nasiona marihuany

Głośna wentylacja

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rodzilla

Guest
Witam
Mam pokój 40x30x70. Z bogu na górze wypuściłem kolanko 90 stopni i podłączyłem rurę izolowaną ok 70cm i na samym dole wentylator Vents Duo 100mm i do niego filtr CAN LITE 75-100 M3/H. Chciałbym to jak najlepiej wygłuszyć ponieważ szum przeszkadza w sypialni i jestem zmuszony na noc (ok 6h) wyłączać wentylację.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Z bogu na górze wypuściłem kolanko 90 stopni i podłączyłem rurę izolowaną ok 70cm i na samym dole wentylator Vents Duo 100mm i do niego filtr CAN LITE 75-100 M3/H.


zrób wyciąg u góry a wlot pasywny na dole..czemu masz odwrotnie?

żeby było ciszej to jak najmniej zagięć w przewodach,izolacja akustyczna przewodu(np.wełna) czy went w karton i wełna itp. ..tłumik akust. na koniec(można zrobić czy kupić) trzeba kombinować coś koło tego
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Kolego swego czasu sypialem przy wentylatorze 800m3 ;)

Tak jak kolega wyzej napisal.

Male pomieszczenie masz, dobrym rozwiazaniem bylo by wyrzucenie wentylatora na zewnatrz,i zastosowanie tlumikow akustycznych,mozesz tez prubowac wentylator umiescic w skrzyni wygluszonej.
 
R

Rodzilla

Guest
Wyciąg mam na górze a pasywny na dole. Źle opisałem. Na zewnątrz na ziemi mam wentylator podłączony bezpośrednio do filtra poniżej pokoju. Rura jest połączona z kolankiem i jest prosta podłączona do filtra więc jedyne zagięcie jest kolanko pcv.

---------- Post Zaktualizowany 09:36 ---------- Data pierwszego postu 09:35 ----------

Wyciąg mam na górze a pasywny na dole. Źle opisałem. Na zewnątrz na ziemi mam wentylator podłączony bezpośrednio do filtra poniżej pokoju. Rura jest połączona z kolankiem i jest prosta podłączona do filtra więc jedyne zagięcie jest kolanko pcv.

Cała wentylacja na zewnątrz pokoju
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół