nasiona marihuany

Lufka z filtrem

Wyszukiwarka Forumowa:

bzn

Active member
Rejestracja
Sie 19, 2018
Postów
25
Buchów
0
Nie używałem ale jeżeli chodzi ci o zabicie zapachu podczas palenia to to raczej lipa. Podczas podgrzewania cybucha i tak dym leci w atmosfere. Ja na twoim miejscu zainwestował bym w jakieś vapo. Z tego też czuć w mieszkaniu ale na pewno nie tak intesywnie jak palić klasycznie towar z bonga czy lufy.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Nie używałem ale jeżeli chodzi ci o zabicie zapachu podczas palenia to to raczej lipa. Podczas podgrzewania cybucha i tak dym leci w atmosfere. Ja na twoim miejscu zainwestował bym w jakieś vapo. Z tego też czuć w mieszkaniu ale na pewno nie tak intesywnie jak palić klasycznie towar z bonga czy lufy.

Czasem lepiej milczeć.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Czasem lepiej milczeć.

I podobno milczenie jest złotem. Więc czego Tobie morda nigdy się nie zamyka? Gość może nie rozumie funkcji tego filtra, mogłeś mu odpisać i wytłumaczyć że chodzi o coś innego. Forum cierpi na brak nowych użytkowników i zamiast ich zachęcać to jakiś znowu będzie ich odpychał. Nie lepiej było by stracić już ten swój cenny czas i odpisać aby ktoś zrozumiał? Pamiętam nie tak dawno do mnie się przy***ałeś kiedy napisałem że na oucie topy autosów się mi podobają najbardziej. Nie dopuszczasz do myśli że ktoś może inaczej myśleć jak Ty? To jakaś dysfunkcja mózgu? To moje zdanie że mi się podobają bardziej od sezonów(outdoor) i ch*j Ci do tego. Są gusta i guściki więc nie ma tu nikt 100% racji. Takie wyśmiewanie na necie drugiej osoby świadczy o Twoim słabym charakterze. Jesteś tu moderatorem więc masz pewne obowiązki. Jesteś tu by pomagać i posprzątać jak ktoś nabrudzi, jak taka trochę woźna ze szmatą w szkole. Po co się zachowywać jakby jedyną karierą życiową było to forum na którym spędzasz kilka godzin dziennie.. proponuję więcej luzu ziomek. Ja wiem, jesteś moderatorem i zaraz mnie możecie w kilku obskoczyć hehe. Na serio nie dbam o to co o mnie pomyśli elita tego forum. Znam swoją realną wartość i mam inne ważniejsze sprawy na głowie. Ja sam już mało kiedy jestem na forum, ale jest to już kilka dni w miesiącu po kilka minut. Ja, widzisz mimo tego napisałem do Ciebie tak wiele. Nie bierz tego za jakiś atak a raczej wypowiedzenie własnego zdania. Nie patrz nigdy na drugiego z góry bo nie wiesz nigdy z kim piszesz. Każdy ma prawo w tym temacie wiedzieć mniej od Ciebie bo nikt tu tyle nie siedzi :freak: Zrób sobie mordo wolne od forum kilka dni i zobaczysz jak fajnie. Pozdro :craz:
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,951
Buchów
952
Odznaki
3
od wczoraj tu nie jesteś - przecież wiesz jaka moderacja pomocna jest ;) kiedyś zostaną sami tutaj.

Taki filtr do lufki nie "osłabia" działania?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,879
Odznaki
4
Gość może nie rozumie funkcji tego filtra, mogłeś mu odpisać i wytłumaczyć że chodzi o coś innego. Forum cierpi na brak nowych użytkowników i zamiast ich zachęcać to jakiś znowu będzie ich odpychał. Nie lepiej było by stracić już ten swój cenny czas i odpisać aby ktoś zrozumiał?

Jak nie rozumie to niech wejdzie w pierwszy link, ruszy głową i wszystko się rozjaśni. To nie rakieta kosmiczna, żeby nie rozumieć działania.

Filtry aktywne actiTube o średnicy 8 mm, które idealnie dopasowują się do średnicy lufki zapobiegają przedostawaniu się substancji smolistych. Węgiel aktywny który znajduję się w środku absorbuje wszelkie nieczystości z dymu, nie pochłaniając przy tym żadnych substancji aktywnych!!!

Reszty kwiku nie skomentuję bo trąci chamem.
[MENTION=78723]Eustachy[/MENTION] jaki jest cel cytowania wypowiedzi, która znajduje się bezpośrednio nad Twoim postem?
Wszyscy wiedzą jaką nieocenioną pomocą dla tego forum byłeś jako redaktor.

Czasem lepiej milczeć.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,951
Buchów
952
Odznaki
3
[MENTION=75024]delavega[/MENTION], oj przepraszam zapomniałem o zasadzie "cytowania". No nie wyszło, nie było to zależne ode mnie - przeprosiłem już za to że nie wypaliło mi z funkcją redaktora, ale może to i lepiej bo jakbym miał się kopać ze ścianą to bym zwariował - pewnych nowinek i rozwiązań rodem z dzisiejszych lat nie da się tutaj zastosować i to nie z kwestii bezpieczeństwa tylko że "góra" ma wy***ane.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,879
Odznaki
4
Pewnie wszyscy dookoła są winni i źli :) Od nas też nie jest zależne, że nikomu się nie chce przeczytać choćby minimum ale do narzekania zawsze znajdzie się pokaźna grupka. Nikt z tego powodu nie stęka.

Zapraszam tutaj:
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?57743-Co-cię-wk***ia-irytuje/page168

Masz mocno roszczeniową postawę jak na kogoś, kogo jedynym dokonaniem jest 1355 postów, z czego połowa to zazwyczaj wypowiedzi pt. "jestem ekspertem w tej dziedzinie", a druga połowa to wypowiedzi i pytania, które temu zupełnie zaprzeczają.

Oczywiście była też uprawa, a jakże...

72c.jpg


topki.jpg


Mało kto trawi takie marudy bez krzty samokrytyki ze skłonnościami do narzekania i osądów.


....i możemy dalej o lufce z filtrem węglowym :fu*k:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Takie wyśmiewanie na necie drugiej osoby

Polecam przestać nadinterpretować każdą moją wypowiedź bo doszukujesz się nie wiadomo czego. Na resztę nie chce mi się nawet odpowiadać, mam tylko nadzieję że Ci ulżyło.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,951
Buchów
952
Odznaki
3
a ja kiedyś napisałem że jestem jakiś prze hu*em co zebrał pół kilo z krzaka albo coś? Od tamtej uprawy dużo się zmieniło. Człowiek całe życie się uczy i szuka odpowiedzi na rzeczy o których nie wie - ja nigdy się tutaj za żadnego eksperta w temacie uprawy nie uważałem, redakcję chciałem wesprzeć od strony czysto technicznej i wielokrotnie to powtarzałem.

" Mało kto trawi takie marudy bez krzty samokrytyki ze skłonnościami do narzekania i osądów."

A kogo ja tutaj osądziłem o umiejętności w sadzeniu, Ciebie? Nie rozumiem tej wypowiedzi - niezaatakowaniem nikogo pod względem umiejętności.

Czy może chodzi Ci po post który napisał [MENTION=54210]DoktorGreen[/MENTION] (którego poparłem)? Jeżeli tak to masz rację - osądzam moderacje/administracje za to że forum upada, a że nie szanowna ekipa trzymająca władzę nie ma umiejętności w uprawie (bo ma i to bardzo dużą) tylko o to że nie macie już pomysłu co dalej, a nawet nie wiecie jak nowych przyciągnąć i zatrzymać (przykład masz kilka postów wyżej jak Moderator odpowiada świeżakowi). Zobacz ile zakończonych FR z outa było w ostatnich 3 latach a ile na przeciągu 2011-2016, spadek o ponad 50%...

PS. Jak chcesz to możesz mi wyłączyć licznik postów - nie dbam o takie pierdoły.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,879
Odznaki
4
Jeśli rozmawiam z człowiekiem, który twierdzi, że spadek fotorelacji z outa w stosunku do lat 2011-2016 to zasługa moderacji/administracji to zwyczajnie nie chce mi się strzępić ryja...
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,951
Buchów
952
Odznaki
3
Jeśli rozmawiam z człowiekiem, który twierdzi, że spadek fotorelacji z outa w stosunku do lat 2011-2016 to zasługa moderacji/administracji to zwyczajnie nie chce mi się strzępić ryja...

Nie chodzi mi tylko o spadek FR z outa ale o ogólny spadek aktywności na forum, FR to był tylko przykład.

Widać masz duże doświadczenia w byciu administratorem na forach.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,879
Odznaki
4
No tak, jesteśmy winni ogólnemu spadkowi aktywności na forum :zab: a w dodatku może to być pokłosiem braku doświadczenia... Pewnie masz rację, jak we wszystkim.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,951
Buchów
952
Odznaki
3
No tak, jesteśmy winni ogólnemu spadkowi aktywności na forum :zab: a w dodatku może to być pokłosiem braku doświadczenia... Pewnie masz rację, jak we wszystkim.

zacytuje Cię za 5 lat :)

PS. Żeby nie było niejasności - nie twierdzę że admini/moderatorzy to leszcze nie mający pojęcia o temacie, wręcz przeciwnie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół