nasiona marihuany

Mały box 0.32m2 za dużo roslin?

Wyszukiwarka Forumowa:

taktaktak

New member
Rejestracja
Sty 8, 2020
Postów
4
Buchów
0
Moi drodzy, miałem już raz przygodę z roślinkami tylko że w wersji lut. Wtedy miałem taki problem ze prawie 50% nasion nie ruszyło. Teraz przy pierwszym growboxie chciałem się "zabezpieczyć" i w małych doniczkach posadziłem 5 nasionek i tym razem wszystkie wzeszły... Cieszę się mega, tylko niestety to trochę za dużo jak na tak małego boxa chyba? Ktoś jest w stanie doradzić? Czy może jakimś specjalnym treningiem dam radę ? Myślałem o lst , tak żeby każda roślina "wychodziła" w inną stronę. Będę bardzo wdzięczny za pomoc, pozdrawiam ✌️
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Krótki veg i cięcie na proce albo wcale, a nie lst. :freak:
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Mysle ze 4 auto wcisniesz w jakies 5-7l kazda.
 

uciulanygiecik

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2014
Postów
71
Buchów
5
dopasuj doniczki tak żeby wypełnić całego boxa, w jednej doniczce zostaw 2 rośliny. będziesz miał rezerwy jak z którąś przypadkiem coś zacznie się pieprzyć.
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Moim zdaniem max 4 i donice po 9l, wiecej litrow bedzie juz mega ciasno. Gorzej jak bedziesz chcial wsadzic jakis osuszacz powietrza to juz miejsce na niego nie znajdziesz. Zobacz sobie jak to u mnie wygladalo. Mialem 3 donice po 9L i osuszacz powietrza i miejsca brak.
Ale 4 wejda napewno.

https://www.forum.haszysz.com/showt...0-36m2-Fem-2xGreen-Crack-1xLemon-Zkitte/page5

Bez sensu jest w tak małych boxach marnować miejsce na sprzęty typu nawilżacz/osuszacz. Po drugie primo, zawsze można zamontować jakąś deskę i zrobić półkę na stelażu boxa, albo przewiercić i powiesić. Jak już wyskoczyło ich pięć to zostaw, tylko daj mniejsze doniczki (5-7L będzie ideolo). Faworytka w środek, reszte panien rozstaw po kątach i jazda :meksyk: 5 to jeszcze luz, tym bardziej w wersji auto ;).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół