nasiona marihuany

out 2020

Wyszukiwarka Forumowa:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Hej,
Zeszloroczny out byl dosc fajny i postanowilem kontynuowac w 2020 z jakimis automatami i polsezonami. Mam zamiar przygotowac podloze pod aktualny sezon. Bede chcial wylac gnojowke kurza dzis w miejsach rozsady, ale nie wiem czy nie za pozno?
W miejscu rozsady naniesionej mam ziemii z biedry czy z lidla po 20 litrow na dolek. Mieszac to bede z perlitem jeszcze. Nie wiem czy jak teraz zaleje gnojowke, to nie popali mi roslin za te 3 miesiace jak je wsadze w dolki...
Jest sens ?
Przed rozsada w dolki wedruje mikoryza.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Nie popali, prościej kupić granulat
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Nie popali, prościej kupić granulat

Dzięki. Granulat właściwie też mam (Azofoskę)

20 litrow to malo wg mnie

Miałem automaty w dołkach z ziemią 20l z ak47 wyszło mi 75g suchego.
Na półsezon pomyślę o czymś większym.

Co do ostatniego wpisu. Chyba nie, bo będzie za wysokie stężenie zapewne. Leję czystą gnojówkę, bez rozcienczania z woda.
 

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
Ale weź pod uwagę że ziemia jest nasączona wodą teraz, śnieg, przymrozki potem odwilż, znów śnieg, i przymrozki. Czyli zdąży to przepłukać, to nie granulat że ciągle uwalnia składniki. Od razu możesz dodać też Azofoski, może gnój?? Ja jeszcze walę hydrożel pylisty.

Fajną sprawą jest płynny gnój 20L niby 10ton gnoju, Humus Active. Nawet dolomit możesz teraz dodać.
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Ale weź pod uwagę że ziemia jest nasączona wodą teraz, śnieg, przymrozki potem odwilż, znów śnieg, i przymrozki.

No właśnie nie :)
Tej zimy mamy suszę i to nie małą.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Weź pod uwagę że mamy końcówkę stycznia, jeszcze zima może zaskoczyć i nieźle namieszać i może by tak jak [MENTION=78691]Joda_Mistrz[/MENTION] pisze. Fakt pogody są jakie są tej zimy, i kuszą ręce już do roboty. Ja bym sam poczekał jeszcze z przygotowaniem gleby, lepiej do świeżej przygotowanej gleby niż do takiej która siedzi tam już z 3 miechy i uj wie czy bym tam ten kurzak jeszcze był. Ale wiadomo, decyzja należy do ciebie<peace>
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
No,z ta pogoda, to spora loteria. Wlasciwie 3 miesiace to sporo. Mozna by poprawic w razie potrzeby (zaleznie od warunkow).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół