nasiona marihuany

Nasiona ostrych papryczek. 43 odmiany!

Wyszukiwarka Forumowa:

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Siema! Do podzielenia się z Wami mam nasionami ostrych papryczek. Nasiona pochodzą z Polski, od polskiego "rolnika papryk". Do oddania mam po 5 nasion z każdego rodzaju. Kompozycja nasion wg własnego uznania. Chciałbym, aby paczki były większe i trafiły do mniejszej liczby osób.
Jak zapewnił sprzedawca wszystkie papryczki dojdą w polskich warunkach. Już luty więc powoli czas się zabierać za sadzenie papryki. Serdecznie zapraszam


Odmiany którymi chce się podzielić to:

Cheyenne Yellow
Peter Pepper - tzw. Papryfiutek
Garden Salsa
Cyklon
Pimiento Cristal
Gusto Purple
Jalapeno T am(?)
Elephant
Piri Piri
Fatali Yellow
Siberian House
Large Cherry
Aji Cito
Aji White Fantazy
BigJim
Joe Long Cayenne
Jalapeno Clasic
Candelfire
Coban Black
Corazon
Corno Di Toro Giallo
Cheyenne Orange
Jalapeno Fooled
Beros
Trinidad Kongo
Aji Lemon Drop
Sierrano
Ajiomnicolor
Scarlett Lantern
Jalapeno M
Trinidad Scorpion Moruga chocolate
Jalapeno Grande
Thunder Mount Longhorn
Jalapeno Farmers Market Potato
Feher czeresniowy
Buena Mulata
Hot appl
Hingarian Hot Wax
Fisch Pepper
Thai Chilli Denehai
Jamaican Red
Cheyenne Long Red.


Wymagania.
Rok na forum
Min. 100 postów.
Bezpieczny adres - wysyłka pocztą polską.
Nie oczekuję FR, ale fajnie byłoby zobaczyć foto w tym temacie.

Zastrzegam sobie prawo do wyboru kto co dostanie.

IMG_20200117_000406.jpg


IMG_20200117_000330.jpg



Edit: os do końca stycznia. Pakiety tworzycie sobie sami.
 
Ostatnia edycja:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Siema. Ja bym przytulił pare ziarenek-od kilku lat sadze papryczki i fajna zajawka. Lubie czestować ludzi co twierdzą że lubia ostre a potem obserwować reakcję. Jak można wybrać to ja bym poprosił: Jamaican red, Trinidad Scorpion Maruga chocolate i może Jalapeno Grande.
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
Witam witam. Chętnie spróbuję nigdy nie sądziłem ale jak kolega napisał wyżej również mam znajomych co mówią że lubią ostre więc będzie kogo częstować. Pozdrawiam.

Pimiento Cristal, Trinidad Scorpion Moruga chocolate, Aji Lemon Drop, Siberian House, Gusto Purple, Jalapeno Grande, Hot appl w sumie co dasz to przygarne, najlepiej każda inna. Pozdro
 
Ostatnia edycja:

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
W tamtym roku narobiliscie mi ochoty.
Teraz ja też chce.

Zgłaszam się, wysieje tyle ile mi dasz i co mi dasz. Kilka zdjęć to nie bedziedzie problem
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Jeżeli to od Sierry to i ja się piszę.
Lista życzeń:
Thai Chilli Denehai
Jamaican Red
Fatali Yellow
Siberian House
Trinidad Kongo
Po 2-3 sztuki .. mmm ... uprawa balkonowa, zdjęcia opublikuję.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Siemasz :tiphat: Jeżeli to nie problem to chętnie się zgłoszę i do folioka wrzucę. Przejmuję od ojca foliok i przydało by się tam coś włożyć
:jaraczz: Co do odmian, jakie podarujesz takie będą. Nie jestem jakoś wybredny i przyjmę wszystko :crazy: Zdjęcia oczywiście wrzucę, bez tego to bym w ogóle nie pytał o pestki ;) Pozdrawiam <peace>
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Siema auto! Ja to tylko dopytac chcialem, czy te nasiona masz z tego samego zrodla co twoj ostatni os? Te 2 lata temu posadzilem 4 odmiany, wszystkie okazaly sie jedna i ta sama, slodko-gorzka papryka, chyba mr wons mial to samo ;)


20181117_123215.jpg
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
[MENTION=85529]Honza[/MENTION], Tobie też coś ostatnio nie wyszły te jbl, jakieś takie fioletowe niektórym ludzikom rosły. :fish:
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
[MENTION=85529]Honza[/MENTION], Tobie też coś ostatnio nie wyszły te jbl, jakieś takie fioletowe niektórym ludzikom rosły. :fish:

No racja, z***alem, nie przewidzialem zapylenia przez innego papryka, ale nadal byly to joe longi cayenne, w mniejszym lub wiekszym stopniu.
To na focie wyzej to bih jolokia / 7 pod / naga morrich, z kazdego pakietu roslo to samo i nieostre wcale. Pytam czy zrodlo tym razem pewne, bo zaryzykowalbym i cos przetestowal, ale dla slodkiej psprykj szkoda jednak czasu
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Siema auto! Ja to tylko dopytac chcialem, czy te nasiona masz z tego samego zrodla co twoj ostatni os? Te 2 lata temu posadzilem 4 odmiany, wszystkie okazaly sie jedna i ta sama, slodko-gorzka papryka, chyba mr wons mial to samo ;)

Witaj! Wtedy pisałem, że nasionka są z Chin, więc niestety ja jak i Ty zostaliśmy oszukani. Tym razem nasiona kupiłem z pewnego źródła, gdzie typ się zajmuje paprykami i pomidorami, ma setki pozytywnyvh opinni na forum z papryczkami i zajmuje się tym kilkanaście lat więc tu daje 99 procent gwarancji, że będzie to co powinno być.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Witaj! Wtedy pisałem, że nasionka są z Chin, więc niestety ja jak i Ty zostaliśmy oszukani. Tym razem nasiona kupiłem z pewnego źródła, gdzie typ się zajmuje paprykami i pomidorami, ma setki pozytywnyvh opinni na forum z papryczkami i zajmuje się tym kilkanaście lat więc tu daje 99 procent gwarancji, że będzie to co powinno być.

Widze, ze uczysz sie na bledach :)
Ja w tym roku sadze same Fatali White, ale chetnie popatrze co tam z twoich powyrasta, tak wiec jak bierzecie autostradowe papryki to pokazcie pozniej na forum
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Nie wysyłajcie mi żadnych adresów na pw. Os jeszcze trwa!
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witaj! Też miałem nasionka od Ciebie dwa sezony temu :) Chętnie spróbuje raz jeszcze. Pozdrawiam
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
Przyjmę parę losowo wybranych odmian.
Będzie relka z nich pozdariam.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Zgłaszam się po pakiety. Wybierz sam co tam uważasz za słuszne.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół