nasiona marihuany

Money maker sezonowka

Wyszukiwarka Forumowa:

Pelikan80

Member
Rejestracja
Sty 13, 2020
Postów
11
Buchów
0
Witam kupiłem 3 money maker sezonowki. Mam pytanie. Jakimi nawozami nawozic? W tamtym roku miałem automaty teraz wzielem się za sezonowke.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
To sobie wybrałeś odmianę, ciężko żeby doszło to pod naszym niebem
 

Pelikan80

Member
Rejestracja
Sty 13, 2020
Postów
11
Buchów
0
Witam

To sobie wybrałeś odmianę, ciężko żeby doszło to pod naszym niebem

Witaj kolego mój kolega ja miał w tamtym roku mówil że 800 miał z jednej z drugiej 640 z trzeciej prawie kilogram dlatego ja kurde kupiłem jednak nie mam z nim kontaktu żeby się spytać o uprawę
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
A mój kolega zebrał niedojzale bo była chu**wa jesień, wniosek taki że lepiej sadzic pewniaki i coś zebrać niż się starać pół roku i nic nie mieć :p
 

Pelikan80

Member
Rejestracja
Sty 13, 2020
Postów
11
Buchów
0
Witaj

A mój kolega zebrał niedojzale bo była chu**wa jesień, wniosek taki że lepiej sadzic pewniaki i coś zebrać niż się starać pół roku i nic nie mieć :p

Aha no może i masz rację. A jakie sezonowki polecasz które szybko dojdą i oczywiście będzie ich więcej niż np 100 gramów?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Wejdź w wątek fotorelacje outdoor zakończone, sam wybierz a co do ilości z krzaka to zależy od Ciebie jak o nie zadbasz. Teraz na topie są odmiany fast version weź sobie takie coś posadz a nie same sezony :p
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Protip

[MENTION=93557]Pelikan80[/MENTION] nie musisz nic wpisywać w polu "tytuł" odpisując na każdego posta :)
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Coś ala sezonowa względem zbioru ale szybciej dochodzi
 

Pelikan80

Member
Rejestracja
Sty 13, 2020
Postów
11
Buchów
0
Mam 21 automatów. W tamtym roku miałem tylko automaty właśnie teraz za sezonowkami się rozglądam byś polecił coś. Ciekawe jaka pogoda będzie. Sezonowka ile słońca powinna mieć dziennie i ile cienia
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Maroc, c99, critical sour, durban poison, shaman, grapefruit. Tu masz kilka przykładów i idź czytaj forum bo widzę że zielony jesteś w temacie a kilosy byś chciał ściągać poczytaj o przygotowaniu gleby i znajdź odpowiedni spot żeby był bezpieczny słońca najlepiej żeby było jak najwięcej jest to możliwe
 

Pelikan80

Member
Rejestracja
Sty 13, 2020
Postów
11
Buchów
0
Maroc, c99, critical sour, durban poison, shaman, grapefruit. Tu masz kilka przykładów i idź czytaj forum bo widzę że zielony jesteś w temacie a kilosy byś chciał ściągać poczytaj o przygotowaniu gleby i znajdź odpowiedni spot żeby był bezpieczny słońca najlepiej żeby było jak najwięcej jest to możliwe

No ja jak miałem automaty to słońca było dużo. Zaje... Mi 4 krzaki. Wiem kto to.
Sądzę w takim razie automaty.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół