nasiona marihuany

Medyczna marihuana

Wyszukiwarka Forumowa:

Zacieszny

Member
Rejestracja
Sty 6, 2020
Postów
22
Buchów
0
Zostałem pacjentem medycznej marihuany mam receptę na 10g ale wielki CH.. z tego skoro nigdzie nie mogę tego wykupić apteki nie mają hurtownie nie maja.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
No wlasnie i co po takiej ustawie...
My mamy zawsze i taniej niż w aptekach :lol3:
 

Zacieszny

Member
Rejestracja
Sty 6, 2020
Postów
22
Buchów
0
3 moje uprawy na tym forum są co swoje to swoje ale w zaistniałych sytuacjach nie będę się narażał
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Zostałem pacjentem medycznej marihuany mam receptę na 10g ale wielki CH.. z tego skoro nigdzie nie mogę tego wykupić apteki nie mają hurtownie nie maja.

Kod:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/98013/cannabis-sativa-l-red-no-2-marihuana-lecznicza-medyczna/apteki

Wszędzie pusto. Przy okazji polecam tą stronę wszystkim tym co wiedzą czasem jak ciężko dostać jest mało dostępny lek.

Bierz od jakiegoś dilera albo sam sadź, masz 100% podstawki na to w razie wpadki, ja na twoim miejscu jechałbym grubo

ps. Ostatnio chyba pisałeś że jakiś przypał miałeś z psiarnią - tłumaczyłeś się tym że to lekarstwo dla Ciebie?
 

Zacieszny

Member
Rejestracja
Sty 6, 2020
Postów
22
Buchów
0
Wtedy to nie było jeszcze moje lekarstwo ale w sądzie będę się tym tłumaczył;)
 

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
Skad mozna taka recepte dostac? , Jacy lekarze wypisuja chyba nie rodzinny? , mogl by ktos opisac co i jak?
 

Zacieszny

Member
Rejestracja
Sty 6, 2020
Postów
22
Buchów
0
Każdy lekarz może ci to przepisać który na uprawnienia do wypisywania recept na leki narkotyczne
 
L

Lord of Old School

Guest
Każdy lekarz może ci to przepisać który na uprawnienia do wypisywania recept na leki narkotyczne

Rodzinny mi rolki przepisywał itd ,ale gandży nie chciał ,chociaż jak mu w łapę dam wypisze mi każdy lek nawet morfinę a na gandże nie chciał
można iść do Medical tam to ogarną ale nie stać mnie na takie koszta ,przeważnie jest to kilka wizyt zanim się dostanie receptę,podkreślam przeważnie
 

H3X3N

Member
Rejestracja
Maj 11, 2019
Postów
18
Buchów
1
to jest tylko recepta na susz czy dają recepty na olejki RSO itp?
 

Mutylator

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2020
Postów
229
Buchów
229
U nas w kauflandzie jest szusz CBD i rozne rzeczy z mj normalny automat wrzucasz kase i wybierasz co chcesz fakt ze ceny jak za takie cos sa wysokie
 

lukas7272

New member
Rejestracja
Lut 10, 2021
Postów
1
Buchów
0
Zacieszny Widzę że masz podobna historię jak ja...recepta ale o kilka dni za późno ;) Dostałeś od lekarza jakieś przepisy na ekstrakty THC ? Ja dostałem 2 sposóby przygotowania ekstraktów, zrobiłem i efekt mizerny, można powiedzieć że palenie działa o wiele mocniej a nie tak miało być. Pewnie coś robię nie tak a szkoda mi marnować ten susz, bo kosztuje 2 x tyle co na ulicy ale jeśli chodzi o dostępność w aptekach to akurat w moim rejonie problemu z tym niema . Mam przepis w którym na 40ml płynów daje się 1 g zioła 22%thc , jeden przepis bazuje na spirytusie a drugi na oleju i jest łatwiejszy. Widzę że bez waporyzatora się nie obejdzie..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół