nasiona marihuany

[0,81m2]CMH 315W] Organiczny Grow kanabiska vol.3

Wyszukiwarka Forumowa:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Siema ! :salut:




Cisnę kolejny grow i stwierdziłem, że się z Wami podzielę moimi zmaganiami. Będzie to 4 przebieg na tej samej ziemi i zarazem ostatni bo zalęgło mi się w niej wszelkie kur.. :freak:


Setup:




Box: 2x1x2 Diamond Room
Światło: lampa DIY LED ~ 260 WAT + CMH 315 WAT
Medium: praktycznie w 100% ziemia z poprzedniego grow.
Nawozy: Biotabs, Alga Grow, dolomit
Trening: proca i v4




Rośliny FEM:


THC Bomb - Bomb Seeds
Bubble Bomb - Bomb Seeds
Green Poison - Sweet Seeds
Kiss Dragon - Samsara Seeds (nie mam pojęcia co to ale miałem to posiałem )


Jest to 8 dzień veg. Na start dałem też starą ziemię i jak widać nic im nie brakuje puki co. Tym razem wyjątkowo veguję pod lampą CMH z żarówką 3100k i spostrzeżenia są takie same jak poprzednio kiedy tego próbowałem... lipa, nie podoba mi się jak pod nią vegują ale taka lampa była zamontowana w małym namiocie 90x90 w którym obecnie przebywają i nie chciało mi się zmieniać ani czasu zbytnio na to nie miałem. Pod panelem z CXB 3590 3500k veg idzie znacznie ładniej i jakby szybciej.


Focia na koniec:



20200114_212006.jpg



Tymczasem, do następnego :salut:
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
THC Bomb mi nie wykiełkowało, a jedno sionko tylko miałem. Zo to popatrzę jak u Ciebie pójdzie. Pzdr
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Powodzenia! Też będę za jakiś czas coś z Bomb kiełkował, ciekawe jak te pójdą :)
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Miałeś już wcześniej coś od bomb seeds czy jedziesz na spontanie ? :D
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Jadę na spontanie :sou: i potem tego takie efekty, że kupuję nasiona co nie są popularne i leżą na sklepie dłuższy czas :p
tak było w przypadku ostatnich Furious Candy od Eva Seeds i tak jest po części z tymi nasionami z Boomb Seeds. O ile THC Bomb poszły wszystkie oprócz jednej o tyle Bubble Bomb zostały 2 z 5 :D Natomiast Green Poisony wszystkie wzeszły bez problemów.
Możliwe, że larwy ziemiórek troszkę się do tego przyłożyły, jedną kulkę co nie wzeszła opie****iły na 100% bo wygrzebałem z ziemi i widziałem jak te małe ku**ie wyjadają kiełek z nasiona. Dlatego to już ostatni przebieg tej ziemi jak i ostatni grow na takim metrażu.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
To tera będzie większy metraż? :>
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
mniejszy niestety...

i kusi mnie troszkę, bo na moim chińskim balaście do CMH stoi napis, że obsłuży on żarówkę HPS 250 wat, dawno nic pod sodówką nie miałem :headbanger:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ale przecież tak nie wolno. Jak się zmienia powierzchnia to tylko na większą :D też przymierzam się do grow na hpsach tylko :) A nie myślałeś na takiej małej powierzchni sprawdzić cmh jako jedyne źródło światła?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Jasne, że myślałem... i wiem, że spisałaby się bardzo dobrze.. tylko musiałbym wymienić żarówkę na nową w tym chińskim zestawie bo ta już troszkę poświeciła a powątpiewam w jej żywotność. Jak szperałem po necie to właśnie Philips robi żarówki o dużej żywotność a konkurencja na tym tle zostaje w tyle, także ten chinol może być już troszkę wyżyłowany choć nie musi..

dlatego taniej byłoby mi kupić jakąś sodówkę niż inwestować w nową żarówę CMH, ale zobaczymy jak będzie, narazie to takie luźne przemyślenia :)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
A to faktycznie trochę ból bo to parę stówek taka żarówa... choć widziałem chyba w FF jakieś tańsze, ciekawe jak się spisuje bo o połowę tańsze niż philips, który ma żywotność opisaną na 20k godzin.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Ja bym próbował na tej używanej polecieć.
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
[MENTION=85296]kanabisek[/MENTION] jaką masz barwe tego cmh i na jakiej wysokosci ją trzymasz na wczesnym wegu? Widzw ze lecisz juz 3 grow na tej lampie , jak ogólnie oceniasz?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
[MENTION=92795]ZKapelusznik[/MENTION] nawet to już 4 przebieg ;) jeden był za kulisami.. jest to chiński zestaw CMH wraz z chińską żarówką 3100k. Jedyne co wymieniłem to odbłyśnik na winga :) Ten oryginalny to jakaś masakra. Pierwszy tydzień vega trzymam czy to leda czy cmh czy inne żródło światła dość blisko roślin bo wtedy mają tendencję do wyciągania się, teraz wisi pewnie około 70 cm od roślin ale jest odpalona na maxa.
Jeżeli chodzi o ogólną ocenę, to jestem bardzo zadowolony, sporo dobrego ziółka już pod nią wyrosło. A zapłaciłem za cały zestaw tylko 800 zł
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Siema, powiedz mi jak możesz jakich nawozów używałeś na tej ziemi ? Chce tez użyć drugi raz tej samej, leje mineralne nie wiem czy to ma jakieś znaczenie (?) Jakoś ją wzbogacasz przed posadzeniem czy coś z nią robisz?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Siema, powiedz mi jak możesz jakich nawozów używałeś na tej ziemi ? Chce tez użyć drugi raz tej samej, leje mineralne nie wiem czy to ma jakieś znaczenie (?) Jakoś ją wzbogacasz przed posadzeniem czy coś z nią robisz?

Jak lejesz mineralne to ziemia do kibla raczej
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół