nasiona marihuany

LED Spectrolight Blast 400 do G-tools Cabinet 600 Wing da radę ?

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Sty 25, 2020
Postów
20
Buchów
0
Witam zjarane Mordeczki. Jestem swiezakiem na tym forum, jednak jest we mnie sporo motywacji do stworzenia wlasnego ogrodu zyjacego przez caly rok w moim domowym zaciszu. Moj budzet jest dosc spory wiec zalezy mi aby moj ogrod byl wydajny, o niskim zuzyciu energii a takze i przede wszystkim aby nie rzucal sie w oczy stad pomysl na g-tools cabinet o nietypowyach jak na box wymiarach Size (h x w x d): 191 x 154 x 78 cm. ​~1,3m2
Mordeczki czy taki LED Spectrolight Blast 400 zapewni w miare sensowny rozsyl swiatla na ta powieszchnie ?

Wiem ze jest tu wielu doswiadczonych farmerow ktorzy posiadaja takie lampy wiec licze na wasze opinie i z gory wielkie dzieki niech wam Bozia w plonach wynagrodzi :lisc:
 

Valinothar

Member
Rejestracja
Sty 25, 2020
Postów
22
Buchów
0
Cześć,

Metraż istotnie nietypowy, jakkolwiek taka lampa spokojnie wystarczy na takie wymiary. Powiedz tylko, czy zamierzasz kupować oryginalną lampę od firmy SpectroLight? Bo jeśli tak to poszukaj sobie na OLX Pana, który sprzedaje takie same lampy tylko bez loga SpectroLight za cenę o połowę mniejszą niż woła sobie ta firma :)
Po dokładne namiary możesz odezwać się do mnie na PW.

Co do samego sprzętu to bardzo dobry wybór. Sam korzystałem tylko właśnie nie z lampy od tej firmy tylko od Pana z OLX i powiem szczerze, że jak dla mnie HPS'y powoli odchodzą do lamusa na rzecz nowej generacji oświetlenia ledowego. A plusy to nie tylko oszczędność na energii ale i na temperaturze oraz prywatności ponieważ ledy są ciężej wykrywalne dla termowizji.

Powodzenia i pozdrawiam :)
V.
 
Rejestracja
Sty 25, 2020
Postów
20
Buchów
0
wow Wielkie Dzięki V. nie dość ze dostaję radę to jeszcze chcesz sprawić żebym hajs przyoszczędził. Doceniam ! zamierzałem kupić oryginał ale jeśli ten Pan z olx jest sprawdzony przez Ciebie lub innych forumowiczow to świetnie, cieszę się niezmiernie. Odezwę się do Ciebie jak tylko moje konto dostanie uprawnienia na pisanie pw bo na razie nie mam takiej możliwości.
 

DarkExpress

Głupich nie sieją, sami wschodzą.
Rejestracja
Sty 17, 2020
Postów
142
Buchów
101
Jeżeli masz trochę czasu na zbyciu, naprawdę niewiele to możesz jeszcze więcej kasy zaoszczędzić robiąc własny spersonalizowany panel pod wymiary boxa. Na forum jest wiele poradników jak to zrobić a i forumowicze ci pomogą w razie niejasności.
 
Rejestracja
Sty 25, 2020
Postów
20
Buchów
0
Siema Dark <joint> wlasnie trafilem na forum wątek o takiej tematyce jednak właśnie ze względu na ograniczony czas który defacto zamierzam poswiecic na dokształcanie sie z zakresu botaniki, porzucilem pomysł własnego montażu panela. Pozatym krytycznie podchodze do swoich zdolnosci twórczych i nawet pomimo swietnego wsparcia ze strony forumowiczow obawiam sie ze szło by mi to jak prostytutce w deszcz a szanowni forumowicze dostawaliby siwych włosow obserwujac moj kunszt elektromontera :alien:
 

DarkExpress

Głupich nie sieją, sami wschodzą.
Rejestracja
Sty 17, 2020
Postów
142
Buchów
101
To kupuj co ci tam odpowiada. Zawsze możesz znaleźć kogoś kto ci to poskłada do kupy. :tiphat:
 
Rejestracja
Sty 25, 2020
Postów
20
Buchów
0
Siema Valinothar. Moglbys odezwać sie do mnie na maila w temacie tego Pana z olx? Nadal nie mam mozliwosci pisania na priv a zostanie mi ona odblokowana wraz z zwiekszeniem mojej aktywnosci na forum
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Rejestracja
Sty 25, 2020
Postów
20
Buchów
0
Teraz mam grubą rozkmine. Valinothar ma dla mnie bardzo istotne info jednak nie mam mozliwosci napisania do niego na Pw gdyz jestem tutaj świeżakiem i z tego co rozkminilem mozliwosc napisania wiadomosci prywatnej bede mial po napisaniu 25 postow (to nie problem) i stażu na forum 3 miesiecy :smiley-killing-hims
Rozumiem za sa zasady i maja one swoje uzasadnienie, jednak w obecnej sytuacji moj rozwoj dzieki temu forum jest mocno przystopowany :/ V. moze Ty masz mozliwosc napisania do mnie na priv z istotna dla mnie informacją ? Moze ktorys z administratorow/moderatorow posiadajacy namiar na Pana z OLX zdobedzie sie na tą wspaniałomyślnosc ? Moja wdziecznosc bedzie niezmierna !

---------- Post Zaktualizowany 11:35 ---------- Data pierwszego postu 11:20 ----------

Niby znalazlem sobie jakiegos chłopka na olx od Paneli ale czy to ten... :confused:

---------- Post Zaktualizowany 11:48 ---------- Data pierwszego postu 11:35 ----------

Powiedzcie chociaz czy owy Pan jest ze stolicy :p
 

Valinothar

Member
Rejestracja
Sty 25, 2020
Postów
22
Buchów
0
Cześć,

Ja również niedawno założyłem konto i również muszę poczekać na swoje prawa na tym forum, niestety zasady są po to, aby ich nie przeskakiwać. :)

Co do samego oświetlenia, tak jak Ci koledzy podpowiedzieli - chłopak jest z Mysłowic, wpisz sobie w wyszukiwarce OLX "Led" i filtruj tą miejscowość w cenie między 400, a 1900 zł., powinieneś znaleźć jego oferty bo ma wystawione około cztery oferty różnej mocy swoich ledów.

Mam od niego 340W i na powierzchni 1.44m2 sprawdził się świetnie, niebawem będę startował z fotorelacją, więc sam zobaczysz. Generalnie sprzęt warty swojej ceny, dodatkowo dołożony potencjometr co oznacza, że nawet jak kupisz większą moc zawsze możesz użyć oświetlenie w mniejszych pomieszczeniach zmniejszając moc potencjometrem. Ja np., tak robię i się sprawdza super.

Co do samego SpectroLight to może i sprzęt robią dobry ale ceny mają z kosmosu.

Pozdrawiam :)
V.
 

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
a jaki jest pobor pradu tego 340W?
to masz tego z 2 soczewkami czy 3? za 1380zl ta?
 

Valinothar

Member
Rejestracja
Sty 25, 2020
Postów
22
Buchów
0
O ile dobrze pamiętam opis produktu bo nie mam miernika to pobór prądu jest 350W. Nie, ja mam z trzema soczewkami i dałem za niego koło 1750 zł, już dokładnie nie pamiętam. Ale generalnie obecnie jest moim oczkiem w głowie, ponieważ w tym hobby siedzę już kilka lat i lepszego sprzętu do oświetlenia nie miałem. :)

Tam gość podaje ceny samej bazy, do tego trzeba doliczyć cenę soczewek i holderów ale to jest np., w moim przypadku około 100 zł więcej.
Niebawem wystartuję tutaj z fotorelację to będzie można podejrzeć jak się sprzęt sprawuje.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół