nasiona marihuany

Pierwszy growbox - ocena przed zakupem i montażem

Wyszukiwarka Forumowa:

primagusto

Member
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
8
Buchów
0
Witam wszystkich zgromadzonych i zainteresowanych. Będzie to mój pierwszy growbox, postanowiłem samemu coś zbudować ze względu na frajdę i zabawę, nie chciałem za bardzo iść na łatwiznę, może dzięki temu człowiek się czegoś więcej nauczy :jaraczz:. Przed zakupem materiałów i skręcaniem wszystkiego proszę o zerknięcie czy wszystko dobrze jest zaplanowane, jeśli natomiast gdzieś popełniłem błąd proszę o z***** i poprawę, jakieś propozycje i sugestię zmian. Postaram się wszystko objaśnić i nakreślić.

Miejsce: Strych ogrzewany - temperatura pokojowa
Cel: Jak największe zbiory
Wymiary: Stara szafa (54 cm głębokość, 82 cm szerokość, 145 cm wysokość)
Oświetlenie: L[FONT=Open Sans, sans-serif]ampa sodowa HPS-250W AUTOFLOWERING DUAL - (22000 LM) z odbłyśnikiem) - około 300 zł[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]Wentylacja: Mam dylemat jak to ugryźć, czy wystarczą 2x [/FONT]fander roxo hx 120 mm około 60 zł - dodatkowo do tego filtr węglowy
[FONT=&quot]Doniczki: Czy na automaty starczą 7l? Fajne mają wymiary 20x20 cm

Cały box będzie albo pomalowany białą farbą lub obity mylarem lub kocem lecz bardziej jestem za malowaniem ponieważ raczej mylar/koc będzie dodatkowo ogrzewać box. Oczywiście do tego wszystkiego zakupie regulator obrotów - tak awaryjnie by było, wiatrak mieszający, nawilżacz powietrza, pH metr + EC metr, termometr,

Jeśli o czymś zapomniałem proszę o informację oraz porady [/FONT]
:freak:[FONT=&quot]

[/FONT]
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,963
Buchów
969
Odznaki
3
Na moje oko zrobisz im tam piekarnik dając 250W HPS i tak słabą wentylacje. I czemu automaty?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

primagusto

Member
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
8
Buchów
0
jeśli chodzi o automaty to ze względu na czas i czytając posty na forum automaty są zalecane dla osób bez doświadczenia, będzie to moja pierwsza uprawa
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,963
Buchów
969
Odznaki
3
gdzie Ty na forum czytałeś że automaty są dla początkujących? Automaty nie wybaczają błędów które początkujący może łatwo popełnić.

Musisz zainwestować w coś bardziej "pro" niż wiatraczki do komputera przy HPSie ;)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół