nasiona marihuany

[0.24m2][4xAF][LED 140W + UVB]

Wyszukiwarka Forumowa:

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
Siemano, zaczynamy
Box 60x40x80cm
Pestki: Mazar af, Pineapple express, CBD 1:1 silver lime haze, Purple lemonade
Lampa 4 x CREE serii XP-G3 + 8 x CREE serii XP-E P3 400mW puszczone na 730mA + 3x CLU048-1212C4 na 1050mA + na flo 2x 13W UVB 10.0 oczywiście stopniowo dawkowane
Pogoda: temperatura w dzień koło 24-26 stopni, wilgotność 45-55%, w nocy około 22stopni i 45%
Pojemnik na medium ~24l czyli ok. 6l na jedno pole
Ziemia przy kiełkowaniu biobizz light-mix, przesadzone do pojemników docelowych z ziemią canna terra professional plus
Nawozy komplet od canna + cal i mag pierwiastki od canna bo pod tą lampą mi wychodziły duże niedobory tych pierwiastków

cały zestaw bez UV zżera 151W

12 dzień od wyjścia




i tutaj poprzednia edycja








 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Widze ze odkurzyles forum po pol roku :)
Panelik skreciles w oparciu o te zasilacze ktore pokazywales?
Ladnie rozkrzaczone nabite panienki :)
 

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
17 dzień ;) trochę ponaginałem i tak leci pomalutku ;)
na początku jeszcze zapomniałem dodać, że lecę na wodzie RO



 

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
22 dzień życia, bardzo gęsto się zrobiło, ciężko mi jest je jakkolwiek naginać, malutko miejsca tam mam, ale jest jak jest ;)



 

Meffiu

Member
Rejestracja
Sty 21, 2020
Postów
16
Buchów
0
O żesz w morde piękna sałata i napewno sprawia trudność z dalszym naginaniem!!! Napewno ciężko się odnaleźć
 

DarkExpress

Głupich nie sieją, sami wschodzą.
Rejestracja
Sty 17, 2020
Postów
142
Buchów
101
Pięknie. Na jak długo włączasz żarówki UV?
 

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
Aktualnie jeszcze w ogóle nie włączam ;) jak będą już ładnie kwitnąć to będę ustawiał stopniowo od np. 20min i na coraz dłużej
 

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
Dobry wieczór ;)

wrzucam aktualizację, dwie panny z przodu tj. purple lemonade(prawa strona) oraz cbd.. przyspieszyły z rozwojem i już fajnie kwitną więc one dostały już pełną dawkę nawozów na flo, a tył tylko pokazał płeć i na razie to wszystko ;) (ah te ledy...) zaczęło pojawiać się zapotrzebowanie na cal mag i już dostały jedną dawkę, ale przy kolejnym podlewaniu dostaną większą dawkę i zobaczymy co się będzie działo

29 dzień







 

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
45 dzień ;)

tył za bardzo do góry idzie, męczące to jest, trzeba chyba pomyśleć o zmianie pomieszczenia w przyszłości ;)







 

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
Aktualizacja ;) tył jest w "tyle" ;) przód fajnie puchnie, ale musiałem odłączyć jednego clu048, środkowego, bo paliło mi rosliny... za niski box, trzeba bedzie zmienić pudło. Zdjecie sprzed dwóch dni, ale nic sie nie zmieniło.

aktualnie dzień 59







 

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
Przedwczoraj badałem mikroskopem to ta po lewej prawie wszystkie mleczne i dosłownie parę sztuk brązowych, a ta po prawej jeszcze większość przezroczystych. A ile będę trzymał to jeszcze sam nie wiem, na bieżąco będę kontrolował
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół