nasiona marihuany

[HPS150W][0,36m2]>>O.G.Kush, Skunk NL5, Ayahuasca Purple, Euphoria CBD<<

Wyszukiwarka Forumowa:

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,720
Buchów
3,639
Odznaki
6
Witam wszystkich! :harvest:


W końcu ogarnąłem sobie trochę czasu na ostatni wpis, jak i podzielenie się z wami fotkami ze ścinki.

Niestety przez ostatnie dwa tygodnie, czasu miałem bardzo mało na jakiekolwiek ruchy przy dziewczynach, dlatego doszedłem do wniosku że muszę ścinać i to szybko! - właśnie z braku czasu troszkę zaniedbałem dziewczyny:)jprd:susza)

Ścinka wyszła 9dni temu. :harvest: czyli będzie jakieś 7tygodni FLO


O.G. Kush - Patrząc po trichomach, już pierwsza była do ścinki(wszystko mleczne/przechodziło w bursztyn) - reszta mogła jeszcze spokojnie poczekać +,- dwa tygodnie.Niestety potrzebny był box do suszenia.

Wszystko suszyło się jakieś 4-5 dni. Jest już w słoiczkach :) cieszy oko i płuca<joint> .

Z wszystkich czterech roślin wyszło 115g. (chyba w miarę ok - jak na pierwszą uprawę sezonów a drugą w ogóle)


O.G. Kush - 37g

SkunkNL5 - 31g

Ayahuasca Purple - 21g

Blubonik - 26g




O.G Kush - najwyższa z panień, ładnie się rozwijała - niestety przez przesuszenie trochę topy zmarniały. Więc możliwe, że byłoby więcej i lepiej. Ale za to mocno upalalala :):uff:







Ayahuasca Purple - druga po o.g najwyższa, przez jej fiolet nie mogłem do końca ogarnąć trichomów :)
Zapach słodki(owocowy), nie wiem dokładnie co to może być. Smak przy paleniu też słodki i ziemisty
Moc jak dla mnie słaba, topy luźne - Za sam wygląd jeszcze bym ją wrzucił do ogródka :) może jakiś crosik ze skunkiem? dało by radę..?










Blubonik - razem z snl5 były najmniejsze, ale mocno żywiczna i zapach słodki(podbno borówka) jakiejś super mocy nie ma, ale spokojnie da się upalić :) A! i mam ze dwa ziarenka, może więcej być(zhermił jeden szczyt)

















SkunkNL5 - W sumie to była najmniejsza, liście jeszcze były ciemne, raz podlałem nawóz na wega, ale za to topy najbardziej zbite (kamień!) palonko całkiem mocne.
Smak jest ok :) Opisy smaków itp. to nie moja działka :eek:gl:












A tutaj zdjęcia z suszenia.







Tutaj trochę przesuszony O.G dwa dni poza boxem był - bo chciałem żeby reszta dochodziła ale..











Podsumowanie;

Na pewno nie bać się podlewać:oczy:, częściej, więcej..
Następna uprawa będzie na BIO (dwie uprawy na mineralce - trza coś zmienić:dance:)
Coś tam już zaczynam kojarzyć, jak się zachowują pod ledami, jakie niedobory. Przenawożenie.
Mam jeszcze dwie pestki O.G. :wal: na pewno ruszę z nimi w następnej uprawie
Treningi też mi się podobają, teraz będę chciał troszkę więcej popracować przy LST, zobaczymy.
Na razie kończymy, można przenieść do zakończonych.

Dzięki wszystkim za buszki, dobre słowo:tiphat: Mam nadzieję, że coś tam się podobało<wodna>

Teraz szybkie ogarnięcie, bo jak dobrze pójdzie w połowie maja ruszam z outdoorem.

Pozdrawiam i z fartem :uff:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Czekam na kolejne relacje! :)

Mogę Ci polecić biotabsy, łatwa i bezproblemowa uprawa, a susz pyszniutki. Jak sobie kupisz starter pack to Ci na dwie/trzy uprawy starczy przy takiej powierzchni.
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,720
Buchów
3,639
Odznaki
6
Czekam na kolejne relacje! :)

Mogę Ci polecić biotabsy, łatwa i bezproblemowa uprawa, a susz pyszniutki. Jak sobie kupisz starter pack to Ci na dwie/trzy uprawy starczy przy takiej powierzchni.


Wow, dzięki ? właśnie widzę, że tu prawie cała haszyszowa świta leci na tabsach?
na oucie polecę na organicznych.

---------- Post Zaktualizowany 19:44 ---------- Data pierwszego postu 19:29 ----------

Kurde, nie wszystkie zdjęcia mi weszły - jeszcze słoiczki :)

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół