nasiona marihuany

Dyskretne pestki .

Wyszukiwarka Forumowa:

avocadoluj

New member
Rejestracja
Sty 27, 2020
Postów
2
Buchów
0
Witam wszystkich forumowiczów, poszukuje odmian indoor, jedyne wymaganie to jak najmniejszy rozmiar krzaczka, ponieważ box, którym operuje ma wymiary w podstawie jedynie 17x35cm oraz wysokość 40cm. Prosiłbym , aby odmiany były stosunkowo proste do uprawy oraz wytrwałe , gdyż jestem jeszcze laikiem, więc wolałbym by roślinka była skłonna do wybaczania drobnych zaniedbań. Z góry wielkie dzięki!
 

DarkExpress

Głupich nie sieją, sami wschodzą.
Rejestracja
Sty 17, 2020
Postów
142
Buchów
101
Polar express auto bardzo niska prawie bez zapachu. Delikatny zapach sosny. Łatwa w uprawie.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Jeśli chodzi o odmianę to tak jak wyżej ci napisali, od siebie mogę dodać Grapefrut auto bo ma naprawdę słabo wyczuwalny zapach taki lekko kwiatowy. Ten box nie będzie za mały? Masz 40cm wysokości -doniczka -oświetlenie to zostanie ci tam z 15cm na planta. Nie lepiej jakiś większy box zrobić i większe planty wyhodować?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Wydaje mi się, a nawet jestem przekonany że supercropping jest w stanie pomóc przy każdej odmianie, jak również odpowiedni rozmiar donicy i kontrolowanie fotoperiodu. Dyskretny będzie frisian duck ze względu na niejednoznacznie kojarzące się liście. Generalnie to bym dążył do zwiększenia powierzchni, chociaż jeśli nie da rady to niewielu działało cuda na podobnej. Powodzenia
 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Co prawda pierwsza uprawa dopiero przede mną, ale znalazłem coś na prawdę małego i dyskretnego. Tylko uwaga, to jest wersja CBD z małą ilością THC. Nazywa się to CBD Betty od Joint Doctor. Jeżeli ktoś już to miał u siebie to chętnie poczytam, czy rzeczywiście rośnie takie małe.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Ciężka sprawa z tą wysokością, znajomek uprawiał w PC Boxie: Auto Bubble i White Widow Auto
Siadło mu to nawet, ale zbiory biedne przy takiej powierzchni, zapachu w sumie nie było czuć jak byłem u niego w pokoju.
Całkowicie zapachu i tak nie wyeliminujesz bez pochłaniaczy zapachu albo filtra.
 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Polar Express Auto od Auto Seeds jest praktycznie wszędzie w PL niedostępne. Aż takie są te pestki dyskretne, że wszyscy wykupili?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół