nasiona marihuany

[0,1m LED CLU048 50W] [COCO] Strawberry Eclair - G13 by Phnom

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
To PK to se odpuść, bo widać, że już końcówki liści zaczynają pokazywać przenawożenie kapkę. :p
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Elo ***isy! Coś się po***ało hehe :dela: Nie wiem czy to przypalenie od lamp już albo cal-mag wyskoczył ale nie żałowałem go.. Coś liście górne pożółkły konkretnie chyba jest nadmiar światła. No nic już nie zrobie z tym. Trzeba będzie dokończyć tak jak jest... Szkoda bo zapowiadało się fajnie ale trudno się mówi i kiełkuje nowe pestki :) Zapobiegawczo zrobiłem flusha grubego coś tam pomogło ale to chyba poparzenie od nadmiaru światła. Obniżyłem dawki do 1/4 bo syto dalej jest. Minął 4 tydzień flo i dziś zaczyna się piąty. Chyba za szybko zbrązowiała :jprd: No ale coż uprawa testowa... Może wyłączyć photo boosta? Zawsze to 9W mniej. [MENTION=35010]Żul[/MENTION] wenoporatuj.. Tak to git wszystko było zawsze z pH, temp. Nie wiem naprawde :D Lampa wisi na maxa, roślina też na samym dole już nic nie ugram z wysokością. Kokosów nie będzie napewno no ale cóż :) Pozdro załoga !

 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
ja bym powiedział, że przekarmione
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
UP!

14.05.2020 - dzień weg 35/indukcja 16/FLO 36

Siemanero! Kolejny up tydzień minął i wybił 36 dzień flo jak dobrze to licze :) Cóż problemy dalej so, troche ucichło ale dręczy sumienie hehe. Kokosów z tego nie będzie ale na lufke żeby zagoić smutki po błędach powinno. W głównej mierze leci sama woda z supervitem i cleanerem. Dostała wczoraj strzał z gamy Shoguna po ok 25%. Następne podlania znów woda. Jakoś to puchnie powoli. Topy są strasznie zbite obsypane trichomami ale i liściaste i małe. Nie ma co ukrywać, przedobrzyłem z nawozami. Regularny fryzjer również jest co kilka dni pomału wycinam niepotrzebny popkorn i kilka liści. Jakiś śmieszny fenotyp no ale "limited edition" dostany jako bonus :sunny: Co mam więcej napisać ludzie :D Uważajcie na dawki nawozów! Nauczka na przyszłość... Łapcie pare fotek do oceny ewentualnych z***ek!

Mały bonus co się kręci :D docelowo 3x CLU048 i 20x Cree XP-E 660 do większego lokum.

 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
21.05.2020 - dzień weg 35/indukcja 16/FLO 43

Siemanko uszanowanko :pop: Tydzień minął lecimy dalej :) Problemy są, szczerze nie chce mi się z tym walczyć - uprawa testowa... Przyszła jesień do boxa powoli. Leci sama woda z cleanerem i Supervitem dwa razy i raz Dragon Force z Boostem było w poniedziałek... Według producenta będzie 5 razy w 2 tygodnie. EC run-offa 0,7 coś tam wyjada z pożywki ale delikatnie :woohoo: popalona. Nie ma tego złego, powoli puchnie. Do końca maja poleci taki cykl potem dwa tygodnie sama odstana woda. Planować ścinki nie ma jeszcze co ale teoretycznie 12 czerwca. Czyli zostało ok 3 tygodnie. Zobaczymy jak to będzie dalej najwyżej posiedzi jeszcze tydzień. Ostatni tydzień poleci fp 11/13 i 24h ciemni w ostatnie dni żywota. Następny grow polecimy na dwie powierzchnie z troche innym trybem. Szału nie ma ;) łapcie foty


Miłego, bawcie się !
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
26.05.2020 - dzień weg 35/indukcja 16/FLO 49

Dobry... Około 50 dzień flo. Szczerze zaniedbałem w najważniejszym etapie uprawe ale cóż :) Następnym razem będzie lepiej hehe. Moim zdaniem to zaawansowany niedobór fosforu. Dostała wczoraj strzała z PK jeszcze i jest lepiej ale za późno. :tal: Cieszy mnie ogólnie że nie z***ałem nic bardziej hehe i może uda się dotrwać do ścinki. Postoi jeszcze tydzień może dwa maksymalnie, dostanie pare strzałów z Dragon Force potem na samej wodzie z tydzień i będzie kosa :) Zawsze mogło być lepiej :) Pare fotek dla Was, spam tu niesamowity :D

 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
31.05.2020 - dzień weg 35/indukcja 16/FLO 54

Przed ścinkowy up. Decyzja zapadła - kosa w przyszły weekend. Leci woda od wczoraj i tak zostanie do końca. Schodzi ok 1,5 - 2l wody co podlanie. Bursztyny na głównych topach w większości więc nie ma co dłużej trzymać. Wleciał końcowy fryzjer zrobiło się troche luźniej... Dość szybki strain. Wczoraj spaliłem sampla i pogubłem buty także mocą włada :craz: Smaczna hybrydka. Pare fotek :


Pozdro załoga ;)
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
04.06.2020 - dzień weg 35/indukcja 16/FLO 58

Elo... Ostatni tydzień się kończy. Kosa za dwa dni w sobote czyli równo w 60 dniu flo. Płukana codziennie samą wodą pH 6.3 w ilości od 2 do 4l wody. Widać że puszcza białe kłaki jeszcze i mogła by postać z tydzień więcej ale nie będziemy się szczypać o kilka gram w tą czy w tą - trichomy mówią że gotowa :) Większości mleczne z kilkoma brązowych. Mogło być lepiej ale cóż, następnym razem... Dziś gaśnie światło dostanie ostatniego flusha i ciemnia do soboty. Fajny przyjemny i dość szybki strain. Na tą chwile zapach naprawde znikomy ciężko się doszukać jakiś nutek konkretnych dla mnie podjeżdza poprostu ziołem, no może na tle przebija się cytrusowo-ziemisty zapach. Na ostateczny werdykt zaczekamy do curringu. Miejmy nadzieje, że będzie właściwie działać :tiphat: Pare ostatnich fot z żywota, następne z harvestu i jak podeschnie to z suszenia. Miłego...

 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
:the-boss-smiley-emoFINAL HARVEST

Siemanko! Wczoraj roślina została ścięta i wisi do góry jajami hehe :) Ścięta równo w 60 dniu FLO po 48h ciemni. Tak jak pisałem mogła postać z tydzień, nic by się nie stało ale miejsce potrzebne na next projekty... :) W dokładny trym się nie bawiłem po podsuszeniu podreperuje troche bobki. Susz jest tylko dla mnie więc nie ma parcia. Wyszło dość sporo szczytów, zapach przy obróbce to mix wszystkich owoców leśnych hehe :) Chociaż sama roślina pachnie niezbyt mocno. Troche w wiaderku zostało odpadów, które przerobimy na masełko. Bobki fajne zbite oblepione żywicą wszędzie. :) Wszystko siedzi w boxie i się powoli suszy. Waga i końcowe zakończenie jak podeschnie. Mokrego nie ważyłem, wynik podam na gotowo za tydź/dwa. Pozdro i dzięki za doping!


Foty na szybko strzelane także wybaczcie. :)
 
U

Usunięty 11382

Guest
Super plancik Ci wyszedł, jak podeschnie napisz jaki wyniki końcowy i oczywiście czekam na kolejny projekt, pozdro i smakówka :D
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
FINAL STATEMENT
Dobry.. :lum:

Także poważone, podsuszone i co nieco potestowane. Wyszło 50g tematu, tak wiem trimming nie pierwsza klasa ale jak pisałem trawa tylko na mój użytek i taka forma mi odpowiada... Gotowe do słoja na curring. Spokojnie można odliczyć z 5g jeszcze wedle upodobania ;) Wczoraj po pierwszych testach moge śmiało napisać, że mocą włada podobnie jak w opisie pisze producent. Po sesji na dwóch z Flowermate V5 Nano jest ciekawie. Na głowe siada niemalże odrazu po buchu czysta sativka. Wchodzi banan na twarzy, jest energia, chęć do pracy czy codziennych obowiązków. Na ciało za to uderza fala uspokojenia indyjkowego. Fajny strain 50/50. Przez chwile na początku czułem jakbym wciągnął kreske taka energia :bal: Po akcjach śmiechowych wpada nieziemskie gastro. Nie chce się spać po tym wogóle. Tradycyjne palenie mnie zaskoczyło również... Ciężko było dopalić lolka w 3 osoby i tu już bomba była mocniejsza ewidentnie. Dało się kontaktować i rozmawiać. Fajne w towarzystwie. Momentami aż za grubo na bani było czuć że przepala styki :D Działa miło i przyjemnie. Topki dość zbite chociaż mogła postać z tydzień jeszcze. Dolne troche słabiej wypadają ale był problem z miejscem i ich doświetleniem... Zapach dość ciekawy są nutki owocowe bardziej jagoda i jeżyny leśne na tle diesla. Niestety z truskawki średnio tam da sie coś wyłapać chociaż czasami przypomina świeże z pola zebrane w koszyczku wiklinowym... Dym gładki bez kaszlu... Po dłuuugiej przerwie jestem zadowolony 10/10 z tego grow, pierwszy raz w coco i pod ledami. Dzięki za wsparcie i doping :) Chłodze zasilacz i niedługo start znów. Pozdro załoga ! :dela:


:tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół