nasiona marihuany

nowy projekt 4x600w czy 2x400w+2x600w

Wyszukiwarka Forumowa:

TosiaKot

Active member
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
28
Buchów
0
Siema. Zakładam nowy namiot 1 raz to będzie to coś trochę większego 2mx2mx2m. Mam pytanko co będzie lepsze na takiej powierzchni 4x600 czy 2x600 i 2x400w. Wentylacja to wylot s&p silent fan td1000 <1000m3/h> wlot s&p silent fan td250 <250m3/h> do tego chłodzone powietrzem lampy [] planuje 16-18 roślin doniczki 11l .


editmod: proszę zapoznać się z regulaminem forum zamiast wrzucać linki
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Z

z\G/esio

Guest
Na metr kwadratowy zalecane jest 400W. Na Twoim miejscu pomyślałbym o zakupie co najmniej dwóch dwóch balastów cyfrowych z regulacją mocy. To jednak zależy od Twoich funduszy.
 

TosiaKot

Active member
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
28
Buchów
0
sorry za linki po prostu widziałem że ktoś na forum wrzucał już linki polecając komuś jakiś produkt czy coś
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
sorry za linki po prostu widziałem że ktoś na forum wrzucał już linki polecając komuś jakiś produkt czy coś

Relaks, będziesz wiedział na przyszłość. Polecam lekturę regulaminu forum, ułatwia poruszanie się po nim. Jak widzisz jakiś link to go zgłaszaj przyciskiem report znajdującym się na dole po lewej stronie każdego postu. Jak już chcesz koniecznie coś pokazać to wrzuć screena do forumowej galerii lub wklej tytuł aukcji.
 

TosiaKot

Active member
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
28
Buchów
0
2 zasilacze do 4 lamp? czy ty chcesz mnie trollować? zasilacze mam oczywiście 4 z regulacją mocy 250-660w co do tych 11l doniczek to myślę nad system autopot24 15l doniczki x16 ale muszę jeszcze o tym poczytać bo widziałem różne opinie na forum co do mieszania odżywek i czasie w jakim mogą być zmieszane z wodą . Może ktoś zna konkretną odpowiedź czy jak zmieszam odżywki w z wodą i taki roztwór będzie stał powiedzmy przez 2tyg w zbiorniku który będzie powoli dostarczał płyn do doniczek to będzie ok a jeśli nie to jak rozwiązać problem dostarczania odżywek przy takim systemie
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
jak autopoty to dokup do tego biotabsy i masz praktycznie bezobsługowe grow :p

wziąłbym cztery balasty 600w z regulacja, zawsze będziesz mógł regulować ilość światła.
[MENTION=75024]delavega[/MENTION], myślisz że mam czas czytać wszystko? ja tu. tylko przeglądam obrazki i odstraszam nowych użytkowników :crazy:
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,046
Odznaki
4
Przecież napisał że ma balasty. Football Manager chyba wcześniej korzystał z setu advanced ale mówił że często trzeba było szorować tanka i takie tam.
 

TosiaKot

Active member
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
28
Buchów
0
dzięki . mogę te tabsy stosować z każdym rodzajem odżywek? wiatrak 1000m3/h poradzi sobie z takim zestawem 4x600w hps? klosze chłodzone powietrzem plus będzie opór co2. Co do szorowania tanka to jakiś wielki problem nie będzie . prosił bym jeszcze o odpowiedź w sprawię wentylacji to mnie najbardziej męczy chciałbym zostać przy s&p robią prawie bezszelestny sprzęt ale różnica między 1000m3/h a 2000m3/h jest prawie 1000pln wiem że są inne połowę tańsze albo i 3 razy tańsze rvk i inne firmy ale mi zależy konkretnie na tej ze względu na bardzo niski poziom hałasu .
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,046
Odznaki
4
A po co Ci inne odżywki? Przeczytaj jak działają biotabsy. Z czego to CO2 będzie i jak będzie skonstruowana wentylacja?
Dlaczego nie weźmiesz np. wingow tylko wentylowane? Przy CO2 podwyższona temperatura nie straszna.
 

TosiaKot

Active member
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
28
Buchów
0
dlatego że na tak małej powierzchni zrobi mi się temperatura jak na słońcu . miałem 2x600 na powierzchni 120x240 i na wingach bez wentylacji dochodziło mi do 38 a to tylko 2 lampy dodam też że namiot będzię w małym pomieszczeniu w którym nie będę mógł uchylić okna nawet na 10mm ze względu na okolice w której się znajduje odstęp sćian od namiotu to ok 20cm więc zajmuje prawie cały pokój. Delavega możesz coś powiedzieć w sprawie wentylacji czy wlot 250m3/h z filtrem i wylot 1000m3/h z filtrem poradzą sobie na takiej powierzchni <2mx2mx2m>
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Kup bio tabsy i pie**ol inne suple. Nie warto nic wlewać do tanka oprócz czystej wody. Bo za***iesz osadem wszystkie wężyki które są podłączone autopoty. Później jak nie ma cię jakiś czas na miejscu możliwe, że się zablokują i nie dostarczą pożywienia i lipa będzie a nie marihuana. Plus trzeba to szorować i masz ekstra robotę słuchaj się starszych a nie zginiesz.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
A powietrze z namiotu gdzie chcesz wywalać, i skąd świeże powietrze?
 

TosiaKot

Active member
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
28
Buchów
0
poczytam coś na ten temat więcej bo bo krótkim rekonesansie bio tabsy wydają się spoko opcją . tylko czy można z nimi używać pgr bo ja akurat przy tym rodzaju zioła używam,a konkretnie Rox. Stosuję się to tylko przez 2 tyg. Podpowie ktoś czy te 2 wiatraki 250m3/h wlot i 1000m3/h wylot oba z filtrami rhino zrobią mi robotę z 4xhps 600w w namiocie 2mx2m. co do wylotu powietrza to standard jak zawsze w komin prosto a wlot będzie z pokoju w którym jest namiot dlatego na wlocie tez filtr . pokój będzie otwarty praktycznie 24h w razie gdy będę musiał zamknąć drzwi odpalę wiatrak w środku pokoju jest całkiem spory
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół