nasiona marihuany

Żółte końcówki na nowych odrostach 4 tydzien wega

Wyszukiwarka Forumowa:
N

NickFury

Guest
Witam,
od kilku dni mam problem z pomidorem, zaczynaja zolknac koncowki mlodych, nowych odrostow, pomidor na wegu w 4 tygodniu, siedzi w lightmix z biotabs to wszystko pod ledem, nie nawozone niczym tylko filtrowana woda, dodam ze siostra obok leci na tym samym i ma sie bardzo dobrze, jakies pomysly co to moze być?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,615
Buchów
2,382
Odznaki
1
Wygląda jak popalona nawozami może ten biotabs to dla niej zaduzo :p lej wodę nic się nie przejmuj
 
N

NickFury

Guest
Wygląda jak popalona nawozami może ten biotabs to dla niej zaduzo :p lej wodę nic się nie przejmuj

Dzieki za info, nic innego chyba i tak nie zrobie, jeszcze rozwazam opcje brak mykotrexu moglem nie dodac i za wysokoe ph przez to moglo byc doprowadzic do takiej sytuacji?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,615
Buchów
2,382
Odznaki
1
Raczej nie, jaki litrarz donicy i ile tabsow dałeś? Mógłbyś jeszcze wrzucić fotę przy świetlne dziennym
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,159
Buchów
20,980
Odznaki
2

zdjecie_-_wstawianie.png

wstawiaj foty przy uzyciu tej ikonki (opcji) a zdjęcie będzie widoczne od razu w postach, oszczędzisz innym czas
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,615
Buchów
2,382
Odznaki
1
Ta sama ziemia, również woda to gdzie przyczyna w donicy ku**a bo są inne?
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
12
Miałem i myslalem że to poparzenia światłem, robiłem też oprysk siarczanem magnezu bo z końcówek przeszło na krawędzie. Nie pamietam na ile pomogło ale objawe skończyły sie w jak zaczęły kwitnąć.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół