nasiona marihuany

Pierwszy legalny shot z THC juz w sprzedaży!!

Wyszukiwarka Forumowa:

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Kupiłem, testowałem nową recepturę - czekoladową.

Jak dla mnie żaden fenomen, aktywny palacz 2x na tydzień to raczej nic nie poczuje, medyczne zastosowanie też znikome - akurat w tym aspekcie można dostać o wiele lepsze produkty. To jest w zasadzie takie ch*j wie co, trafiło na mnie (aktualnie 1x - 3x na miesiąc, dawniej codziennie z 7 letnim stażem).

Faza? Tak jakbym jedną lufkę wypalił i to rozkładając w czasie (Ot po prostu takie wyluzowanie), jedyne co by się zgadzało to suchość w ustach, a no i inaczej wchodzi niż taka lufka, bo wiadomo - spożywka.

Może kogoś po detoxie to delikatnie zrobi, oczywiście jak wypije na czczo, ale nadal za taką cenę to nie warto.
Ewentualnie jak ktoś jest bardzo uzależniony, to może nosić przy sobie na wypadek dołka i tam sobie gulnąć haha
 

Wieczorny

New member
Rejestracja
Lip 25, 2020
Postów
2
Buchów
0
Nie moge wytrzymać czytając posty takich jełopów.. Zamierzam zamówić greenouta, a jak ktos pisze ze z jego obliczeń wynika ze buteleczka ma 15mg thc [według badań i moich obliczeń 6.5mg] i że taka dawka nie ma prawy klepać mam ochote uskutecznić patelnie na jego głowie.. Sprawdzcie sobie dawkowanie thc w edibles.. 5mg to wystarczająca dawka dla początkującego.

---------- Post Zaktualizowany 22:53 ---------- Data pierwszego postu 22:51 ----------

Najczystszy olej cbd metodą ricka simpsona :) idźta na ten wykop świrować z takimi "rewelacjami".

Według tego co piszą w buteleczce 50ml jest 15mg THC (0.015g THC). Daje to jakieś 0.03% THC (przyjmując, że 50ml tegoż oleju waży 50g).
Jak to może działać? Każdy kto to kupi wyrzuca pieniądze w błoto. W opisie produktu jest nawet 20mg, co dawałoby zawrotne 0.04% i podejrzewam, że to ostra ściema. Ciekawe co wykazałyby badania laboratoryjne.
Żeby mówić o jakimkolwiek efekcie trzeba wypić tą całą butelkę, a i tak podejrzewam, że 99% ludzi poczuje się zawiedziona... szczególnie w perspektywie wydania 60pln na taki "zabieg".

edit: ah przepraszam... tam w opisie jest 20mg ale fitokannabinoidów czyli thc+cbd+inne... ale chyba sami nie wiedzą co sprzedają
Przepraszam za duplikat, zapomniałem zacytować.
Nie moge wytrzymać czytając posty takich jełopów.. Zamierzam zamówić greenouta, a jak ktos pisze ze z jego obliczeń wynika ze buteleczka ma 15mg thc [według badań i moich obliczeń 6.5mg] i że taka dawka nie ma prawy klepać mam ochote uskutecznić patelnie na jego głowie.. Sprawdzcie sobie dawkowanie thc w edibles.. 5mg to wystarczająca dawka dla początkującego.
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Nie moge wytrzymać czytając posty takich jełopów.. Zamierzam zamówić greenouta, a jak ktos pisze ze z jego obliczeń wynika ze buteleczka ma 15mg thc [według badań i moich obliczeń 6.5mg] i że taka dawka nie ma prawy klepać mam ochote uskutecznić patelnie na jego głowie.. Sprawdzcie sobie dawkowanie thc w edibles.. 5mg to wystarczająca dawka dla początkującego.

---------- Post Zaktualizowany 22:53 ---------- Data pierwszego postu 22:51 ----------


Przepraszam za duplikat, zapomniałem zacytować.
Nie moge wytrzymać czytając posty takich jełopów.. Zamierzam zamówić greenouta, a jak ktos pisze ze z jego obliczeń wynika ze buteleczka ma 15mg thc [według badań i moich obliczeń 6.5mg] i że taka dawka nie ma prawy klepać mam ochote uskutecznić patelnie na jego głowie.. Sprawdzcie sobie dawkowanie thc w edibles.. 5mg to wystarczająca dawka dla początkującego.

Po pierwsze jełopem to możesz nazywać co najwyżej kogoś kogo znasz np siebie , a po drugie kogo interesuje co sobie zamówisz , zamów sobie gówno w papierku może też cię kopnie .Gdzie masz napisane na tym czymś że jest 15mg thc co najwyżej mieszanki kannabinoidów czyli ile jest w tych 15mg thc ?
 

Wieczorny

New member
Rejestracja
Lip 25, 2020
Postów
2
Buchów
0
Po pierwsze jełopem to możesz nazywać co najwyżej kogoś kogo znasz np siebie , a po drugie kogo interesuje co sobie zamówisz , zamów sobie gówno w papierku może też cię kopnie .Gdzie masz napisane na tym czymś że jest 15mg thc co najwyżej mieszanki kannabinoidów czyli ile jest w tych 15mg thc ?

To nasz kochany admin tak napisał, ja policzyłem że jest 6.5-7.5mg thc, jest to napisane w badaniach, są na tym filmiku Vimeo.com/428416146
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ja wiem, że mój post jest długi, być może sylabizowanie takiej ogromnej ściany tekstu wymaga od Ciebie nadzwyczajnego wysiłku, ale gdybyś zadawał sobie trud doczytywania do końca to oszczędził byś sobie frustracji i jełopów:

edit: ah przepraszam... tam w opisie jest 20mg ale fitokannabinoidów czyli thc+cbd+inne... ale chyba sami nie wiedzą co sprzedają

Skąd się wzięło 15mg THC na butelkę? Na pewno nie z moich obliczeń (rozumienie czytanego tekstu to nie jest Twoja mocna strona). Z wypowiedzi na wykopie, które z jakiegoś powodu nie są już dostępne. Ktoś kto odpisywał z profilu producenta bardzo się tam mieszał. Jeśli wcześniej deklarowali 15mg, a badania wskazują 6.5-7.5mg to chyba po prostu jest produkt dla tych, którzy lubią być ruchani.

No i na koniec mój kochany, wieczorny głuptasku: na wiekszosci stron dotyczących edibles będzie napisane, że nawet 0.05mg to dobra dawka dla początkującego, czyli że działanie nikogo nie przerośnie. Nie wiem co rozumiesz przez "wystarczającą" dawkę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół