nasiona marihuany

Led 80w cree 40x40x120

Wyszukiwarka Forumowa:

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
Szefie, ale jaka jest frajda z trzymania tak chujowych roslin? Nie krytykuje, pytam powaznie? Oczy bola od patrzenia :(

No widzisz ja daje zycie roslina i probuje miec to co jest. Ja kocham uprawiac mj i nikt mi tego nie zabierze a boxow mam pare a te nasionka sa pozostalosci a tak na powaznie to bedzie rosl tam hindukush w 18 l doniczce pozniej wszystko zniknie z boxa i zostanie sam hh
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Będę śledził twoje fr i podziwiał twoje poczynania
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Gówno wyrośnie. Chłopak się kompletnie kompromituje... Naprawdę brak słów na to coś bo uprawa tego nie można nazwać.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Kup jakiegoś biobiza starter i dawaj od nowa, może dostałeś jakąś trefną ziemie z grzybem zależałą i hooj topy strzelił. sprawdź wszystko przed startem ze 3 razy czy ziemia nie ma za wysokiego pH, czy EC w porzo i będzie gitara. Od pocżątku dawałeś pełną moc lampy? Zawsze wisiała tak nisko?
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
Kup jakiegoś biobiza starter i dawaj od nowa, może dostałeś jakąś trefną ziemie z grzybem zależałą i hooj topy strzelił. sprawdź wszystko przed startem ze 3 razy czy ziemia nie ma za wysokiego pH, czy EC w porzo i będzie gitara. Od pocżątku dawałeś pełną moc lampy? Zawsze wisiała tak nisko?

Tak od poczatku dalem taka moc . Poprzednia uprawa byla na 60w teraz dolozylem jeszcze 20w i cos mi pali rosliny wczoraj dalem na maxa lamoe do gory i jest z 50-60cm nad boxem. Najbardziej zalezy mi na hindukuszu co go nie dawno posadzilem w 18 l doniczce. Dziekuje za rady
Zal mi je wyrzucic i zaczac od nowa niech rosna z tym hh . Nie potrafie wyrzucic takiej roslinki nawet chocby najmniejszej

---------- Post Zaktualizowany 08:47 ---------- Data pierwszego postu 04:31 ----------
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Rozumien sprawę z tym wyrzucaniem. Nie znam się zbytnio ale zmniejszył bym światło bo tak jak by miały za dużo :sunny: sprubój i poobserwuj teraz. Zostaw to 60w na najwyższej odległości.Pozdro i oby odbiły
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
Rozumien sprawę z tym wyrzucaniem. Nie znam się zbytnio ale zmniejszył bym światło bo tak jak by miały za dużo :sunny: sprubój i poobserwuj teraz. Zostaw to 60w na najwyższej odległości.Pozdro i oby odbiły

Teraz nie moge dac na 60w bo bym musial odlaczyc specjalnie jedna diode zobaczymy dalej dociagne do konca i nastepna znow poleci na 60w dziekuje za rady
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Rozumien sprawę z tym wyrzucaniem. Nie znam się zbytnio ale zmniejszył bym światło bo tak jak by miały za dużo :sunny: sprubój i poobserwuj teraz. Zostaw to 60w na najwyższej odległości.Pozdro i oby odbiły
[MENTION=87004]emceero[/MENTION] Ty naprawdę myślisz, że to od nadmiaru światła?

Nic do Ciebie nie mam, tylko trochę nie rozumiem. Swego czasu zjechałeś to forum i obrażony na użytkowników pakowałeś się stąd. Teraz słodzisz tam gdzie nie potrzeba i niedoświadczeni użytkownicy mogą pomyślec, że jak im rosną takie badyle to trzeba podnieść światło, bo za dużo mocy.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Powiedziałem że się nie znam i podniósł bym tylko światło, tylko na próbę, moim zdaniem krzaki tej wielkości i akurat te nie potrzebują 60 w z 30 czy cm, czyli nie musi tak postąpić, w ogóle zasugerowałem cokolwiek by się coś ruszyło.Jak nie jadę ziomka to znaczy że słodzę? Nie sądzę. Miałem tu kosę to fakt z paroma ziomkami, ale postawmy sprawę od razu jasno żeby nie było więcej takich sytuacji - jak ktoś ma jakieś ale do mnie ro niech postawi bucha pod postem [MENTION=79439]prosste[/MENTION] i zwijam mandżur, rozumiem sprawę i łykam to na klatę bez zbędnego pie****enia panowie i nie róbmy dalej z tego zagadnienia
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Ziomek pokaż jak teraz wyglądają twoje piękności
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
Ziomek pokaż jak teraz wyglądają twoje piękności

A daj spokoj jeszcze mi sie u***al szczyt od jacka herera cos ta uprawa pechowa jest wszystkie inne przebiegaly jakos normalnie a ta cos ciezko idzie. Chce odlaczyc jedna diode i dac na 60w
 
U

Usunięty 65798

Guest
Medicum chujową ziemie masz. Byś ogarnął coś bardziej lekkiego pod te Twoje cuda np. biobizz light mix na następne sianie/przesadzanie.
Po za tym ona na nieaktywowaną wygląda według mnie. ale regulujesz ph? Czym je nawozisz?
 

bananowysong

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
50
Buchów
0
Nie wiem czy zależy Ci na ciszy w boxie, ale jak zdejmiesz tą kratkę przednią z mieszaka to będzie dużo mniej hałasował.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół