nasiona marihuany

Jak to jest z tymi automatami.

Wyszukiwarka Forumowa:

ZielonaKraina

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2019
Postów
44
Buchów
0
Witam mam pewien dylemat odnośnie automatów czytałem już sporo tematów ale nie doszukałem się odpowiedzi na moje pytanie...

Jak to z nimi jest dokładnie czy one mają ustawiony zegar który wybija po 3 miesiącach i pózniej już nie rosną?

A co się stanie jeżeli automat zostanie zatrzymany w rozwoju np na tydzień? to ten tydzień on traci ? czy po prostu będzie potrzebować więcej czasu na wzrost?
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
To nie jest tak że po 3 miesiącach i ***, może się przedłużyć. Nigdy nie będzie tak jak producent podaje. No będzie ze stresowana na pewno. Co ma znaczyć zatrzymanie w rozwoju??
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Ma policzone dni i koniec kropka :p jak się zatrzyma to urośnie po prostu karzeł z którego zbierzesz 5 gramów, dlatego to jest wymagający krzak który potrzebuje super warunków a niektórzy polecają automaty początkującym głupota :p zakwitnie to jeszcze urośnie np. 20cm różnie bywa
 

ZielonaKraina

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2019
Postów
44
Buchów
0
Kiedy roślina przestaje rosnąc przez jakieś problemy np przelanie czy jakieś niedobory

Ma policzone dni i koniec kropka :p jak się zatrzyma to urośnie po prostu karzeł z którego zbierzesz 5 gramów, dlatego to jest wymagający krzak który potrzebuje super warunków a niektórzy polecają automaty początkującym głupota :p zakwitnie to jeszcze urośnie np. 20cm różnie bywa

Czyli po prostu nie wykorzysta roślina swojego całego potencjału ?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Niestety nie, gdzie chcesz je sądzić in czy out?
 

ZielonaKraina

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2019
Postów
44
Buchów
0
Powiedzmy że jest to pytanie indoor oraz outdoor

ale bardziej mi zależy na odpowiedzi indoor.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Jak w in to wystarczy dobre oświetlenie, ziemia np. Canna jest już z nawozami czyli przez miesiąc będziesz lał tylko wodę później nawozy już na kwitnienie donica najlepiej 11l niektórzy sądzą w 7 bo niby im wystarczy ale to jest mit, co do out to musisz ogarnąć spoko miejscówkę coby słońca było jak najwięcej dołek 20l z dolomitem i azofoska
 

ZielonaKraina

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2019
Postów
44
Buchów
0
Skoro te dni maja policzone przez pomyłki to co by się stało kiedy by została zatrzymana na etapie wegetacji a mineło już 2-3 miechy? roślina nie wypuściła by kwiatów już? bo licznik jej wybił końca ? czy wyrósłby mały topek na buszka ? mam na myśli zatrzymanie w rozwoju np na 2 miesiące jest to możliwe ?

a pytanie jeszcze do sezonowek czy one by wybaczyły taki błąd ? czy też wyrósłby mały karzeł ?
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Indoor 2-3 miechy i nie kwitnie, to nie automat.
 

ZielonaKraina

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2019
Postów
44
Buchów
0
Automat średnio zaczyna kwitnąć po 4 tygodniach jak do wtedy będzie malutki to już praktycznie taki zostanie :x

Luknij sobie jak karły wyglądają automaty siedziały 2tyg w kubkach 200ml i po prostu nie urosly nie miałem czasu je wyj***c na spota

https://www.forum.haszysz.com/showt...-LemonKush-DuckFoot-Ladiva-Swis-Mix-50-60-szt

Czyli każdy automat po 4 tygodniach zaczyna kwitnąc niezależnie jaki gatunek LSD , gorilla , czy ak ? a po czym można poznać że zaczyna kwitnąc ? po pojawieniu się jajka z 2 włoskami ? czy buszu włosków białych ? a nie dałoby nic świecenie im podczas kwitnienia 18-19 godzin ? by mogły podrosnąć ? czy to nic nie da ? czemu ludzie pala na kwitnienie 12-12 ? czytałem że to przez to by roślina mogła się odpalić na kwitnienie to jakbym palił im 18-19 godzin to co nie kwitły by ?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Sezonowe przelanczas 12/12 żeby zaczęły kwitnąć automaty mają wy***ane możesz im świecić i 24/0 i tak zakwitną po kilku tygodniach, idź czytać forum dalej pozdro :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół