nasiona marihuany

[0.12 m2][80w COB] Cream Caramel AUTO

Wyszukiwarka Forumowa:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Nah, różnie jest z tymi włoskami. Jeśli martwisz się o hermienie, to szukaj bananów.
 

BluntClipper

Member
Rejestracja
Sty 25, 2020
Postów
12
Buchów
0
Okej jeśli o to chodzi roślina rozwija się jednak prawidłowo.

Niestety mam kolejny problem gdyż łodygi liści robią sie bordowe.
Czytałem że mogą to być braki w nawozach jednak leje cały czas troche BioGrow więc nic jej nie powinno brakować.
Stresu dotyczącego temperatury też raczej nie mają gdyż teraz mają chłodniej niż przy poprzednich lampach
Prosze o pomoc panowie
:toilet:
 

BluntClipper

Member
Rejestracja
Sty 25, 2020
Postów
12
Buchów
0
UP
DZIEŃ 52
Panikowałem z kolorami łodyg jednak wydaje się że to jednak nie niedobory tylko takie geny.
Roślinka łapie cała ciekawe kolory więc wydaje mi się że ma bardzo silne geny Blue Black.

Ilościowo na pewno liczyłem na trochę wiekssze plony ale jak na pierwszy raz to chyba będzie okej, mam zamiar jej dać jeszcze około 15 dni więc niedługo zaczynam ją płukać ,prawdopodobnie jeszcze będę pytał czy jest gotowa do zbiorów ale możecie się wypowiedzieć czy okolice 70 dnia będą dobre na ścinke.
Pozdro mordy i zostawiam was z foteczkami :pop:




 

BluntClipper

Member
Rejestracja
Sty 25, 2020
Postów
12
Buchów
0
Siema,
Nadszedł dzień 69 i długo wyczekiowany harvest.
Wydaje mi się że spokojnie jeszcze nawet do dwóch tygodni dziewczynka mogła się rozwijać ale wolałem zrezygnować z mocarnego upierdzielacza na korzyść przyjemnego relaksu.
Na wadze 70g mokrego więc zdaje sobie sprawę że wynik mierny jednak jak na to że to mój pierwszy raz to czuję dumę i się mordka cieszy.
Po sampelku mogę powiedzieć że haj jest taki jak chciałem nie zamula głowy mimo że na nogach jest naprawdę ciężko,reszta się suszy przez ten tydzień więc nie wątpie że ten wysuszony jednak mnie poskłada :snoop:

FOTECZKIIIIII




W niedalekiej przyszłości dam znać ile suchego wyszło a tymczasem przygotowuje coś nowego do boxika
Peace
 

BluntClipper

Member
Rejestracja
Sty 25, 2020
Postów
12
Buchów
0
Siema,
topki po suszeniu półtorej tygodnia na wiór wyszły 10g,wynik mocno średni ale za to jakie palenieee :)
W smaku mocno słodkie jak na karmel przystało,haj mocno wgniata w fotel w fizyczny sposób jednak na bani nie ma takiej zamuły,powiedziałbym że mocno produktywny temat o ile nie musimy biegać haha
Fajna przygoda niedługo sadzę coś nowego i licze że pójdzie dużo lepiej,pozdro i można zamknąć
:alien:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół