nasiona marihuany

Czeskie karty sim

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
24
Buchów
0
Wie ktoś jak to funkcjonuje?
Ile czasu są ważne po doładowaniu?
Jaką sieć najlepiej kupić (do internetu)?

Co sądzicie o zarejestrowanych kartach z olx? Obawiam się, że co jakiś czas mogą wyłączyć numer, jeśli wiele kart będzie na jednego zarejestrowanych. Oraz tego, że jeśli ktos używał ich do przestępstw to i do mnie policja zapuka, żeby sprawdzić.
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Używam czeskiego T-Mobile. Czeskich kart nie rejestrujesz tylko aktywujesz, tzn wkładasz do telefonu na terytorium Czech i robisz jedno połączenie.
Karta jest ważna ~12 miesięcy, jeden numer mam już od 3 lat i co ~10 miesięcy doładowuje za pomocą zleceń w dużym portalu aukcyjnym lub będąc przejazdem w Cz.
Nie używam ich do inerneteu więc o stawkach się nie wypowiem, wolę dobrego vpn'a na rodzimej karcie.
Nikt raczej nie sprzedaje "używanych" kart. Sprzedawcy je tylko aktywują będąc w zasięgu ichniego bts'a.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Czeski starter mozna aktywowac na terenie PL - wystarczy mail do czeskiego supportu z informacja ze przebywasz za granica i prosisz o zdalna aktywacje karty - poprosza o zdjecie karty z opakowaniem z kodami i sprawa zalatwiona.

Do internetu to sie srednio oplaca, bo roaming...
Proponuje tails z torem i vpnem.
 

olekvonek

Member
Rejestracja
Sie 10, 2012
Postów
12
Buchów
0
A sam TOR nie wystarczy? Ja do tej pory tylko z tora korzystałem.

Jednak przez TORa nie da się załozyć maila - pokazuje błąd captcha. Może ktoś wie jak to obejść?

Chciałbym się też na konto bankowe (oczywiście fikcyjne) logować przez TORa, ale pewnie też się nie da. Do tej pory jeździłem po darmowe WiFi - ale to wiadomo - jak będa chcieli to mogą namierzyć.
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Troszkę pośmiecę ale... TOR wystarczy w 99.9%
Musisz spełnić kilka warunków: poczytaj o DNS, RTC, FlashScript, , odciskach przeglądarek .... a jak masz swojego noda to luksus.
Da rady założyć konto @ używając sieci TOR, wykaz jest często aktualizowany (przykładowa fraza w google " tor email provider", ProtonMail chyba ciągle wygląda spoko.

Na 99% wystarczy jednak używać zwykłego Tor Browsera ... dopóki nie nadepniesz na odcisk służbom to ....
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
A sam TOR nie wystarczy?
Wszystko zalezy od tego - co chcesz robic..
Jednak przez TORa nie da się załozyć maila - pokazuje błąd captcha. Może ktoś wie jak to obejść?
Tak - wystarczy pracowac na TAILS. Grzebanie na windowsie poprzez tor browser z wlaczonymi skryptami (java itp) to proszenie sie o klopoty. Srodowisko TAILS jest zamkniete i mozna bezpiecznie pracowac z java - nie przechwyci prawdziwego IP poprzez skrypty.
Chciałbym się też na konto bankowe (oczywiście fikcyjne) logować przez TORa, ale pewnie też się nie da.

Da sie - wystarczy na wyjsciu logowac do banku przez jakis polski (chyba, ze to zagraniczne konto?) SOCKS
 

olekvonek

Member
Rejestracja
Sie 10, 2012
Postów
12
Buchów
0
Myślałem, że TOR jest bezpieczniejszy od vpn. Co do e-maili to najlepsze jest wp lub mail.ru. Kilka maili załozyłem na gmailu, hotmailu i poszły w piz*u - gmail chce jakichś potwierdzeń tożsamości a hotmaila znikł. WP od wielu lat działa i wystarczy raz na 5 lat się zalogować, żeby nie usunęli. To ważne, jeśli mail ma byc do obsługi konta bankowego.

Dlatego szukam porady jak obejść te captcha, żeby zakładać maila na wp. Ewentualnie pozostanie zakładanie na publicznym wifi.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,427
Odznaki
1
Jakich potwierdzen tozsamosci chce gmail???
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
292
Macie darmowy tutorial jak ogarnąć sobie "przypałówkę" w Polsce za pare złotych.

Idziesz pod żabkę(najlepiej kilka kilometrów od miejsca zamieszkania). Łapiesz jakiegoś żula i mówisz żeby ci zarejestrował kartę za flaszkę, bo do kochanki musisz zadzwonić, a żona ci bilingi sprawdza. Od teraz jesteś szczęśliwym posiadaczem karty na słupa za koszt 20zł.

Od siebie polecam orange. Można włączyć rok ważności konta, mają rozsądne pakiety interenetowe i możesz dorejestrowac 5 numerów przez sms.
 

olekvonek

Member
Rejestracja
Sie 10, 2012
Postów
12
Buchów
0
Jakich potwierdzen tozsamosci chce gmail???

Niekończące się przepisywanie liter. Numer telefonu. A ostatnio zaskoczyli mnie pytaniem pomocniczym, którego nie pamiętałem.


A z tym żulem to pewnie tak łatwo by nie poszło - na głupiego ciężko trafić.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Macie darmowy tutorial jak ogarnąć sobie "przypałówkę" w Polsce za pare złotych.

No to powiedz kolego ile przypalowek tak ogarnales? Kazdy menel pod zabka jest juz przygotowany i ma ze soba plastik :jprd:

A jak cos pojdzie nie tak, to taki Janek sprzeda Cie jeszcze taniej niz mu zaproponowales...

Robi sie to troche inaczej...
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
292
Ogarnąłem tyle ile potrzebowałem ogarnąć. I na pewno taki menel, który widział cię raz w życiu przez 3 minuty, będzie cie w stanie w jakikolwiek sposób opisać.
 

Swanman

Chyba ty!
Rejestracja
Lip 29, 2019
Postów
102
Buchów
0
Hahaha dobry patent trzeba będzie spróbować taki ogarnąć
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Tego TAILS wystarczy zainstalować w Windowsie i wsio?
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Tails to dystrybucja linuxa przygotowana specjalnie pod korzystanie z tora. Nie zainstalujesz tego w Windowsie, ale można zainstalować go pod Windowsem. Potrzebna jest do tego pamięć przenośna - usb drive lub karta...

Po przygotowaniu nosnika jest to samodzielny system operacyjny na nimże.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół