nasiona marihuany

Miejscówka niedaleko drogi

Wyszukiwarka Forumowa:

harrykriszna

Member
Rejestracja
Sty 18, 2020
Postów
7
Buchów
0
Uważaj na takie miejscówki, sprawdź drzewa wokół czy nie są znaczone do wycinki. Kilka lat temu miałem spota w podobnej tylko trochę dalej od drogi, na bagnie. I tak jak kolega Saul pisał, przypadkowy drwal, zwabiony zapachem, czy też może widokiem małego lasku dziwnych zielonych roślin pośród samej trzciny, zresztą nieważne czym, ważne, że pozbierał spora ilość automatów, które już były koszone w małych partiach. A wiem, że to drwal, bo jak obszedłem później teren, było widać które gałęzie i gdzie ścinał. Morał taki je**ć zlodziejskich drwali.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Sam fakt wrzucenia screenshotów z ów terenów automatycznie powoduje niepowodzenie Twoich planów ziomek...

Szukaj miejsc gdzie ciężko dostępnych i najlepiej daleko od jakichkolwiek zabudowań czy to gospodarstwo czy ambona jeden pies... Na oucie trzeba być jak ninja, bo jak ktoś cię przykampi to już pozamiatane...
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
To wygląda nieco przypalowo moim zdaniem. Ale tak odnośnie sadzenia z dala od ludzi i zabudowań - moim zdaniem to żadna reguła. Zdarzyło mi się użytkować 2 czy 3 lata jednego spota co był 200 , max 300m od osiedla domków jednorodzinnych. Spalił się dopiero kiedy zaczęli oczyszczać niedaleki rów melioracyjny.
Dziś co prawda unikam takich miejsc ale jak najbardziej da się nawet w bardzo słabych teoretycznie miejscowkach przetrwać. Podstawa to odpowiedni kamuflaż co by rośliny były widoczne dopiero z bliska. Takie mlodniki, otwarte przestrzenie to przypal murowany.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Popieram w całości kolege powyżej. Też straciłem przez czyszczenie rowów świetnego spota który był naprawde blisko cywilizacji ale co najlepsze ekipa kosząca przeszła obok 30 kilku roślin we wczesnym flo ( druga połowa sierpnia ) w odległości 3-4 m i nie znaleźli spota ale więcej nie ryzykowałem. Krzaki były mocno zakamuflowane a samo wejście na miejscówkę było naprawde trudne i można było stać obok i nic nie było widać. Jedynie zapach mógł zdradzić.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół