nasiona marihuany

[ 0.72m] [HPS400] Biotabs [Melon Gum, Strawberry Lemonade,Blueberry OG, Purple Punch,Blue Gelato, PurpleAkush]

Wyszukiwarka Forumowa:

Haron

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2019
Postów
36
Buchów
0
Witam!

Sezon OUT i to co z niego zebrane szybko poszło z dymem, tak więc zabrałem sie za pierwszy IN.
Ogólny set:
-szafa 120x60 około 180 h
-HPS 400, balast Lumatek
-zestaw startowy BioTabs
-biobizz lightmix
-55-62% wilgotnosc 27-29 stopni w dzien
-docelowe 11L
-woda prosto ze zródła
-wyciąg, wtłaczający oraz mieszak,filtr, nawilzacz itd...

Panienki:
-2x Melon Gum dr.Underground (jedna malutka bo pózniej dosadzona w zastępstwie za Orange sherbet bo mutant)
-Strawberry Lemonade Barneys Farm
-Blueberry Og Barneys
-Purple Punch Barneys
-Blue Gelato 41 Barneys
-Purple Afghan Kush Dinafem
-w tych trzech mniejszych kubkach jakies auto co by było do popalenia po drodze :)


2 dni temu sezony poleciały do docelowych 11L+zestaw biotabs+oprysk Asahi. Praktycznie nie zamuliły .Aktualnie te większe mają po 12 dni. Lada chwila będą cięte na 4 szczyty. W mniejszych litrażach są jakieś Auto, ale na nich sie skupiać nie będziemy.
















 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Powodzenia! Ciekawe jak melon gumy Ci podejdą od doktora... mocne działanie mają ale bardzo mi pasował ten temat.
 

Haron

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2019
Postów
36
Buchów
0
Powodzenia! Ciekawe jak melon gumy Ci podejdą od doktora... mocne działanie mają ale bardzo mi pasował ten temat.

Póki co Melon ma największy wigor od startu. Jak na moje oko to konkretna Indica, a do tego ta kusząca nazwa. Musiałem mieć <joint>
Możesz coś powiedzieć o smaku i zapachu? Faktycznie jak sama nazwa wskazuje?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Nie wiem czy czułem tam melona ale było smaczne i bardzo żywiczne. Zapach słodkawy, intensywny. Zapadło mi w pamięć.
 

Haron

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2019
Postów
36
Buchów
0
No i głowy poleciały! Po cięciu światło OFF, Asahi i do jutra ciemnia:spalony:



Tutaj już ładnie szczyty wylazły


Tutaj mniej



Dwa największe ucięte szczyty wrzuciłem do kieliszków. Chciałbym je ukorzenić tak dla własnej ciekawości, ale pierw muszę o tym poczytać


I na koniec mały problem:


Przypalona Biotabsem? Czy może woda gdzieś była na liściu? Chociaż staram sie nie zostawiać żadnych kropel
 

Haron

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2019
Postów
36
Buchów
0
Elo załoga <coolpalacz>
Na szybko mała aktualizacja.
18 dzień życia większych panienek, mniejszego Melon Guma nie liczę i automatów też. Co do automatów wysadzone były w różnych dniach a cipska pokazały obydwie wczoraj :)
Mniejszy Melon gum stracił wczoraj głowę, prawdopodobnie pójdzie cięcie na proce



Family <lol>

Wycialem wczoraj dolne odrosty i to co zabiera energię. Oprysk Asahi oczywiście do tego.
Póki co rośliny nic niepokojącego nie wykazują, bynajmniej na moje oko, Biotabs to cudo. Do podlewania woda lub z dodatkiem biohumusa i dolomitu.










Ten jeszcze sie trochę ogarnia i wygląda jak pokraka :)



I kolejne mniejsze
Strawberry cięty na proce, bo dwa odrosty muliły




Póki co to tyle, jakieś sugestie?
Bardzo spodobały mi się treningi z cięciem. Dopiero pierwszy raz zastosowałem, ale wiem ze to juz zostanie na zawsze. Pozdro ekipa!
 
Ostatnia edycja:

Haron

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2019
Postów
36
Buchów
0
Za***ioza! Tyle posta pisałem i przeglądarkę wywaliło :D
Cześć, bedzie szybko. Oko czerwone, a drugi raz to samo drukować odpada.
31 dzień dziś mija, dwa dni temu przestawione na 13/11, na dniach 12/12.
Z liści i szczytów zrobiłem gnojowke. Nie wiem czy coś dało, ale na pewno nie zaszkodziło. Przy okazji kisi się skórka od bananów z kawą. Dwa auto dostały na próbę, bo coś tam włochy wychodzą :)
Podlewane samą woda.
Dorzuciłem mieszak duży do namiotu. Tak to wyglądało:


Auto:

Cięcie











pozdro :D
 
Ostatnia edycja:

Haron

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2019
Postów
36
Buchów
0
Witam?
Poki co ogólny UP. Nie ma co pokazywać.
Dzień 40, od 6 dni 12/12
4 sztuki pokazały włocha, a 3 sie zbierają. Uprawa bezproblemowa, jedynie krzaczą się i dużo materiału wycinam, oczywiście z rozsądkiem, chyba :)
Leje samą wodę, którą w końcu zacząłem napowietrzac. W miarę potrzeb pryskam Tytanitem. Wyrzuciłem nawilżacz, ale zraszam konkretnie wodą 2-3 razy dziennie
Pytanie mam, bo kilka odrostow poszło mocno w górę i trochę zaczyna rozpychac.
Łamać czy zaoszczędzić stresu przy indukcji? Tak to wygląda










Automaciki:




Jeden automat trochę głodny, od jakiegoś czasu duzo jaśniejszy. Postawiłem na Ph, ponieważ jako jedyny nie ma biotabs, tylko gnojowke dostaje. Przelałem go wyregulowaną wodą. Ruszył z kwitnieniem i chyba mu się poprawia :)
POZDRO!
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Bardzo ładne krzaki masz ;)
 

Haron

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2019
Postów
36
Buchów
0
Dzięki Yebak :) Chociaż mi osobiście trudno stwierdzić czy ładnie idą, bo to pierwszy IN. Z drugiej strony porównuję czasami stadium moich plantów do innych fotorelacji i chyba nie jest źle. Jesli mi wyjdą takie bobany jak w zeszłym Out to bede wiedział że In wypadł tez dobrze :D



A teraz gorsza wiadomość. Zajrzałem dziś do namiotu a tam co? Jaja na trzech roślinach! W sumie włochy i jaja. Rece opadły, ale większość wyrwalem. Później wyciągnę krzaki to obejrzę dokładnie.
Wszystko od Barney'a... Co się dzieje z tym bredeerem. U kolegi Punka przy Blue Gelato też jaj wy***ało, w innej relce bodajże Purple Punch u kogoś to samo.
U mnie Melon Gum, Strawberry Lemonade i cos jeszcze. Próbuję doszukać sie błędów z mojej strony. Asahi? Ni chu*a, bo pryskalem zanim pokazały cipy. Światło też bez kombinowania. Dużo wyciętych odrostów? Wątpię, bo nawet nie odczuły stresu tylko szły ciągle równo. Mam nadzieję że ogole jaja i więcej ich nie będzie :)
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Wyrywaj i obserwuj. Może jak zaskoczą porządnie flo, to przestaną pedałować...
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Te dwie odmiany ktore wymieniles to chyba wlasnie u Punku hermilo. Nie gadaj bo tez kupilem te strawberry lemonade... Mam nadzieje ze ty cos popsules stad herma, nie chce miec u siebie pedala. Wyrywaj moze przystopuje. Chociaz ja sie nie bawie w obrywanie. Jak wywala jaja to nara z namiotu.
 

Haron

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2019
Postów
36
Buchów
0
Tez bym wolał gdyby to z mojej winy hermiło. Ciekawe odmiany ma Barney i nie chce się do niego zniechęcić.
Ja natomiast nie mam czym wypełnić pustki gdyby pedały wyrzucić. A druga sprawa mam wyliczony trochę czas. Box musi stać pusty zanim Outa zacznę
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Siema. Jakiś hu**wy sort widzę. Mi 3 z sześciu jaja pokazały często zaglądałem żeby się nie rozwineły. Teraz spokój i oby do końca. Z barney miałem ostatnio automaty i byłem bardzo zadowolony ,teraz z RQS i licho także to chyba trzeba mieś farta poprostu. Nie widze tu twojej winy choć tak samo jak ja wygoliłeś ostro dół i wkrótce jaja , przypadek?
 

Haron

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2019
Postów
36
Buchów
0
A no witam.
Trochę pech bo to kurła pierwszy mój IN i nie zamierzam zebrać sortu z pestkami. Juz nie bedzie tej chwały :)
U mnie na trzech były jaja. Obrywam trzeci dzien i dwa chyba dały spokój. Nie widać nowych, ale ten jeden jeszcze nie daje za wygraną.
Co do golenia to racja, wyk***iam na bieżąco bo jedna druga przysłania i odrosty zbyt mocno sie pną.
Koniec końców i tak jestem hepi z tego namiotu. Piękne zieloniutkie rośliny, które wbijaja już FLO. Pewnie zasługa biotabs i wywarow które robię.
Na przyszłość max 6 roślin na tą powierzchnie i więcej cięć wjedzie.
Pozdro #
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół