nasiona marihuany

125W CFL Box 140x40x40 Barnley Farm Purple punch regular

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Słabo pachnie i się kruszy łatwo? Może przesuszyłeś zioło i stąd ten słaby aromat?

Co tam następnego będziesz kiełkował?
 

Krzysztofjerzyna

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
68
Buchów
0
Słabo pachnie i się kruszy łatwo? Może przesuszyłeś zioło i stąd ten słaby aromat?

Co tam następnego będziesz kiełkował?

Właśnie tak myśle że zostało przesuszone.
Wyczytałem i miałem powiedziane że suszyc do momentu kruszenia łodyg i tyle czekałem. Rozumiem że już za późno ?
Patent ze skorka od cytryny w sloiku nie pomoze ?

Już jestem w 5tym tygodniu nowego projektu:

https://www.forum.haszysz.com/showt...rm-s-Blue-cheese-i-Dos-si-dos-33-feminizowane
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Rozumiem że już za późno ?
Patent ze skorka od cytryny w sloiku nie pomoze ?

coś zawsze pomoże, nie zaszkodzi wrzucić. tylko mały kawałek utnij bo większy może oddać zbyt dużo wilgoci i temat ci zapleśnieje, niestety swojego czasu też zrobiłem ten błąd i potem płacz był
w takiej sytuacji wrzuć na 24h skórkę i potem wentyluj dwa razy dziennie, wilgoć jak wejdzie to i zapach powinien wrócić, niestety z lepkością już nic nie zrobisz
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Nie wkładaj żadnej skórki bo Ci splesnieje. Jak terpeny uciekły to już nie wrócą choćbyś stanął na głowie. Nie kombinuj, następnym razem uważaj.
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Nie wkładaj żadnej skórki bo Ci splesnieje. Jak terpeny uciekły to już nie wrócą choćbyś stanął na głowie. Nie kombinuj, następnym razem uważaj.

dlaczego tak uważasz ? jak nie będzie wentylować to owszem, spleśnieje ale zapach po części wraca. sam tak robiłem i było dużo lepiej niż przed włożeniem skórki, musi tylko otwierać słoik i dopuszczać powietrze a nic nie powinno się stać strasznego
nie wkrawałem tam też połowy skórki z cytryny na maluteńki słoiczek tylko około ćwiartki na 700ml słoik, po wszystkim skórka była sucha i twarda a temat odzyskał sprężystość i nie kruszył się przy wyjmowaniu.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Zapach wraca? Badałeś laboratoryjbnie susz pod kątem zawartości terpenów czy mówisz o swoich subiektywnych odczuciach?
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Zapach wraca? Badałeś laboratoryjbnie susz pod kątem zawartości terpenów czy mówisz o swoich subiektywnych odczuciach?

oczywiście że subiektywnie...
pytasz żeby tylko coś udowodnić czy o co ci chodzi bo nie rozumiem, kto takie rzeczy wysyła na badania laboratoryjne, no litości...?
zapach nie tyle co 'wraca' ale jest bardziej wyczuwalny i to do tego stopnia że nie trzeba miażdżyć topa w palcach żeby cokolwiek się ulotniło ale jest normalnie wyczuwalny podczas otwierania weka.
i choć zdaje sobie sprawę że nie jest to taki zapach jaki byłby otrzymanu podczas normalnego procesu suszenia, curringu itd to ta wilgoć którą odda cytryna już jakkolwiek pozytywnie wpływa na materiał
kolejna bardzo istotna i pozytywna strona tego procesu jest taka że materiał odzyskuje sprężystość, nie kruszy się podczas wyciągania ze słoika a po położeniu na stole nie widać pozostałości, żadnych pypciów itd

wg mnie wystarczy kontrolować to co się dzieje w słoiku i tyle
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół