają basem, a jak zachorują to sopran nie ma skali.
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Wirus coronowirusem słuchajcie Panowie ale na spocie swoje trzeba zrobić i trzeba powoli brać się za robotę a nie dyskutować tutaj hehe
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Koleżko spokojnie, jak sam pisałeś to stresik powoduje większą śmiertelność a w to już uwierzę. :-D Serio chcesz żebym na to wszystko odpowiedział? Więc jesteś kucharzem, chcesz leczyć raka cytryną i lizać klamki żeby złapać koronawirusa i pokazać światu że nic się nie stało? To ty taki szarlatan jesteś trochę. I to taki który sam w to wierzy. Ja wiem dlaczego nie możemy się dogadać. Ja jestem wierzący a Ty nie. Ja mieszkam w Polsce, Ty na Sycylii i to w czasie gdy Eustachy przebywa w UK. Grasz w piłkę z imigrantami a ja chodzę na siłownię z Polakami. Kochasz gotować a ja wpie****ać. Cóż mogę powiedzieć, urodziłem się dumnym Polakiem w dodatku katolik. Szczerze połowę rozumiem resztę nawrzeszczałeś tak że nie jestem pewny czy sam rozumiesz. Jeszcze napisze bo uderzyłeś do mojej wiary pastuchu. Nie wiara jest dla półgłówków tylko jej brak. Wiara ludziom jest potrzebna bo podobno ona umiera ostatnia. Czy wierzę w Boga? Tak wierzę że Bóg to dobro w każdym z nas i tak trzeba to rozumieć. Wiara też pomaga w ciężkich chwilach. I dlatego uważam że jest dobra, bo pomaga. Osobie wierzącej łatwiej jest przetrwać kiedy w coś wierzy. Tak jestem Polakiem i zawsze będę. Dla mnie są ważne te wartości w których byłem wychowany. Ważna jest tradycja i kultura jaką mamy od pokoleń. Wiara jest jej częścią. Rozumiem że nie zrozumiesz dlatego kontynuacja rozmowy nie przyniesie rezultatu żadnego. Bądź zdrów i Twoja rodzina również kolego na wieki wieków amen. Mniej stresu też życzę bo widzę że nerwy hulają na wszystkie strony a później może przeniesiesz to na rodzinę. Usiadźmy i zapalmy w pokoju <joint> Na serio nie ma co się obrażać, mojego zdania nie zmienisz a ja Twojego. To też powinieneś wiedzieć. Każdy widzi pewne rzeczy inaczej. Niebawem święta, zjesz dobrze to humor się też poprawi.


haha widzisz nie znasz mnie ,ja ani przez chwilke sie nie zdenerwowalem ja tylko wymieniam moja opinie ,tez kocham Polske ,za granica jestem Polakiem nie mam akcentu , nie wyjechalem za kasa a za "świętym spokojem " haha moj ziomek powiedzial mi kiedys ze nerwy to trzeba psuc innym a nie sobie , humor to mam w cipke sam o***ie z miłą checia salatkę za twoje zdrowie i twoich bliskich.
z bogiem jest jak w wirusem nie wazne ci co nie widzieli a uwierzyli kazdy ma swoja wiare ,ja jestem silnie więrzacy ale nie w bozki a prawdę i dobro ,w karmę tez wierze i przestrzegam zasad jak mało kto , miło się gawędziło ,nie miałem zamiary zmieniac twoje zdanie bo widzę jak silny to jest fundament ,ps też cie lubie i życzę dużo zdróweczka ,pozdrawiam serdecznie
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Ktoś może mi pomóc coś zrozumieć? Jestem dalej zameldowany w PL - co z tymi wyborami jak jestem w UK? Przyjdzie karta na adres rodziców i będzie problem że nie oddałem głosu? W necie jest tyle sprzecznych informacji że ciężko to ogarnąć.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Ktoś może mi pomóc coś zrozumieć? Jestem dalej zameldowany w PL - co z tymi wyborami jak jestem w UK? Przyjdzie karta na adres rodziców i będzie problem że nie oddałem głosu? W necie jest tyle sprzecznych informacji że ciężko to ogarnąć.

To temat o wirusie, nie o polityce i wyborach. ;)
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Noo tu jest najlepsze miejsce żeby o to zapytać :jprd:
i przy okazji spamowac bez sensu . . . na razie nic nie wiadomo co z wyborami będzie . . . jak cos, to śledz strony rządowe :troll:

Niektórym widze, milion razy przypominać, że trzymamy się z dala od polityki nie pomaga - od tej pory wale srogie czerwone kartki!!

Ty Eustachy przy następnej okazji dostaniesz od razu podwójną czerwoną na start - za spam i polityke :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
A Ty nie rozumiesz że chodzi tu o czas?

Jeszcze tak dodam bo tu widzę że podobno przenosi się to na zwierzęta.. jeśli tak jest to nie wiadomo czy zwierzęta nie zaczną na to też zdychać. Może ze zwierząt też przejdzie na ludzi? Zaczepimy je też wszystkie? Czy zaczną padać jak w Australii od pożarów? Cała ta sytuacja jest po***ana.


chodzi o czas :bal: chłopie, o wirusie było wiadomo jak w Europie nie było jeszcze ani jednego zakażenia, bylo wiadomo jak jest niebezpieczny, jak wiele złego może wyrządzić, to mało mieli czasu, aby odpowiednio zainterweniować? Mieli czas, żeby codziennie na konferencji prasowej uspokajać i mówić, że są przygotowani na różne scenariusze. I pie****enie o załamaniu opieki zdrowotnej - no szczyt, jak w Polsce to ma miejsce od dekad, teminy do lekarza na pare lat w przód, brak scpecjalistów, brak sprzętu, brak ogólnie hajsu, wszystko załatwiane prywatnie jak chciałeś nie umrzeć :bal: i Gdzie Ty widzisz, że wirus przenosi się na zwierzęta? podaj źródło tych rewelacji bo famazonisz, WHO zaprzecza temu, aby mogły się one zarazić. Piszesz o szczepionkach, poczytaj na ten temat a nie teorie z dupy, to są długie miesiące zanim będzie szczepionka, która będzie tak przebadana, aby działać na korone ale i też nie powodować innych zaburzeń itp.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Ponoć od przyszłego czwartku czy tam wtorku każdy ma obowiązek nosić maseczkę
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Obowiązek zakrywania nosa i ust wejdzie w życie od przyszłego czwartku - powiedział Łukasz Szumowski.
Maseczki ochronne lub chustki zakrywające twarz będą musieli nosić wszyscy od 16 kwietnia. Ich noszenie ma spowodować, że osoby zakażone koronawirusem, a przechodzące chorobę bezobjawowo, nie będą nieświadomie zarażać innych.

Dla jednych będzie to dbanie o higienę a innych po prostu kolejne dokręcanie śruby a mówię Wam,że to dopiero początek. Oni nie spoczną aż upadną wszystkie przedsiębiorstwa. Ostatnie etapy to będzie całkowity zakaz wychodzenia z domów nawet do sklepów a jedynie służby będą się poruszać i to w skafandrach,ale co tam zbawienne 5G uruchomią super szybki internet który udźwignie zamawianie nam żywności tylko przez internet no i stopniowe usuwanie gotówki. Ja te rzeczy wiedziałem już kilka lat temu tylko nie myślałem,że tak szybko to nastąpi. W niedługim czasie powinny być uruchomione zasiłki dla ludzi,w innym wypadku zacznie się szabrownictwo i oni o tym wiedzą,myślę,że będą chcieli tego uniknąć.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Rozne bzdury tu ludzie wypisuja, ale ty to jestes juz miszcz farmazonu i idiotyzmu - gratulacje.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół