nasiona marihuany

Jak robić to porządnie! Proszę o pomoc!

Wyszukiwarka Forumowa:

H40X

New member
Rejestracja
Sty 16, 2020
Postów
2
Buchów
0
Witam. Biorę się za małego indorka. Sprzęt jest: gotowy box 100x100x200, lampa phytolite NX2 192w, doniczki 10l okrągłe, ziemia plagron batmix. Chciałbym zapchać tam 9 auto koleżanek i robić soga, czy to nie za dużo na tą moc lampy? Czy używać nawozów? W informacji producenta napisane jest, że na tej glebie nie trzeba nawozić przez 6 tygodni, czy to prawda? Na koniec mam w planie ripen. Dużo czytam i jest to moja 2 zabawa w ogrodnika, z tym że pierwsza była jakieś 10 lat temu i przydała by się pomocna osoba, która poprowadzi zbłąkanego wędrowca, co by natury nie męczyć na darmo.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Witam. Biorę się za małego indorka. Sprzęt jest: gotowy box 100x100x200, lampa phytolite NX2 192w, doniczki 10l okrągłe, ziemia plagron batmix. Chciałbym zapchać tam 9 auto koleżanek i robić soga, czy to nie za dużo na tą moc lampy? Czy używać nawozów? W informacji producenta napisane jest, że na tej glebie nie trzeba nawozić przez 6 tygodni, czy to prawda? Na koniec mam w planie ripen. Dużo czytam i jest to moja 2 zabawa w ogrodnika, z tym że pierwsza była jakieś 10 lat temu i przydała by się pomocna osoba, która poprowadzi zbłąkanego wędrowca, co by natury nie męczyć na darmo.

Ta lampa to trochę mało, poza tym moc dobiera się pod metraż boxa,a nie ilość roślin. Ja na Twoim miejscu poszedłbym w ziemie bio bizz light mix i nawozy bio tabs. Ripen odpuść - gówno na maxa. Trochę jeszcze musisz poczytać. ;)
 

H40X

New member
Rejestracja
Sty 16, 2020
Postów
2
Buchów
0
Sprawa wygląda tak... Bawię się w to z kumplem, czyli jest nas 2 "znawców" i oczywiście 2 odmienne zdania. Ja myślę, że na ten metraż i lampę 6 dziewczynek będzie ok (1 odmiana), on chce 9 (3 odmiany), wszystko autoflo. Czy przy 9 nie będzie to po prostu marnotrawstwo? Czy jak będą 3 odmiany (ten sam czas od ziarna do plonu) to nie sprawi to problemu? Ten batmix jest aż tak zły? Bo wszystko jest już na stanie, fajnie by było znowu się z tym nie nosić. Dużo czytam, ale nie potrafię potwierdzić czy info jest rzetelne, dlatego skierowałem się tutaj, gdzie ludzie mają jednak większą wiedzę :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Bat mix jest ok, ale kiełkowanie w nim to słaby pomysł. Jest zby mocno nawieziony na początek. No i masz za słabą lampę co już napisał spor...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół