nasiona marihuany

3,52m2 ( 2,88m2 993W; 0,64m2 250W ) Hps Cmh Led Moc Odmian by Wooden Man

Wyszukiwarka Forumowa:

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Witam ,

W końcu zmobilizowałem się do fotorelacji

Set up 1 2,88m2

Światło 2x 315W CMH oraz Led 120stopni soczewki 3xclu48 1812 cri 97 480W Lecz myślę że 300-380W max będę kręcił
Auto pot 8,5l x 24 Zbiornik 200L
Nawilżacz powietrza 5L
dwa spore mieszające ;)

Set up 2 0,64m2
Swiatło Hps 250 W
Doniczki 6L
jeden mały mieszający
Ziemia All mix Bio bizz

Wentylacja wspólna 600m3

Odmiany setup 1 :
  • Red Disel 3x - Barneys Farm
  • Laughing Budda 3x - Barneys Farm
  • G13 Haze 6x - Barneys Farm
  • Amnezja Haze 3x - RQS
  • Lemon Shining Silver Haze 2x - RQS
  • Critical + 2x - RQS
  • Lemon Kush 3x Femal Seeds
  • Power Kush 2 x Dinafem

Set up 2 :
  • Red Disel 2x - Barneys Farm
  • Lemon Kush 1x - Femal Seeds
  • G13 Haze 4x - Barneys Farm
  • White Widdow 1x - Seedsman seeds
  • Swet Love 1x nawet nie pamietam kogo jakiś gratis ;)


Miałem drobne problemy z Ledem na starcie dostałem wadliwy zasilacz i czekałem na wymianę i w srodę max czwartek jadę po odbiór wszystkiego

Dziewczyny podlewane samą wodą w małym dostały raz cal maga

Pierwsze łebki pokazały się 24-25 Grudnia wiec dobry prezent od Mikołaja :D Dziewczny posadzone w light mixie i w trakcie pierwszych prawie 3 tyg były podlewa Hesi TNT Complex i po przesadzeniu Set up 1 :
45% Keramzyt, 45% Light mix, 10% Cocos, Biotabs, 50g Palm Ash, 80g Bat guano w kawałkach zobaczymy jak się spisze.
Setup2 : 80% Allmix i 20% Keramzyt

Mały namiot został przełączony 21 Stycznia a duży 23 Stycznia

Ostatnie fotki z wczoraj :

 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Taki rozmach mi się podoba! Wierzę w Ciebie byku, że ogarniesz wszystko jak należy. Trzymam za Ciebie kciuki pozdro!
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Elegancko i na bogatości się zapowiada, pozdro i bez problemów do końca ziom :sunny:
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Dobrze woodi, nak***iaj ! Trzymam kciuki
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Ojjj - zdecydowanie będzie na co popatrzeć :)
Miałeś już którąś z tych odmian w poprzednich projektach?
 
Z

z\G/esio

Guest
Zapowiada się bardzo ciekawy projekt :) Będę obserwował postępy w uprawie.
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Tydzień od przełączenia, oraz dziś wieczorem zawiesiłem Leda skręciłem na 300W wysokość ~60cm i jest ogień!! cmh dałem bardziej na boki

 

smiglo

Member
Rejestracja
Sty 12, 2020
Postów
12
Buchów
0
Jak ja mogłem wcześniej niedopatrzeć Twoich wybryków ;) Masz parę odmian, które myślałem w niedalekiej przyszłości przetestować aż ciekaw jestem efektu końcowego w szczególności g13. Ja narazie zrezygnowałem z cobów ale na pełnym paśmie i mh żywica jest zabójcza :D Powodzenia!
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Jak ja mogłem wcześniej niedopatrzeć Twoich wybryków ;) Masz parę odmian, które myślałem w niedalekiej przyszłości przetestować aż ciekaw jestem efektu końcowego w szczególności g13. Ja narazie zrezygnowałem z cobów ale na pełnym paśmie i mh żywica jest zabójcza :D Powodzenia!

No mam nadzieje i lecę na cmh trochę inne ustrojstwo niż mh ;)
Coś prawa strona karłowata się robi podniosłem prawa lampę na 70 cm a led skręciłem na 250 bo 300 przyćmiło cmh, na flo podkręcę bardziej. Muszę wyczuć nowy setup
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2

Siema

Można liczyć od dziś flo Lemon kushe najbardziej sativove geny lecz też najszybciej zaskoczyły na flo w małym i dużym.
Temp w małym 24-25 Temp w Dużym 25-27
Ram podlałem cal magiem w dużym a tak wszystkie wodą aż do 2 tyg Flo


Fotki nie najlepsze następnym razem postaram się bardziej :freak:




Lemon Kush



G13 Haze


Z przodu Lemon Kushe przy ścianie i w rogu G13 haze




W rogu i dwie poniżej przy ścianie to Red Disle małe ale ładne rozgałęzione krzaczki




Trochę mało miejsca zostało





 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Siema ! ~8 dzień flo


Puki co naprawdę żadnych problemów bardzo ładnie idą. G13 Haze trochę wysokie więc miałem plan łamać lecz po rozmowach z [MENTION=77424]Dark[/MENTION]Messiah, powbijałem patyki i nagiełem co dało kilka do kilkunastu cm, lecz największa się uwolniła i będę musiał coś przed następnym podlaniem pokombinować.

W małym namiocie niektóre krzaczki zaczynają być głodne wiec od następnego podlania dostaną bat guano i palm ash . Lemon Kush z małego tygodnia zaskoczył po 48H od przełączenia i pomimo że geny mocno sativowe idzie jak burza.

Zapomniałem napisać w pierwszym poście że połowa pestek jest z konkursu Halloween i za wygraną wybrałem pestki z sklepu [MENTION=76551]Pechy.pl[/MENTION]. Super kontakt szybka wysyłka i jeszcze gratis pestki dorzucili przy zapłacie Bonami. Naprawdę mega i ponownie dziękuję

Oraz podziękowania [MENTION=83500]Pestkomania[/MENTION] i [MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] za znakomitą obsługę i szybką wysyłkę


[/CENTER]
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
UP! Około 20 dzień flo​




W małym część dziewczyn zaczyna być dość głodna ale nie ma co się dziwić jak leciały tylko na All mixie. Praktycznie wszystkie za pierwszym razem dostały pełną miarkę bat guano i palm ash a dziś te najgłodniejsze po poł miarki, a te mniej głodne po 1/4 miarki oraz 2ml Hessi Boost i 2ml An nirwany. Trzy najwyższe zostały złamane i teraz lampa wisi od 22 cm do prawie 40 cm do najniższej.













A w dużym panny po dwóch tyg zostały podsypane miarką Bat guano i Palm Ash. Dwie panny troszkę popaliło, po większości widać, że sporo Azotu weszło lecz reszty nie popaliło no może jeszcze jedną czy dwie ale minimalnie.
Myślę że przyczyną może być podlanie od góry i biotabsy które były wyżej teraz bardziej się rozpuściły ? hmm nie wiem ... ale od następnego grow daje po pół tabletki i wolę walczyć z niedoborami niż z przenawożeniem. Ale i z dwie trzy znajdą się takie że im mało i dawaj papu lecz muszę patrzeć na większość i dostały samą wodę jak i pozostałe.















 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół