nasiona marihuany

3,52m2 ( 2,88m2 993W; 0,64m2 250W ) Hps Cmh Led Moc Odmian by Wooden Man

Wyszukiwarka Forumowa:

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Siemka

Dawno nic nie dodawałem miałem widmo kontroli w chacie lecz przynajmniej jedna pożyteczna strona korona wirusa jest taka że spokojnie dociągnę do końca :D

Miałem też wyjazdy wiec ciut mniej mogłem poświecić uwagi na grow a tym bardziej forum

Dziś szybki up a w najbliższych dwóch tygodniach przy koszeniu porobię więcej fotek i opisów.

Foty :








Pozdro wariaty :moon:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
[MENTION=47765]Wooden Man[/MENTION], będzie jakiś update?
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Będzie naprawdę postaram się w przeciągu tyg zrobić fianl upa
.…..........…...........
Dziś bądź max pojutrze final up
 
Ostatnia edycja:

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Final UP​

Troszkę późno ale jest.

Trochę z grubsza ale zaraz napisze czemu.

Co do całego gro oceniam go 7 może 7,5 na 10 a powodów jest kilka. W małym namiocie pod 250W przełączyłem na flo o tydzień szybciej niż duży i w małym jechałem na allmix w dużym na biotabsach. Jeszcze nie do końca czuje organik. Gro w mały był troszkę poletkiem doświadczalnym lecz i tak nie miało to zbyt dużego przełożenia co do gro w drugim namiocie. W mniejszym użyłem samą ziemię i gdy pokazały się niedobory podsypywałem nawozami które nie za bardzo się wchłaniały lecz raczej tworzyły skorupę na powierzchni, a jak już przeszły głebiej to popaliło i to podczas wczesnego flo. Dwie poprostu uschły na amen a po innych od razu było widać że bida ale jeszcze przynajmniej cokolwiek zetnę. W porównaniu z większym gdzie była mieszanka keramzyt-ziemia-kokos nawozy po podsypaniu i podlaniu praktycznie całe "ściekały" niżej. I tak po zakończeniu gro wiem że jeszcze nie do końca czuję kiedy czego, również już po dowiedziałem się że jeszcze jeden błąd popełniałem a mianowicie w poprzednim roku miałem odkręcony non stop zbiornik z wodą i moim zdaniem w chuuuuj za mokra ziemia była przez cały czas. Po ścince półtorej tyg schła ziemia w doniczkach wiec w tym sezonie postanowiłem odkręcać jak ziemia przyschnie. Kilka razy aż ziemia przyschnie tak fest aż u części liście opadły w dół ( w rożnym tępię mi wysychało ) i już po zakończeniu dowiedziałem się że w organice jest to błąd ponieważ bakterię giną w przesuszonej glebie.
Podsumowując w małym troszkę pole doświadczalne co w stopniu znaczącym odbiło się na plonie. Duży namiot 2-3 sztuki wykazały mniejsze bądź ciut większe popalenie lecz bez tragedii, niepotrzebne z byt mocne przesuszanie ziemi oraz różne żarówki cmh w których optymalna wysokość nad plantami rózniła się okołó 10 cm i to również zajęło mi chwilę by wyczaićco zrobiło swoje. Led na pewno oceniam na + i w przyszłym roku nie wiem czy nie polecę pół namiotu na led a poł na cmh z powodu że jeden system cmh coś mi szwankuje lecz to wszystko wyjdzie w praniu w przyszłym sezonie.

Co do odmian:
Poleciałem powiedzmy klasykami lecz po takim czasie na forum nie powinienem tych odmian brać, jednak "NAJWIĘKSZE" i "NAJPOPULARNIEJSZE" marki z których pobrałem sionka oceniam na 7,5.
Najlepsze z całego grow oceniam G13 Haze od Barneys :
Choć i tu jak i u większości był rozstrzał fenotypów ( około 4-5 na 10 sztuk ) to topki tej odmiany zbite w większości pheno zapach naprawdę zacny.
-Amnezja Haze od RQS trzy dziewczyny trzy zupełnie inne rośliny: od średniej pod względem plonu jak i struktury , pomiedzy średnia struktura mocno oszroniona do najbardziej zbitej i średnio oszronionej lecz każdą uważam za co najmniej zadowalającą
- Lemon Super Silver Haze od RQS i znów rożne fenotypy i z tego co pamiętam to dwie były naprawdę ponad przeciętne co do struktury mocy jak i zapachu trzeciej jakoś nie kojarzę wiec pominiemy w ocenie .
Critical + od RQS tylko jedną kojarzę lecz tylko mogę ocenić strukturę topów którą była całkiem całkiem wagowo też ponad przeciętną w tym gro a moc nie miałem przyjemności niestety
-Red Disel od Barneys- Jeżeli chodzi o walory smakowo aromatycznę nr1 w tym gro co do długości flo to tak jak podawał producent za ch*j się nie wyrobiły i z wyglądu były gotowe co najmniej dwa tyg do dojrzałości trichomów, wagowo też doś mocny rozstrzał od prawie najgorszej do " średniej " uwzględniając ogół.
- Laughing budda od barneys też moim zdaniem dochodziła ciut za długo, to znaczy z wyglądu była już gotowa a trichomy mówiły co innego i około 8-9 tyg zeszło im a i wynik z rośliny był najgorszy w przedziale 20-30g
-Power Kush od Dinafem również flo ciut za długo jak na taką odmianę i plony lecz topki naprawdę bardzo ładnie zbite
White Widdow - Zdechła po popaleniu kompletnie wiec nie ma co więcej tu pisać
Sweet Love - struktura średnia , zapach naprawdę niezły moc ponad przeciętna ilość nie poddaje opinii bo była z małego namiotu który był po przejściach
- Ostatnia odmiana która w ostatniej chwili ktoś doradził, ponieważ miał ją na out i " polecił " a mianowicie Lemon Kush od Feemal seeds ...... najgorsze gówno z całego gro .... Kazda inna struktura z dupy co do mocy powiedzmy że coś jest ( klepie ale max 4-5 na 10 ) z jednej nawet nie zauważyłem oznak hermienia ale sionka się sypały wagowo raczej też poniżej zadowalającej za ch*j nie polecam.

Jaki morał z tego gro ? Nie siać z " sławnych " breederów, jeszcze wiele do nauki i wnioski wyciągnięte.

Co do wagi ciężko mi określić ponieważ gdy ostatnia ćwiartka roślin była w połowie suszenia dosłownie chatę obok sąsiad miał przypał z psami i pół mokry materiał pochowałem w słoiki i wywiozłem na kilka dni po czym słoiki pomieszały mi się z innymi i nie równo były dosuszane i waga tych wywiezionych jest mi nieznana lecz mniej więcej 800-1000g więc szału nie ma lecz mały namiot po przejściach naprawdę bym nie wliczał do wyniku końcowego.


Czas na Foto, lecz po takim czasie ciężko mi określić co jest czym.Na niektórych fotach widać tabliczki w doniczkach a zarazem też nie chce zalać was ścianą zdjęć, choć i tak jest ich sporo, ale pokazałem te najbardziej chu**we i nie jest mi w żaden sposób wstyd jak i te lepsze choć wiem, że znajdą się tacy którzy powiedzą że nie ma szału i do pewnego stopnia się zgodzę lecz jak wcześniej wspomniałem grow co najwyżej zadowalający i sporo do nauki przede mną :
Fotki bez chronologii co do ścinki i nie wszystko wiem co jest czym

Dwie które zdechły po popaleniu w małym namiocie wstawione do jednej doniczki tylko do fotki



























































 

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
Nic dodać ,nic ująć ,czystty profesjonalizm :)
Ps.co to za odmiana na 14 zdjęciu??,prze za***iście smacznie wygląda :D
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
Uczymy sie na błędach, normalna sprawa. Jedno jest pewne! W następny grow wchodzisz z większym doświadczeniem. Pozdro!
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Nic dodać ,nic ująć ,czystty profesjonalizm :)
Ps.co to za odmiana na 14 zdjęciu??,prze za***iście smacznie wygląda :D
Ciężko powiedzieć dokładnie co to było ;) zbyt dużo wody w doniczkach upłynęło xD ale dzięki za miłe słowa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół