nasiona marihuany

Lampa Led do 60x60x140cm

Wyszukiwarka Forumowa:

XkamiX

Active member
Rejestracja
Paź 22, 2019
Postów
41
Buchów
3
Witam poszukuje lampy led do growboxa o wymiarach [FONT=&quot]60x60x140cm , chodzi mi bardziej o oszczędność prądu , cena max jaką mogę zapłacić no to tak 150 -300zł , najlepiej jak najtaniej .[/FONT]
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Za te pieniądze to możesz sobie max hpsa sprawic. :p
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Marshydro Reflektor 48 240w(realnego 102) Używam i nie tylko ja używam na taki namiot. Koszt na Alli ~350zł. Będziesz zadowolony/
Jak będziesz szukać na stronie, to są one w zielonej obudowie i piszę 300w. Ewentualnie zawsze możesz swój panel zrobić
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Za te pieniądze to możesz sobie max hpsa sprawic. :p

I ten sam mh/ hps również wspaniale zrobi robotę. Prawda jest taka że co by nie było to każde hobby kosztuje i to że zapłacisz za prąd za 2 miesiące, więcej o 100 PLN nawet, to to jest raczej niewiele.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
I ten sam mh/ hps również wspaniale zrobi robotę. Prawda jest taka że co by nie było to każde hobby kosztuje i to że zapłacisz za prąd za 2 miesiące, więcej o 100 PLN nawet, to to jest raczej niewiele.

Ja tam jestem wielkim fanem hps, na takiej powierzchni to 150w wystarczy, max 250w,a to chu*a prądu bierze
Tnąc koszta niestety nie można spodziewać się jakichś za***istych rezultatów, jakby nie patrzeć roślinom trzeba zapewnić optymalne warunki do rozwoju, a jak już od początku planuje się cięcia kosztów to nie wróży niczego dobrego... A to hobby lubi niespodziewane wydatki, awaria wyciągu, zajechany fitlr albo pęknięta żarówka. :D
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Czytając komentarz [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] idzie wywnioskować jaką moc
Ja tam jestem wielkim fanem hps, na takiej powierzchni to 150w wystarczy, max 250w,a to chu*a prądu bierze
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
tylko przy 250w to cooltuba albo mocny wyciąg, bo może trochę grzać przy mocno w cieplejszych miesiącach, więc koszta rosną. skoro ma być budżetowo to 150w
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
A czytac ze zrozumieniem umiemy? [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] wszystko Ci napisal.
Pamietac trzeba ze przy hps wieksza uwage nalezy zwrocic na odprowadzanie ciepla [MENTION=91326]Yogiel[/MENTION] podaje rozsadny budrzetowy panel led ktory sprawdzi sie bezproblemowo.
Zainwestuj troche a bedzie sukces. Na zydzeniu raczej czeka Cie rozczarowanie i pozniej bedziesz pytac po forum co jest nie tak. A i tak finalnie kupisz to co powinienes kupic od samego poczatku jesli chcesz sie sensownie bawic w ten sport.
Chytry dwa razy traci.
 

XkamiX

Active member
Rejestracja
Paź 22, 2019
Postów
41
Buchów
3
w domu obecnie mam 70w , jakoś to pociągnie i będzie mniejszy plon czy chu*a będzie ?
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
chu*nia blada, w ogóle temperatury tam nie będziesz miał, I na taką powierzchnię za mała jak nic.. nie da rady rozświetlić...
Hps 70w ma jakoś 6-7k Lumenów, a ty potrzebujesz 18-20K Lumenów żeby dobrze rozświetlić pomieszczenie. W ledach jest to troszeczkę inaczej
 

jamjestten

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2013
Postów
60
Buchów
0
A jakie ledy kupic na 60x60 podajcie linki gdzie naj taniej oczywiscie
 

Valinothar

Member
Rejestracja
Sty 25, 2020
Postów
22
Buchów
0
A jakie ledy kupic na 60x60 podajcie linki gdzie naj taniej oczywiscie

Przyjacielu, najtaniej to możesz pochędożyć po małżeństwie... To jest hobby, oczywistym jest, że aby były efekty i praca szła przyjemnie trzeba zainwestować. Kiedyś widziałem wypowiedź osoby, która napisała tak: Czy ktoś jest w stanie mi poradzić, jakim hobby mógłbym się zająć? Byle było tanie.

Nie ma nic na skróty, czy to umysłowe, czy budżetowe. Zapytasz fit modelkę czym robi zdjęcia, ona odpowie iPhonem za 5 tysięcy, zapytasz fotografa, czym strzela krajobrazy, odpowie lustrzanką za 7 tysięcy. Hobby to coś, z czego mało wyciągamy, a wiele inwestujemy ale co daje nam coś więcej niźli materialne wartości, daje nam satysfakcję, poczucie rozwoju i zaspokojenia czegoś co jest w każdym z nas - to jest piękne.

Dlatego uważam podsumowując ten temat, w którym autor odpowiada półsłówkami, że pierwsze warto zapoznać się z tematem (2 miesiące ostrego czytania codziennie forum), a następnie przechodzić do wyboru sprzętu, a następnie dopiero do faktycznej uprawy. Bo obecnie wygląda to tak, że osoba, która zobaczyła na insta super zdjęcie przyszła do fotografa z dziesięcioletnim doświadczeniem, aby ten pomógł wybrać jej statyw do robienia zdjęć...

Pozdrawiam
V.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół