nasiona marihuany

125W CFL Box 140x40x40 Barnley Farm Purple punch regular

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Teraz już za późno bo już pestki dojrzewają. Wytnij kilka tych największych liści które zasłaniają światło dolnym partiom rośliny.
 

Krzysztofjerzyna

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
68
Buchów
0
Teraz już za późno bo już pestki dojrzewają. Wytnij kilka tych największych liści które zasłaniają światło dolnym partiom rośliny.

W takim razie jutro konkretne płukanie a w sobote kosa.
Co w związku z tymi jajami co wyrosły ? Mogę normalnie ciąć, suszyć i jarać****?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
No możesz ale będziesz miał nasiona w paleniu i będziesz musiał wydłubywać przy kruszeniu żeby nie zjarać przypadkiem.
 

Krzysztofjerzyna

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
68
Buchów
0
UP UP UP !
Dziś ziemia została przepłukana drugi raz. Niestety ze względu na sytuację w domu nie mogłem przelać więcej niż 40l(Doniczka 15l)
Woda była niemalże czysta choć czysta nie była. Zdaje sobie sprawe że niestety ale nie dałem rady porządniej wykonać tego procesu ze względu na pozostałych mieszkańców chaty. Błędem w tym przypadku był wybór tak dużej doniczki.
Liście wiatrakowe zostały wycięte wczoraj.
Pod koniec tego tygodnia kosa aby jajca za duże nie urosły.

DSC_0074.JPG

DSC_0077.JPG

DSC_0076.JPG

DSC_0075.JPG

DSC_0075_2.JPG

DSC_0075_2_2.JPG
 

Krzysztofjerzyna

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
68
Buchów
0
Siamano. Dziś kolejne płukanie. Tym razem solidne pod prysznicem. Liście troche mocno zielone więc postanowiłem to zrobić i myśle że to było dobre posunięcie niemniej jednak również ciężko mi jest się rozstać ze swoją pierwsza Panna :D Czekam 2-3 dni aż ziemia troche uschnie i kosa na bank!
Kilka fotek sprzed chwili. Foty tym razem telefonem
Po kolorze wody widać że chyba potrzebowała tego. Dodam że to trzecie płukanie. 2 poprzednie były robione kilkoma wiadrami wody. Niepotrzebnie posadziłem w 16litrowej doniczce :D
Zapraszam do komentowania.
20200316_145225.jpg

20200316_143407.jpg

20200316_143259.jpg

20200316_143144.jpg
 

Kangal

New member
Rejestracja
Mar 5, 2020
Postów
3
Buchów
0
Ja to się zastanawiam nad sensem tego płukania ostatnio... Wypłukuje się nawozy z kawałka ziemi dobrze odżywionej, która mogłaby posłużyć w następnej uprawie. Ludzie piszą od dawna że jest różnica w smaku, ale czy duża? I to po naturalnych nawozach?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja to się zastanawiam nad sensem tego płukania ostatnio... Wypłukuje się nawozy z kawałka ziemi dobrze odżywionej, która mogłaby posłużyć w następnej uprawie. Ludzie piszą od dawna że jest różnica w smaku, ale czy duża? I to po naturalnych nawozach?

Jest duża, ale jak lubisz jarać byle co to nie poczujesz ;) Jak nie flush to chociaż podlewanie samą wodą przez 2-3 tygodnie. Wszystko zależy od karmienia tak na prawdę, jak ktoś wali dawki nawozów kilkukrotne to i flush nie pomoże. Po za tym na kwitnienie karmisz głównie potasem i fosforem, a na weg głównie azotem.
 

Krzysztofjerzyna

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
68
Buchów
0
122 dni życia i poszła pod kose..
Suszenie przez ok 5 dni bedzie sie odbywać w boxie z włączonym wentylatorem i wiatrakiem wtłaczającym. Będę obserwował temperature i wilgotność ale myślę że powinno być temp 20stopni i wilgotność ok 50. Po 5 dniach obetnie liście i pochowam do szklanych słoików które będę otwierał 2-3 razy dziennie.
Dobry plan ??





DSC_0050.JPG

DSC_0049.JPG

DSC_0047~0.JPG

DSC_0044.JPG

DSC_0040.JPG

DSC_0039.JPG

DSC_0032.JPG
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie zakładaj z góry ile będzie trwało suszenie bo nie wiesz ile będzie trwało. 5 dni to strasznie krótko na dobrą sprawę i wątpię żeby było suche po tylu dniach. Jak łodyg z tych wiszących topków będą się łamać z trzaskiem to trymuj i wsadzaj do słoja.
 

Krzysztofjerzyna

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
68
Buchów
0
Boby luzem juz wyschły że na luzie sie kruszą. Te wiszące jeszcze nie. Czy mozna ewentualnie wczesniej te luzne włożyc do sloika ?
Temperatura 23.5
Wilgotnosc 38
 

Krzysztofjerzyna

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
68
Buchów
0
Podsumowując: :)
Ilość suchego topa nie jest zadowalająca :D Jak na pierwszy powiedzmy udany projekt i tak jestem zadowolony że udało się to dotrzymać do końca.
Wady tej uprawy
Za duża donica 16L zdecydowanie utrudnia sprawe przy płukaniu.
Za słaba moc lampy 125W myślę że przez to tyle to trwało bo prawie 4 miesiące :D
No i największa wada która skutkowała małym plonem to brak trekingu lub jakiego kolwiek podwiązania w celu zwiekszenia szczytów.

Zalety:
Barneys Farm nasiona zdecydowanie mogę polecić bo żadnych komplikacji w trakcie nie sprawiały a i fajna odmiana jest.
Trypack od Biobizza też myślę na plus.

susz po 8 dniach włożyłem do słoików tak mniej więcej żeby zajmowały po 50% powierzchni. 3 razy dziennie planuje je otwierac i mieszać. Przynajmniej przez kilka dni/tygodni.

Nasiona do następnego projektu właśnie wylądowały w wodzie więc ruszam od razu. Niebawem relacja




20200326_093646.jpg

20200326_093639.jpg
 

Krzysztofjerzyna

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
68
Buchów
0
Fotorelację uważam za zakończoną
Palonko pachnie sernikiem truskawkowym. Nie wiem jak smakuje bo jeszcze nie paliłem :)
2020-04-09_10_51_44.jpeg
 

Krzysztofjerzyna

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
68
Buchów
0
Zioło było jarane. W słoiku faktycznie pachnie jak sernik. Jeste suche przy kruszeniu i nie za bardzo pachnie. Łatwo sie kruszy i w miare szybko pali. Nie smakuje tak jak podaje producent czyli :"Szarlotka zapiekana z goździkami" Smakuje raczej ziemią niż jakimi kolwiek innymi smakami. Kiedys sie o takim ziole mowilo ze naturka. Czemu tak ładnie wygląda na obrazku a nie jest klejące jak zioło z dzielni ? I faktycznie nie pachnie i nie smakuje jakoś bardzo mocno zadnymi owocami ani nic slodkim. Czy to wina solidnego płukania przed ścięciem ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół