nasiona marihuany

Pierwszy trening LST na automatach

Wyszukiwarka Forumowa:

CocaCola7

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2019
Postów
39
Buchów
0
Witam, mam pytanie kiedy zacząć trening? I w jaki sposób go prawidłowo zrobić? Wszędzie znajduje rozbieżne informacje a nie chce czegoś zepsuć ;) z racji tego, że to moja pierwsza uprawa początki były trudne i moje małe zostały za późno przesadzone dlatego pewnie są jakie są, od nasiona do plonu max. 75 dni minęło ok. 30. :zjarany:


82016426_467664403909482_6310418370806153216_n.jpg


82227256_1474754969353440_1623500640070139904_n.jpg


82092462_2233727576932016_6700070207764824064_n.jpg
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Na pierwszy raz to polecam nic nie robić jak nie ma potrzeby
 
A

AntonioMargareti

Guest
na te 30 dni, nie wyglądają na silne, rzekłbym że wyglądają jakby się dopiero ukorzeniły.
to automaty.. a automaty są wrażliwe na nasze błędy i przydałyby się warunki od samego początku zapewnione na optimum.
nie naginaj ich, a szybciej zbierzesz plon. Widać że rośliny są po przejściach, nie warto dodawać kolejnych.
Masz 3 rośliny, możesz przytrenować jedną i zobaczyć z czym się to je. Oczywiście jeśli się zdecydujesz podpatrz w innych fotorelacjach, jak chłopaki naginają swoje panny.
 

CocaCola7

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2019
Postów
39
Buchów
0
na te 30 dni, nie wyglądają na silne, rzekłbym że wyglądają jakby się dopiero ukorzeniły.
to automaty.. a automaty są wrażliwe na nasze błędy i przydałyby się warunki od samego początku zapewnione na optimum.
nie naginaj ich, a szybciej zbierzesz plon. Widać że rośliny są po przejściach, nie warto dodawać kolejnych.
Masz 3 rośliny, możesz przytrenować jedną i zobaczyć z czym się to je. Oczywiście jeśli się zdecydujesz podpatrz w innych fotorelacjach, jak chłopaki naginają swoje panny.

Hej, bardzo dziękuje za odpowiedź. No faktycznie miały ciężkie początki, z racji tego, że to pierwsza uprawa myślę, ze zrobie tak jak mowisz... Jedna potrenuje najwyzej bedzie klops, rownie dobrze mogloby nic nie wyjsc :D bede sie uczyc, dzieki!
 

CocaCola7

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2019
Postów
39
Buchów
0
na te 30 dni, nie wyglądają na silne, rzekłbym że wyglądają jakby się dopiero ukorzeniły.
to automaty.. a automaty są wrażliwe na nasze błędy i przydałyby się warunki od samego początku zapewnione na optimum.
nie naginaj ich, a szybciej zbierzesz plon. Widać że rośliny są po przejściach, nie warto dodawać kolejnych.
Masz 3 rośliny, możesz przytrenować jedną i zobaczyć z czym się to je. Oczywiście jeśli się zdecydujesz podpatrz w innych fotorelacjach, jak chłopaki naginają swoje panny.

Witam ponownie ostatnio troszkę się zakreciłam i pomyliłam ile dni mają moje pomidorki, na dzień dzisiejszy jest to 33 dzień, no i znów to samo pytanie czy napewno ich nie trenować? Dosyć sporo podrosły od ostatniego wpisu, zaczyna brakować miejsca w boksie, roślinki nachodzą jedna na drugą proszę ocenić jeszcze raz czy czasem się jednak nie nadają do przetrenowania :) Pozdrawiam!
IMG_20200124_085327.jpg
 
U

Usunięty 11382

Guest
Wiadomo, że sie nadają, niepotrzebnie słuchałaś pierdół, że przez nienaginanie zbierzesz szybicej plon, auto to auto. One jeszcze sporo urosną wiec naginaj ile sie da.
Ps. Określiły sie już ? Jeśli nadal nie ma żadnych oznak, to sprawdź czy to na pewno auto, pozdroo
 

CocaCola7

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2019
Postów
39
Buchów
0
Wiadomo, że sie nadają, niepotrzebnie słuchałaś pierdół, że przez nienaginanie zbierzesz szybicej plon, auto to auto. One jeszcze sporo urosną wiec naginaj ile sie da.
Ps. Określiły sie już ? Jeśli nadal nie ma żadnych oznak, to sprawdź czy to na pewno auto, pozdroo

W jaki sposób mam to sprawdzić i w jaki sposób one się określają? Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół