nasiona marihuany

Porada

Wyszukiwarka Forumowa:

spidi

New member
Rejestracja
Sty 18, 2020
Postów
3
Buchów
0
Witam, czytam od jakiegoś czasu forum odpowiedzi jest bezliku. Proszę o wasze sugestie

Nosze sie z zamiarem kupna boxa 60x60x150 dark street - ktos ma? badz mial? jak z szczelnościa?.

Oswietlenie mars hydro ts 1000 - niby jak 250 hps? ktos uzywa faktycznie sie sprawdza?

Wentylacja Axial-Quiet DUO 250-335m3 Ø 150mm - czy jest faktycznie cichy? zalezy mi na jak najmniejszym halasie

Filtr ECO 240-360 m3 - taki faktycznie jest dobry do tego wiatraka?

Ile doniczek mozna wstawic do takiego namiotu? 3 - 4? Myslalem o jakis auto - ale jestem nowiciujeszm a gdzie juz wycyztalem ze automaty bledow nie wybaczaja?. W takim badz razie jakie wybaczaja?

Ziemia - biobazz lightmix?
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Ten panel powinien sie sprawdzic, jak zalezy ci na cichej wentylacji to wybierz mniejsze m3, szukaj 180-220m3, filtr ok. Donice 4x11l i sadz sezonowki. Ziemia biobizz allmix i jakis boost na flo by sie przydal. Jesli np uzyjesz tabletek biotabs to wymagane jest uprawiac w lightmixie.
 

spidi

New member
Rejestracja
Sty 18, 2020
Postów
3
Buchów
0
cos mozesz mi polecic? z wentylatorow?
jaki konkretnie boost ?
 
U

Usunięty 11382

Guest
Wentylator możesz wziać nawet Axial quiet duo 75-100 m3, albo model wyżej tak jak mówi [MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION] , mam ten pierwszy do boxa 0,36 m2 i na pierwszym biegu jest naprawde bardzo cichy, na wegu póki co daje rade.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Mam 75-100m3 i 150-200m3 (w tych granicach, różnią się fi jeden ma 100mm drugi 125mm) Ten pierwszy na pierwszym biegu zapie****a u mnie teraz i jest naprawdę cichy ale już teraz jak wykręcam 160W z lampy to temp. skacze do 30. Co prawda mam ciepłe otoczenie ale w lato tego nie widzę za bardzo. Dlatego zmieniam albo na drugi bieg albo zapodam drugi. Jak ci ten mars nie grzeje bafdzo i masz nawet chłodno w domu to łykaj nr1. Ale jak jest cieplej w pomieszczeniu gdzie stoi box i obawiasz się że w lato trochę planeta przysmaży to bierz nr2. On niby ma 150m3 ale za to średnica jest 125mm i wychodzi praktycznie na to samo co by ten słabszy chodził na drugim biegu. Nie zapomnie zmienić filtr na odpowiednią przepustowość. Ja mam 2 dostosowane do wentów.
[MENTION=16561]Nighel[/MENTION] nie masz za gorąco? Czym przyświecasz?
 

spidi

New member
Rejestracja
Sty 18, 2020
Postów
3
Buchów
0
dzieki za info

ostatecznie wezme Axial-Quiet DUO 145-197m3 Ø 125mm Filtr ECO 240-360 m3 / godz, fi 125mm bedzie git?
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Powinno być, nie wiem jak wentylator przyjmie trochę więkrzy filtr. Nie wiadomo jak to zadziała jak nie odpalisz setupu i to nie pochodzi z dzień dwa.

E:zrobi się ciepliej to ta 150 się przyda
 
U

Usunięty 11382

Guest
[MENTION=87004]emceero[/MENTION] No ja przy cobach 180w puszczonych na 70 % mam teraz max 24 stopnie na tym pierwszym biegu, ale mam troche chłodniej w pokoju, wiec pewnie to też robi robote
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Tak myśłem, mam podobnie. 70m3 to trochę za mało a 150m3 jakby ciut przy dużo na ta porę. Wypadało by dać ze 100m3 ale jak jak się ociepli to może być za mało. Elegancko chyba będzie 150m3 teraz może troszku przy dużo na upały powinno być ok jak się da jeszcze jakiś mieszak. Sam mam dylemat który z wentów zapodać ale dam chyba 150m3 bo głośność jest prawie taka sama jak pierwszy went na 100m3 ustawiony a potem nie będę musiał wymieniać całego filtra i grzebać w boxie. Albo ewentualnie za 50 dyszek kupię takie cudo RT-2o i went będzie się załączał jak temperatura wyskoczy ponad żądana= co tobie też polecam
 

uciulanygiecik

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2014
Postów
71
Buchów
5
miałem taki namiot i jechałem kilka razy z dziewięcioma doniczkami. jeśli dobrze pamiętam były to 5.7 litra. światło od razu 12/12 - szybsza indukcja, szybsze zbiory. krzaki mniejsze, ale jest ich więcej. jak coś się spie****i z dwoma, zawsze masz kilka w zapasie. myślę, że to najlepsza taktyka na początek
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół