nasiona marihuany

[2x600 HPS + MH][4,56m2][9x Shark Attack 9x Super Silver Haze] zielony kamerliczek gangusa

Wyszukiwarka Forumowa:

Gangus

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2018
Postów
83
Buchów
1
BONDZIORNO LUDZIE

Druga relka, trzecie podejście, idę w kilogram.

Z góry bardzo dzikuje za dobre rady i słowo.

Setap:
-role pierwszoplanowe- SHARK ATTACK (z lewej) SUPER SILVER HAZE (z prawej)
-growroom- 240cm dł x 190 cm szer x 280 cm wys ( to jest samo pomieszczenie, doświetlam 2m2)
-oświetlenie- 2x600 HPS GiB PURE BLOOM na kwitnienie, 2x600 MH na wega, 2x Adjust-A-Wing Avenger Medium, 2x balast cyfrowy Lumatec
-medium- pomieszane Biobizz Lightmix 100l, Canna Coco 50l, perlit 20l, humus Biobizz 40l + 20l wody z 3 krople VIT, 50ml Grow, 3 działki Roots
-wentylacja- wlot pasywny, wylot Primaklima 800m3/h, filt tez PK 820-1080m3, mieszak słupkowy, 2x mieszak 15cm
-nawozy- Biobizz: Grow, Bloom, Top Max; GHE boosters: Bio Roots, Bio Bloom; Canna PK 13/14; Hesi VIT, Mikoryza Tarantula, Plagron PH-
-warunki- temp dzien/noc 22-23 st, wilgotność cieżko okreslic na wegu mam nawilżacz, na kwitnieniu ponizej 40%
-misja i wizja-kilogram wspaniałego palenia
-trening- celuje w fim
-osprzęt-
ECmetr, PHmetr, timerbox 4x600 do lamp, folia Diamond White, nawilżacz 5l, grzejnik 2000W + sterownik żeby utrzymywał temp- 22-23 stopnie, książka "jak uprawiać indoor" mr jose, termometr + higrometr

Zdjęcia jutro:)
 

Gangus

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2018
Postów
83
Buchów
1
DZIEŃ 4 WEG

panienki sie za mocno wyciągają wiec ustawiłem 20cm od lampy, lampa na 250W jest. Warunki w boxie niezmienne, grzejnik chodzi, nawilżacz powietrza i wentylator słupkowy.

 

Gangus

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2018
Postów
83
Buchów
1
DZIEŃ 10 WEG

Dałem dziś po raz pierwszy połowe dawki roots + dawke vita.
Od 4 dni podlewam wodą co 2gi dzien tak że zapełnia sie doniczka (wypełnia brzegi) ale nie az tak że sie przelewa dołem.

Dla przypomnienia, po lewej 8 roslinek shark attack, po prawej 9 szt super silver haze

 

Gangus

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2018
Postów
83
Buchów
1
DZIEŃ 22 WEG

przesadziłem 16 dziewuch do docelowych donic 9l air pot, jedna została taka malutka wiec na razie sie wstrzymuje z nią.

Odpaliłem 400W, odległość od plantów 25cm, jutro zobacze po listkach czy nie za blisko.



Co myślicie te żółte listki na dole to niedobory?







 

Gangus

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2018
Postów
83
Buchów
1
Własnie porównuję aktualne grow z poprzednią fotorelacją. Widze że rośliny o tydzień spóźnione w rozwoju w porównaniu z poprzednim razem... Wysokość roślin, szerokość liści, korzenie poprzednio o wiele lepsze. Dałem ciała z ziemią do pierwszych tygodni, powinienem dać mieszanke drzewca od poczatku do małych doniczek a nie sam lightmix. No nic lecim dalej!
Lampy 400W na 25cm nie poparzyły dziewczyn wiec tak zostawiam
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ja osobiscie nie lubie startowac w lightmiksie, duzo lepiej sprawdza sie coco albo mieszanka LM/coco w proporcjach 50/50. Tak patrzac na foty po przesadzeniu, nie za mocno ubiles ta ziemie? Moim zdaniem lepiej sypnac na luzno i uzupelnic, z czasem przy podlewaniu i tak sie ubije.
 

Gangus

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2018
Postów
83
Buchów
1
Ubiłem ale starałem sie brzegi ubić. Chce zobaczyc jak to wyjdzie bo poprzednio woda wylatywała przy podlewaniu tymi dziurkami od airpotów k***ica mnie strzelała. Wiec celowo takie zagłebienie w srodku zrobiłem zeby woda ładnie w doniczce zostawała
 

Gangus

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2018
Postów
83
Buchów
1
DZIEŃ 42 WEG

Kurde prze***ałem z tym wegiem.... Co zrobic, zobaczymy co dalej. Przełączam na 12/12 i zostawiam jeszcze MH.
Leje już po 700ml wody co 2 dni bo dziewczyny pijoooo ze hej, od paru dni 2 podlania z pełną dawką vit roots grow jedno woda czysta.
W poprzednim grow troche przygłodziłem je a podobno organiczne nawozy cieżej przedawkować wiec jade ostro.
Lada dzień robie fryzjera
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
DZIEŃ 42 WEG

Leje już po 700ml wody co 2 dni bo dziewczyny pijoooo ze hej, od paru dni 2 podlania z pełną dawką vit roots grow jedno woda czysta.

40 dni wega, 9l donice i lejesz tylko 700ml co 2 dni?Wez wrzuc zdjecia, bo jestem ciekawy jak one wygladaja.
 

Gangus

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2018
Postów
83
Buchów
1
40 dni wega, 9l donice i lejesz tylko 700ml co 2 dni?Wez wrzuc zdjecia, bo jestem ciekawy jak one wygladaja.

sorki za obsuwę, dzięki za uwagę, rzeczywiście dałem więcej wody i lepiej wyglądają



 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Gangus to jest 40 dni wega ? To nie chcę wiedzieć co by się stało z moimi Ananaskami jak bym miał 40 dni weg :D
27 dni i od ponad 12 na indukcji i mają po 80 cm :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Za mało wody to nie wyrosły. Tym w airpotach to możesz spokojnie litr wody codziennie dawać.
 

Gangus

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2018
Postów
83
Buchów
1
Za mało wody to nie wyrosły. Tym w airpotach to możesz spokojnie litr wody codziennie dawać.

Śmieszku dotychczas preferowałem cykle sucho/mokro. Myslisz że moge spróbować 1,5l co 2 dni? Do tej pory jak lałem ten litr co 2 dni to nie wygladały na przesuszone bo listki im nie opadały.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Spróbuj, w airpotach i tak nie ma możliwości na przelanie więc nic się nie stanie jeśli to będzie zbyt dużo. Ja w smartpotach lałem 1l codziennie w 10l doniczki.
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Gangus wrzucę tylko dla porównania :) Przy 40 dniach wega podejrzewam że sufitem by wylazły ;D

Mój Pineapple Chunk
38 dzień 12 indukcji

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół