nasiona marihuany

Haszyk

Wyszukiwarka Forumowa:

perescoo

Member
Rejestracja
Wrz 9, 2018
Postów
21
Buchów
0
Siemanko ziomki pierwszy raz mam doczynienia z czekoladą może był już podobny temat ale nie mogę go wykopać powiedzcie mi jak go sobie łatwo skruszyć jak palić i czy można go włożyć do waporyzatora jeśli tak to jak wydobyć z niego wyszystkie dobre rzeczy?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Nie wiem co za hasz masz, ale powinien dać się skruszyć w palcach bez problemu, albo formować w węże jak plastelina. Jak się nie kruszy w palcach ani nie formuje w palcach to musi być jakiś stary marokaniec niskiej jakości. Trzeba podgrzać zapalniczką lekko tylko tak żeby się nie zapalił i wtedy się rozkruszy. Mi się najlepiej pali hasz w jointach. Możesz wymieszać z ziołem(albo tytoniem) pokruszony albo wsadzić do środka węża z haszu o ile jest plastyczny.
Nie polecam dawać do vapka o ile nie masz osobnej komory albo jakiejś kapsułki. Ja tak kiedyś nabiłem vapka ziołem z dodatkiem haszu i tak mi u***ał komorę że nie dało się doczyścić.
 

perescoo

Member
Rejestracja
Wrz 9, 2018
Postów
21
Buchów
0
Coś widziałem że jak się pali czekoladę z wapo to żeby komorę wypchać torche suszem a na to dopiero położyć hsh trochę mocno wypchać a jak była faza po tym
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Osobiście polecam ze szklanki.
Bierzesz zakretke z buletki plastikowej, przebijasz igłą.
Na igłę nabijasz kulkę, podpalasz, jak sie podpali to nakladasz szklanke jak bys chcial robaka zlapac. Ogien zgasnie z powodu braku tlenu i sie zacznie dymić. Jak juz pod szklanka sie zadymi to odchylasz troche szklanke i wciagasz dym przed słomkę.
 

DarkExpress

Głupich nie sieją, sami wschodzą.
Rejestracja
Sty 17, 2020
Postów
142
Buchów
101
Jak ktoś nie pali tytoniu polecam susz Damiana lub rumianek do haszyku.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Coś widziałem że jak się pali czekoladę z wapo to żeby komorę wypchać torche suszem a na to dopiero położyć hsh trochę mocno wypchać a jak była faza po tym

Napisałem że ja nabiłem hasz z ziołem i za***ałem komore w ten sposób że już się nie da domyć. Zależy też jaki hasz, jak twój jest twardy to może nie będzie się tak rozpuszczał. Mój był jak plastelina.
 
Ostatnia edycja:

benger

Only eco growth
Weteran
Rejestracja
Lut 15, 2016
Postów
725
Buchów
1,074
Odznaki
4
Napisałem że ja nabiłem hasz z ziołem i za***ałem komore w ten sposób że już się nie da domyć. Zależy też jaki hasz, jak twój jest twardy to może nie będzie się tak rozpuszczał. Mój był jak plastelina.

Ogarnałem, że fajnie się vapuje haszyk z vapcapa m 2k19 jak jest podłączony do bonga i na wyższych temperaturach grzany (grzeje 4-5 sekund po kliknięciu), owszem łatwo się zabrudzi ale łatwo to wyczyścić i nic sie nie psuje (chodzi mi o ten konkretny model vapa), a doznania o wiele mocniejsze niz ze zwykłego jarania tego z lufy, bonia, z ziołem, z tyksem czy co tam chcecie mieszać i to palić...
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
U mnie (flowermate) jest ceramiczna komora. Co do ***nięcia, no hasz jest dużo mocniejszy(zazwyczaj) niż kwiatki więc nie dziwne heh
 

perescoo

Member
Rejestracja
Wrz 9, 2018
Postów
21
Buchów
0
U mnie (flowermate) jest ceramiczna komora. Co do ***nięcia, no hasz jest dużo mocniejszy(zazwyczaj) niż kwiatki więc nie dziwne heh
A chcesz mi zdradzić tajemnice na jakiej temperaturze najlepiej jest waporyzować hasz? Jedyne informacje co znalazłem to 165 stopni w przypadku haszu cbd żeby się nie przyłapał ale jednak wydaje mi się to fake info i posiadam zwykły a nie cbd
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
W takiej samej w jakiej vapujesz zioło, nie ma między nimi różnicy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół