nasiona marihuany

[ 0.72m] [HPS400] Biotabs [Melon Gum, Strawberry Lemonade,Blueberry OG, Purple Punch,Blue Gelato, PurpleAkush]

Wyszukiwarka Forumowa:

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Bardzo ładnie Ci to poszło :) Obserwuj rośliny jak idą, a co do Barney'sa to też mam Pineapple Chunk i jak pomyślę że mają taki numer odwalić to mi ręce opadną.
 

Haron

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2019
Postów
36
Buchów
0
Siema
Szybki Up i kilka fot. Jutro podlewanie to będzie konkretniej :)
Dobre wiadomości to że wszystko kwitnie i przestały jajcami świecić. Jeszcze czasami przeglądam czy banan jakiś nie został. Braków żadnych, piją co 3 dni po 2,2L na donice, przybtym jeszcze zraszam od góry do dołu
Automaty wywaliłem z namiotu, bo tylko mi miejsce zabierały. Ze złych wiadomości to...? Chyba nic. Sami zobaczcie



Najbardziej nabita. Jako jedyna była łamana z jakieś 12 centków. BLUEBERRY OG

Tutaj kawałek Melon Guma, też ładnie ruszył Flo

Bez lampy


A tutaj koryto na jutro
 

Haron

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2019
Postów
36
Buchów
0
Eleganckie pałki będą!!!
Dzięki! Teraz napisałeś wiec musze sie z tego wywiązać hehe :)
Przede wszystkim ma być smacznie, ale poki co ten IN to zdobywanie doświadczenia w organice, metoda prób i błędów. Ale nie sądziłem , że będzie tak bezproblemowo.
Jakby kogoś interesowało to we wiadrze woda+gnojowka z bananów i rodzynek(wyczytałem ze mają w ch*j potasu) +melasa którą pierwszy raz zastosuje. Trochę sie bałem że zrobi mi się wino z bananów i rodzynek ale nie, jest git. Jesli to nieodpowiednie połączenie to proszę pisać, poki nie podlałem :)
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Nie wiem jak z tą gnojówką, ale ze zraszaniem na flo bym się już wstrzymał żeby plecha się nie wdarła
 

Haron

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2019
Postów
36
Buchów
0
Kwiaty jeszcze nie są na tyle zbudowane aby plechy się obawiać
Poza tym mam mocny mieszak i wyciąg także plecha mi nie groźna :)
Ale juz coraz mniej zraszam, bo po podlaniu wilgoć w boxie i tak wysoka
 

Haron

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2019
Postów
36
Buchów
0
Siema! Dziś zaległy Up, choróbsko nie odpuszcza to nawet sie nie chce człowiekowi kompa odpalać. Ale do rzeczy
Dni kwitnięcia nie liczę, po co sobie utrudniać :troll: Ogólnie to obstawiałem żeby wyrobić się do końca marca z uprawą, ale czuję że jeszcze większość kwietnia zleci. Najbardziej mi zamula Purple Afghan Kush, słabo kwiaty buduje i liście jakieś nie takie, jakby za dużo azotu? Znalazłem jeszcze kilka bananów na Melonie, ale tak sprytnie schowane że za chu*a bym ich nie dojrzał gdybym wiatraków wczoraj nie wycinał. Ale za to pięknie się zaczynają zalewać aromatyczną żywicą.
Ostatnie podlanie było tą mieszanką z poprzedniego Up`a. Widocznie przetrawiły bo nic złego się nie dzieje :meksyk:
Tutaj przed goleniem




Od lewej Melon Gum, Purple Punch, Purple A Kush


Kolejnie Melon Gum2, Blueberry OG, Strawberry Lemonade



Kilka topów powyższego Melona




Poniżej kilka uchwyconych szczytów







Blueberry




Nieszczęsny Afghan




I mikrus, Pani Blue Gelato, wzrost tragedia, ale po cichu liczę na jakość :skull:







 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,090
Buchów
4,305
Odznaki
2
Nawet niezła relacja.Dajesz sobie tam radę...pozdro 5!
 

Haron

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2019
Postów
36
Buchów
0
69 dzień uprawy/kwitnienia..yyy-nie wiem :fish:
Nie ma co się rozpisywać. Wszystko sobie kwitnie, najszybciej Melony. Ładne żywiczne bobki się robią,będą kamienie :). W najgorszej kondycji jest Purple Afghan. Słabo kwiaty buduje, chociaz dwa dni temu zrobiłem małego flusha, bo ewidentnie widać że nie może azotu przejeść i coś się zaczyna ruszać.
Purple Punch konkretnie wywala szron i zaczyna się wybarwiać od najniższych partii :dela:
Ostatnio mnie trochę przycisnęło i skosiłem kilka topów z Melona i blueberry og. Melon rozk***ia głowę, dosłownie. 3 dni z rzędu spania na kanapie na siedząco :odlot:. Blueberry natomiast słabsze ale faza psychodeliczna. Melony do końca miesiąca powinny być gotowe. Reszta dopiero zaczyna konkretne FLO, zapaszki przednie, moja kobita zachwycona.
Ostatnio lałem tylko wodę, ale dziś dostaną herbatke z PK i melasy. Załączyłem wczoraj opcję Super Lumen, zobaczymy jak sie sprawdzi. Wrzuciłem tez dodatkowy mieszak, niewiele daje ale temperatura na zewnatrz wzrasta, więc nie zaszkodzi.
Mam w planach postawić jeszcze jeden namiot,najlepiej taki sam jak mam. po 6 roślin na każdy i 2 odmiany w jednym.









Blueberry OG










Blue Gelato









Któryś z Melonów









Kolejny Melon






Purple Afghan


Strawberry Lemonade





Purple Punch









Mam nadzieje że nie popieprzyłem zdjęć, bo trochę motłoch z nimi zrobiłem. Ogólnie po dodadniu zdjęć strasznie jakość spadła i słabo widać jak to wygląda wszystko, ale zapewniam że wygląda o niebo lepiej niż w fotorelacji.
Pozdro ekipa!
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Po co uciąłeś im liście wiatrakowe? :scratch:
 

Haron

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2019
Postów
36
Buchów
0
Po co uciąłeś im liście wiatrakowe? :scratch:

Szczerze to dużo wycinałem bo ciasno i te dolne odrosty światła nie miały. Pewnie wydłuży im to żywot, ale chciałbym żeby wszystkie odrosty równo dojrzewały. Z drugiej strony mogłem być mocno nakuty i zbyt dużo wyciąłem. No człowiek chciał dobrze :D
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
A wiesz co jest potrzebne żeby odrosty dojrzewały? Centra fotosyntetyczne, których to największe skupiska wy***ales do śmietnika. :good:
 

Haron

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2019
Postów
36
Buchów
0
No trudno, mój błąd. Na przyszłość bede wiedział żeby wiatraków nie tykać. Po to założyłem właśnie fotorelacje :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Jeżeli liście nie będą potrzebne roślinie to sama sobie wyje z nich co trzeba i odrzuci pod koniec flo. :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół