nasiona marihuany

Alfa Boost - Growsartig

Wyszukiwarka Forumowa:

Gang Bułgarii

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2015
Postów
59
Buchów
2
https://www.growsartig.eu/

Skład :Triacontanol (beschleunigt den Stoffwechsel), Enzyme (wirken als Biokatalysatoren), Vitamine (stärken die Abwehr), Antioxidantien (neutralisieren freie Radikale), Kieselsäure (stärkt die Zellwände), Salizylsäure (hilft bei Stress), Auxine (haben eine allgemein fördernde Wirkung, insbesondere aber auf die Wurzelbildung), Cytokinine (stimulieren die Zellteilung), Gibberelline (beschleunigen den Keimvorgang), Abscisinsäure (reguliert u.a. die stomatäre Transpiration), Bakterien- und Pilzkulturen (optimieren die Nährstoffaufnahme, verhindern Versalzungen, verbessern den Boden, stärken die Abwehrkraft), Mikro- und Makronährstoffe in Spuren.



Kto stosował? Jak efekty? Gdzie można kupić?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja miałem sampla 100ml, ale użyłem całego na jedno podlanie więc ciężko mówić o jakiś widocznych efektach. W Polsce nie kupisz, ja przywiozłem z Niemiec. Produkowany chyba w Austrii i chyba tam dość popularny.
 

Gang Bułgarii

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2015
Postów
59
Buchów
2
100 ml to polałeś na grubo , osobiście biohumusu bał bym się podlać na raz w takiej ilości hehe ,a co dopiero jakieś hormony . Skład boostu bardzo dobry ciekawe jak to wygląda w praktyce.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
No na 30l wody to wyszło poniżej dawki zalecanej.

---------- Post Zaktualizowany 14:40 ---------- Data pierwszego postu 13:42 ----------

Ogólnie skład jak napisałeś jest spoko, ale wydajność strasznie słaba. W zaawansowanym flo przy obecnej skali 1l starczył by mi na całe 3 i 1/3 podlania. Czyli na mniej niż 10 dni. Za***iście drogo to wychodzi. Chyba że by lać tego cały czas w zaniżonych dawkach, ale czy efekty były by zauważalne?
Zdecydowanie taniej wyjdzie zrobić herbatkę aktywowaną z ziela i kiełków Lucerny, też będzie miała triacontanol, bakterie i całą resztę tego co alfa boost, a będzie kosztowała grosze.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
100 ml to polałeś na grubo , osobiście biohumusu bał bym się podlać na raz w takiej ilości hehe

Nie masz się czego bać.

Laso jak napisał Śmieszek, wystarczą ci nasiona alfalfa, jęczmienia i kukurydzy, żeby zrobić sobie domowy alfa boost. Jak kupisz sobie po kilogramie z każdego to masz zapas na rok przynajmniej(w zależności od wielkości uprawy oczywiście.)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół