nasiona marihuany

Lampa do kiełków

Wyszukiwarka Forumowa:

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
Witam wszystkich ;)
na przyszły sezon outdoor miałem plan kupić jakiegoś taniego leda tylko do kiełków, znalazłem panel 45w na allegro
"[FONT=&quot]Każdy panel zbudowany jest z 225 diód: 165 sztuk czerwonych, 60 sztuk niebieskich"
nie znam sie na lampach ani troche, wystarczy cos takiego? nie chce wydawac zbyt duzo a chcialbym zeby autoski mialy fajny bezstresowy start.
Niestety balkon/parapet w tym roku raczej odpada dlatego szukam alternatywnych rozwiązań.

Dzięki z góry za odpowiedzi, peace.
[/FONT]
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Super! Ja też robię sadzonki pod lampą. Wybór jest duży i napewno znajdziesz coś odpowiedniego, wszystko zależy od budżetu. Nie żydź i kup coś co da radę w małym indorze na 0,6m wszyscy chcą po kosztach.. Możesz użyć floodlight za 50pln i da radę, nie wykluczałbym też mh 150w, cfl da radę też
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Jednego coba jakiegoś cree cxa czy tam clu048, wysteruj na 50w, jak pogoda będzie chu**wa przez tydzień to weź do tego potencjometr i podkręcisz , wydajnie, mniej za energię i dłużej potrzymasz to z więkrzym badylem wyskoczysz
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
Dzieki wam za rady, po przemyśleniu chyba wybiore cos porzadniejszego i poza sezonem wleci jakis maly indoor o ile warunki pozwola.

:skul:
Pozdro !
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Zerknij w moją fotorelke, na ***aju po taniości znajdziesz partsy. 50-100w CLU048 ogarniesz jakis karton czy szafe zbijesz i możesz działać na dworze :freak:
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
jak na pierwsze dni to możesz zrobić jakiegoś "jaminika" boxa i wsadzić klasyczną rurę - świetlówkę, do klonów też ujdzie na początek ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół